کد خبر 1073913
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
لئوناردو پادوانی

مدافع برزیلی پیشین تیم استقلال گفت: از صمیم قلب دلم برای ایران تنگ شده و دوست دارم بتوانم فرصتی پیدا کنم تا به تهران برگردم و در جمع بازیکنان تیم استقلال حضور داشته باشم.

به گزارش مشرق، لئاندرو پادوانی، مدافع برزیلی پیشین تیم استقلال که بر اثر یک حادثه فوتبالی در جریان دیدار مقابل فولاد خوزستان در شهر اهواز دچار شکستگی جمجمه و در نهایت معلولیت جسمی شد به تازگی با حضور در سفارت کشورمان در برزیل دیداری با سفیر جمهوری اسلامی ایران داشت. او روز گذشته در صحبت با خبرورزشی پیرامون این دیدار و دلتنگی‌هایش برای کشور عزیزمان صحبت کرد.

به سفارت ایران رفتی؟
بله این به دعوت سفیر ایران بود که باعث شد من بعد از مدت‌ها از خانه خارج شوم.

چند وقت بود که از خانه خارج نشده بودی؟
تقریباً از اوایل ورود بیماری کرونا به برزیل فقط در خانه بودم و حتی تمرینات فیزیوتراپی را هم درون خانه انجام می‌دادم. بیرون نمی‌رفتم، چون همه می‌گفتند باید در خانه بمانید.

برای همین فعالیتت در اینستاگرام بیشتر شده بود؟
بله! وقتی از باشگاه استقلال خبر رسید مدیرعامل عوض شده دوست داشتم من هم به‌عنوان بازیکن سابق پیامی برایش بفرستم. این شد که موضوع قدیمی طلب را بیان کردم که البته با واکنش مثبت باشگاه استقلال هم مواجه شد.

ظاهراً قول‌های مثبتی دریافت کرده‌ای؟
بله! قبلاً هم قول داده شده است. باید ببینم این بار چه می‌شود! (خنده)

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد فرشید اسماعیلی درباره پادوانی

از حضور در دفتر سفارت بگو؟
خب گفتم که خیلی وقت بود جایی نرفته بودم و این خیلی خوب شد که توانستم به این بهانه در باغ سفارت ایران در برزیل حاضر شوم. دیدار خیلی خوبی بود و سفیر ایران با من فارسی حرف می‌زد و خیلی از این بابت خوشحال شدم.

چه حرف‌هایی رد و بدل شد؟
ایشان خیلی به من ابراز محبت می‌کردند و البته بابت تلاش‌هایی که در تیم استقلال داشتم از من سپاسگزار بودند. بابت این اتفاقی که برایم افتاد تأسف می‌خوردند و دعا کردند که من بتوانم دوباره مثل قبل روی دو پایم بایستم. در کل دیدار خیلی خوبی بود.

حرفی که در دلت مانده باشد، برای گفتن نداشتی؟ مثلاً درباره رفتاری که در این سال‌ها از طرف باشگاه استقلال با تو شد؟
فضا برای این حرف‌ها مناسب نبود. او از من دعوت کرده بود و من باید با برخورد خوبم شخصیت مردم برزیل را به سفیر کشور شما نشان می‌دادم. درست نبود در این شرایط گله‌گذاری کنم. به همین خاطر فقط به او گفتم از صمیم قلب دلم برای ایران تنگ شده و دوست دارم بتوانم فرصتی پیدا کنم تا به تهران برگردم و در جمع بازیکنان تیم استقلال حضور داشته باشم.

که به استادیوم بروی؟ ولی الان کروناست!
امیدوارم زودتر فوتبال مثل قبل از سر گرفته شود تا استقلال در استادیوم آزادی با حضور تماشاگران بازی کند و همان‌جا یکی از بازی‌های استقلال را از نزدیک ببینم.

اوضاع فوتبال در برزیل به چه ترتیب است؟
اینجا هم شرایط مثل بقیه دنیاست! البته فوتبال در آلمان دوباره از سر گرفته شد. استارت بوندس‌لیگا در این شرایط را به فال نیک می‌گیرم. این جای خوشحالی دارد ولی امیدوارم دوباره همه مسابقات با حضور تماشاگران برگزار شود، چون شادی بعد از گل و هیاهوی درون استادیوم با حضور چند هزار تماشاگر شور و حال دیگری دارد.

حرفی باقی مانده است؟
فقط باید باز هم از طرفداران استقلال و حتی سایر مردم ایران تشکر کنم که در صفحه من حضور پیدا می‌کنند و با پیام‌های محبت‌آمیز‌شان مرا مورد لطف خود قرار می‌دهند. دلم برای استقلال و طرفدارانش تنگ شده! به امید روزی که دوباره به تهران برگردم. وقتی رفتار خوب سفیر ایران را دیدم متوجه شدم بی‌دلیل نیست که دلم برای ایران تنگ شده است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس