کد خبر 1072999
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۰
بی آرتی

ترفع از اعمال نرخ کرایه سال ۹۹ ناوگان اتوبوسرانی تندرو (بی آر تی) از ابتدای خرداد ماه خبر داد.

به گزارش مشرق، محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در تشریح آخرین جزئیات اعمال نرخ کرایه سال ۹۹ ناوگان اتوبوسرانی پایتخت گفت: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده قرار است از ابتدای خرداد ماه نرخ مصوب سال ۹۹ برای کرایه ناوگان اتوبوسرانی اعمال شود.

بیشتر بخوانید:

چند نکته مهم که باید در سفرهای اتوبوسی رعایت کنید

اجرای طرح نذر سلامت در خطوط اتوبوسرانی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران افزود: در حال حاضر نرخ کرایه ناوگان اتوبوسرانی به دلیل طول مسیر خطوط متفاوت است، اما به شکل میانگین نرخ کرایه بلیت سال ۹۸ اتوبوس‌های بی آر تی با استفاده از کارت بلیت ۸۱۰تومان بود که از ابتدای خرداد ماه نرخ کرایه بلیت ناوگان بی ارتی با افزایش ۲۵ درصدی ۱۰۱۲ تومان است.

ترفع در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت درآمد شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران به چه شکل است؟ گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در پایتخت درآمد شرکت واحد اتوبوسرانی منفی است و تنها در برخی از روزها درآمدی بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان به حساب شرکت واحد واریز شده است.

او در تشریح آخرین آمار سفر با ناوگان اتوبوسرانی در پایتخت گفت: بر اساس آخرین آمارهای به دست آمده تعداد سفر با ناوگان اتوبوسرانی شرکت واحد در روز به ۵۰۰ هزار سفر رسیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس