تفریغ بودجه نمایه

سخنگوی کمیسیون بودجه مجلس گفت: اختلاف نظر دولت و دیوان محاسبات درباره گزارش تفریغ بودجه ۹۷ و میزان ارز یارانه‌ای با حضور عادل آذر امروز در نشست این کمیسیون بررسی شد.

به گزارش مشرق به نقل از خانه ملت، محمد خدابخشی سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز عصر این کمیسیون با حضور عادل آذر رئیس دیوان محاسبات گفت: گزارش کمیته دیوان محاسبات در مورد اختلاف نظر دیوان و بانک مرکزی درباره میزان ارز یارانه‌ای که در ازای آن کالایی به کشور وارد نشده، امروز در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

اسناد گزارش تفریغ بودجه و تخلفات مندرج در آن موجود است

لاریجانی : نمایندگان زن با وزانت و اخلاق پیگیر مسائل کشور بودند

وی ادامه داد: گزارش تفریغ بودجه سال ۹۷ بعد از قرائت در صحن حواشی را به دلیل اختلاف نظر دولت و دیوان محاسبات بوجود آورد که امروز موضوع ارز ۴۲۰۰ تومانی کاملا بررسی و موارد مورد مغایرت تعیین شد.

خدابخشی تاکید کرد: امروز مقرر شد، دولت نظر و آمار نهایی خود را در این مورد هرچه سریعتر به مجلس اعلام کند، در غیر این صورت گزارش دیوان محاسبات مورد توافق و تایید مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین اظهار کرد: لایحه اصلاح موادی از قانون محاسبات عمومی کشور هم که دو فوریت آن در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۱ بهمن سال ۹۸ به تصویب نرسیده و به این کمیسیون ارجاع شده بود، در جلسه امروز بررسی و به عنوان یک طرح عادی تصویب شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس