کد خبر 1071003
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
علیپور

یکی از کارهای سخت پرسپولیس حفظ ستاره‌های فعلی است؛ ستاره‌هایی که شاید باعث شوند تیم گل‌محمدی برای شروع فصل جدید دستخوش تغییرات زیادی شود.

به گزارش مشرق، روزهای قرنطینه برای پرسپولیس و مدیرانش به‌معنای واقعی درحال اجراست و سکوت سنگین و عجیبی که بر این باشگاه بزرگ و پرطرفدار طنین‌انداز شده، رفته‌رفته برای هواداران و پیشکسوتان سرخ غیرقابل‌تحمل می‌شود و جالب اینکه مدیران مشغول کار، بدون توجه به این انتقادات راه خود را می‌روند تا نشان دهند چرا اصرار اهالی فوتبال براین است که مدیران حاضر در فوتبال باید از جنس این ورزش باشند.

پرسپولیس این روزها به هر دری می‌زند تا خود را تا روز واگذاری به بخش خصوصی سرپا نگه دارد و زیربار سنگین بدهی‌های ناشی از عملکرد بد مدیران فعلی و قبلی، خم نشود. یکی از کارهای سختش هم حفظ ستاره‌های فعلی است؛ ستاره‌هایی که شاید باعث شوند تیم گل‌محمدی برای شروع فصل جدید دستخوش تغییرات زیادی شود.

 پیام علیپور به باشگاه؛ روی من حساب نکنید!

حرکات و رفتار این روزهای مهاجم شماره 77 پرسپولیسی‌ها از اتفاقی خبر می‌دهد که قرار است خیلی زود رخ دهد تا راه علیپور با تیمی که او را به فوتبال معرفی کرد به پایان برسد. خودش در گفت‌وگو با رسانه‌ها تاکید دارد که همه‌چیزش از پرسپولیس است و اولویت اول او همچنان ادامه حضور درجمع سرخ‌هاست اما برخی افراد نزدیک به باشگاه خبر داده‌اند که علیپور بارها به تماس‌های باشگاه برای تشکیل جلسه تمدیدقرارداد پاسخ منفی داده و حتی به مسئولان باشگاه با صراحت اعلام کرده که کارهای خود را برای حضور در لیگ‌های اروپایی انجام داده و اگر در پیوستنش به فوتبال اروپا دچار مشکل شد، قطعا در ایران اولویت او با پرسپولیس است.

البته علیپور به باشگاه اعلام کرده که آنها می‌توانند برای جذب بازیکنان جایگزین اقدامات لازم را انجام بدهند و منتظر او نمانند و به هواداران طوری القا نکنند که قرار است او در این تیم بماند و به‌نوعی او را مقابل هواداران قرار ندهند تا مشکلاتی که برای طارمی و هواداران ایجاد شده بود، این‌بار برای او تکرار نشود.

 رازهای مگوی برانکو از مدیران محبوب هواداران

هواداران پرسپولیس در روزهایی که تیم محبوب‌شان از بابت مشکلات مدیریتی حال و روز خوبی را تجربه نمی‌کند، با یادآوری خدماتی که مدیران محبوب‌شان در چند سال گذشته به پرسپولیس ارائه داده‌اند، آن نفرات را با مدیران فعلی مقایسه می‌کنند.

اما موضوع وقتی جالب می‌شود که بدانید این حرف‌وحدیث‌های فضای مجازی بین هواداران پرسپولیس به گوش برانکو در آن سوی مرزها رسیده و او حرف‌هایی را درخصوص مدیران جذاب هواداران گفته که شاید اگر یک روز این حرف‌ها رسانه‌ای شود، بسیاری از تصورات هواداران سرخ به هم بریزد.

برانکو به نزدیکان خود گفته شاید آن‌طور که هواداران درمورد مدیران سرخ قضاوت می‌کنند، نباشد، چراکه او در زمان حضورش با چهار مدیر از نزدیک کار کرده و از خصوصیات اخلاقی و فاصله‌ای که بین حرف و عمل این مدیران وجود دارد با خبر است.

برانکو از منفوربودن عرب بین هواداران متعجب شده و به دوستانش گفته شاید در رفتن او از پرسپولیس کمترین کسی که نقش داشته، ایرج عرب است و هواداران باید این موضوع را در حرکات مدیران دیگر جست‌وجو کنند.
جالب است بدانید او درخصوص تمدید 2ساله قراردادش با سرخ‌ها و مواردی که به دروغ به هواداران منتقل شده، حرف‌هایی زده که به رسم امانت نزد ما باقی می‌ماند و شاید یک روز تمام آنها را به اطلاع هواداران برسانیم.

بیشتر بخوانید:

بازیکن داخلی پرسپولیس با قرارداد دلاری؟

 روابط‌عمومی جدید با نظر کارگزار می‌آید؟

بعد از موضع‌گیری مشاور رسانه‌ای باشگاه درخصوص انتخاب کارگزار برند و به‌نوعی رونمایی از اختلاف‌نظر سیدمهرداد هاشمی با مهدی رسول‌پناه، وی توسط سرپرست باشگاه از کار برکنار شد تا پرسپولیس این روزها را بدون رابطه‌ای بین خودش و رسانه‌ها سپری کند. اینکه چرا سرخ‌ها طی چند روز گذشته برای پرکردن این جایگاه اقدامی صورت نداده‌اند، موضوعی است که برای اهالی رسانه بسیار جالب‌توجه است.

دراین خصوص یکی از نزدیکان باشگا گفت که این احتمال وجود دارد که تا زمان انتخاب کارگزار آینده باشگاه، تصمیمی برای روابط‌عمومی باشگاه گرفته نشود. دلیل این موضوع هم این است که شاید با روی کار آمدن یکی از این شرکت‌های کارگزار که افراد رسانه‌ای زیادی را هم در اطراف خود می‌بیند، روابط‌عمومی باشگاه با نظر آنها انتخاب شود تا آنها بتوانند در آینده ارتباط خوبی با یکدیگر داشته باشند و همچنین بتوانند سیاست‌های مشترکی را درقبال رسانه‌ها داشته باشند.

 انصاری‌فرد رفت، پول صراف ماند!

روزی که رسانه‌ها از مشکلات مالی درمورد عقد قرارداد رسمی پرسپولیس با استوکس می‌نوشتند، برخی‌ها سینه سپر کرده و اعلام می‌داشتند که او حتی حاضر است بدون یک‌دلار به تهران بیاید اما حالا حرف‌هایی درخصوص آن روزها مطرح می‌شود که نشان می‌دهد حدس رسانه‌ها چندان بیراه نبوده است.

ظاهرا فردی که حاضر شده 150هزار دلار به سرخ‌ها بدهد یک صراف بوده که یکی از هواداران پروپاقرص پرسپولیس و انصاری‌فرد است. این فرد بدون اینکه حتی در باشگاه پرسپولیس حاضر شود مبلغ 150هزار دلار را در دبی به حسین خبیری رساند تا قرارداد استوکس رسمی شده و او به ایران بیاید. درادامه انصاری‌فرد چکی را به مبلغ بدهی باشگاه به این فرد صراف داد تا ضمانتی باشد برای پرداخت این بدهی، اما جدایی انصاری‌فرد از پرسپولیس باعث شد کار این فرد برای رسیدن به پولش سخت شود.

منبع: روزنامه فرهیختگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس