کد خبر 1069461
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
پرویز برومند

دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: نفراتی در آکادمی استقلال حضور دارند که حتی نمی‌توانند هزینه رفت و آمدشان به محل تمرین را تأمین کنند و شاید باور نکنید حتی نان ندارند بخورند.

به گزارش مشرق، پرویز برومند در خصوص نشستی که روز گذشته با تعدادی از پیشکسوتان با احمد سعادتمند برگزار کرد، اظهار داشت: من روز گذشته فقط 30 دقیقه در جلسه حضور داشتم و صحبت‌هایی در خصوص آکادمی و کمیته پیشکسوتان و... مطرح شد. صادقانه بگویم سعادتمند را آدم بدی ندیدم، ولی امیدوارم طرز فکری که دارد اجرا شود و او در میانه راه پشیمان نشود.

وی افزود: پیش از این هم دو سه بار به باشگاه استقلال دعوت شده بودم، اما نرفتم چون از رفتن پیشکسوتان به باشگاه تعبیرهای مختلفی صورت می‌گیرد. طی سالهای گذشته پیشکسوتان زیاد به باشگاه ورود نمی‌کردند، ولی ظاهرا سعادتمند تصمیم دارد این موضوع را تقویت کند. 

برومند با اشاره به عدم ثبات مدیریت در چهار پنج سال اخیر اظهار داشت: متأسفانه این اتفاق چندین سال دامن استقلال را گرفت و در شرایطی که این تیم میلیون‌ها هوادار دارد، احساسات آنها نادیده گرفته شد. من طی سالهای گذشته بارها از مدیریت باشگاه استقلال انتقاد کردم، چون واقعا افرادی که کار می‌کردند صلاحیت حضور در این باشگاه را نداشتند. 

دروازه‌بان اسبق آبی‌پوشان با اشاره به اتفاقات عجیب و غریب در فصل گذشته و اینکه اسنادی از سفرهای مدیران این باشگاه با پرواز بیزینس کلاس منتشر شده است، گفت: ورود چنین مدیرانی به استقلال هیچ چیزی عاید این باشگاه نکرد و زندگی لاکچری آنها باعث شد تا فقط و فقط بدهی روی دست باشگاه بماند. الان هم این بدهی‌ها دامن استقلال را گرفته است. من می‌توانم برای شما نفراتی را مثال بزنم که در آکادمی استقلال حضور دارند، اما حتی نمی‌توانند هزینه رفت و آمدشان به محل تمرین را تأمین کنند و شاید باور نکنید حتی نان ندارند بخورند.

بیشتر بخوانید:

از خرید بلیت بیزنس هواپیما تا پرداخت اجاره منزل معاون/ در باشگاه استقلال چه خبر است؟+سند

وی خاطرنشان کرد: لاکچری‌بازی مدیران باعث می‌شود که حق این بچه‌ها خورده شود و باشگاهی که نمی‌تواند هزینه آکادمی‌اش را بپردازد، مدیرانش با بهترین پروازها سفر می‌کنند. اسم این کار گناه کبیره است و ما هم شیعه و مسلمان هستیم. وقتی مدیری با چنین تفکری وارد باشگاه می‌شود و برای خودش آپشن‌های مختلف در نظر می‌گیرد و در آن‌سو بازیکن رده‌های پایه پول کرایه ماشین ندارند، اسم این کار ناعدالتی است. 

وی خاطرنشان کرد: این موضوع فقط به سال گذشته و امسال مربوط نیست، در سالهای گذشته هم مدیرانی آمدند که از استقلال به شهرت رسیدند آن هم در حالی که حتی یک نفر هم اسم آنها را نشنیده بود. در استقلال پیشکسوتانی داریم که از مشکلات مالی زار زار می‌کنند، اما از آن‌طرف هم مدیرانی داریم که معلوم نیست چگونه وارد ورزش شده و به نان و نوا رسیده‌اند. هوادار بیچاره استقلال هم فقط نظاره‌گر این اتفاق‌ها بود و کاری از دستش برنمی‌آید. نمی‌خواهم اسم بیاورم، اما مدیری در استقلال داشتیم که کسی او را نمی‌شناخت و فقط در شرکت نفت کار می‌کرد، اما بعد از جدایی گفت از من درباره نفت سؤال کنید نه فوتبال. مشکلات استقلال این نفرات و نفراتی هستند که با پروازهای بیزنس کلاس برای جذب بازیکن راهی کشورهای همسایه می‌شوند. 

وی تأکید کرد: مطمئن باشید که استقلال و استقلال‌ها در فوتبال ایران با این رویه به هیچ جایی نخواهند رسید و اگر قرار است شرایط به این شکل باشد، باز هم هواداران خون دل خواهند خورد. من روز گذشته نکات مثبتی را در سعادتمند دیدم که دراین سالها از دیگران ندیده بودم، اما اجرای برنامه‌های او بسیار مهم است. هر فردی مدیر استقلال شده، با اسم هوادار بازی کرده و رفته و پشت سرش را هم نگاه نکرده است. از آنسو رقیب ما به آرزوهای نداشته‌اش کم‌کم می‌رسد، چون ما از خودمان می‌خوریم و مشکلات به خودمان برمی‌گردد. 

دروازه‌بان اسبق استقلال تصریح کرد: من خودم را یک استقلالی متعصب می‌دانم و با وجود اینکه بازیکن این تیم بوده‌ام، هرگز در باند و گروهی نرفته‌ام. فقط یکبار با استقلال قرار داد امضا کردم و بعد از آن متوجه نشدم که چه اتفاقی رخ داد که همه چیز تمام شد، اما متأسفانه افراد پرسپولیسی به باشگاه استقلال آمدند و برای این مجموعه تصمیم گرفتند و تعصب را لحاظ نکردند. جالب است یک مربی برای عقد قرارداد با استقلال، با مربی سابق پرسپولیس تماس گرفته و برای حضور در استقلال از او رخصت می‌گیرد، اما منِ پرویز برومند باید این اتفاقات را ببینم و حرص بخورم. فقط دلم برای هوادارانی می‌سوزد که عمرشان را پای این تیم می‌گذارند و روزهای سخت را به چشم می‌بینند. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس