کد خبر 1065867
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
دوپینگ نمایه

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: تست های دوپینگی که اخیراً نتیجه اش مثبت اعلام شده، مربوط به نادو بوده و محرومان با جریمه مالی مواجه نمی شوند.

به گزارش مشرق، محمد ابراهیم امامی در خصوص تدوین سند توسعه کشتی و اینکه چه ضمانتی وجود دارد که این سند راهبری در دوره ۸ ساله اجرایی شود، تصریح کرد: فدراسیون کشتی در این طرح فقط به دنبال برنامه هشت ساله نیست، بلکه برنامه های هدفمندی که در این طرح دیده شده، کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده است. در جلسات آتی نیز ناکامی های قبلی مورد بحث و بررسی قر ار می گیرد و زمانی که این سند نهایی شد می تواند تمام برنامه های عملیاتی فدراسیون برمبنای این طرح باشد.

بیشتر بخوانید:

بنا: رضایی حقی برای دوپینگ کردن نداشت

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین در مورد اینکه چطور می شود از کشتی گیران دوپینگی جریمه دلاری مربوطه را دریافت کرد؟، اظهار داشت: این آزمایش های اخیر را ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به درخواست فدراسیون کشتی از کشتی گیران گرفته است و اینجا فقط محرومیت به آنها تعلق می گیرد اما شامل جریمه نقدی نمی شود. زمانی که وادا آزمایش بگیرد با مثبت اعلام شدن تست، علاوه بر محرومیت، جرایم سنگین نقدی برای آنها در نظر گرفته می شود. جریمه دلاری مربوط به محرومیت های وادا هست و آن را هم باید خود کشتی گیران بپردازند. اینجا انجام تست به منظور پیشگیری بوده و تست ها از سوی نادوی ایران گرفته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس