کد خبر 1065159
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
یوفا

اتحادیه فوتبال اروپا بعد از جلسه ۳ روزه، سرنوشت ازسرگیری مسابقات لیگ های داخلی اروپا را مشخص کرد.

به گزارش مشرق، اتحادیه فوتبال اروپا در جلسه ۳ روزه سرنوشت ساز خود اعضای خود درباره از سرگیری مسابقات لیگ های اروپایی در نهایت تصمیمات نهایی را اعلام کرد.

در بیانیه یوفا آمده است: یوفا بعد از مذاکره با اعضای خود تمام آنها را تشویق می کند تا لیگ های فوتبال خود را در این فصل با ازسرگیری مسابقات تکمیل کنند تا جایگاه های تیم ها در جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مشخص شود.

البته با این وجود یوفا به سلامت بازیکنان و هواداران فوتبال اهمیت زیادی می دهد. بهترین سناریو این است در صورت بهتر شدن وضعیت کرونا، مسابقات لیگ های داخلی به روش قانونی خود به پایان برسد تا تیم های راه یافته به لییگ قهرمانان و لیگ اروپا مشخص شود.

در ادامه بیانیه می خوانیم: اگر این سناریو با کرونا مهیا نشد و زمان کم بود، فدراسیون ها می توانند با تغییر سیستم برگزاری ادامه بازی ها فصل را به پایان ببرند تا جایگاه های تیم ها به صورت قانونی مشخص شود.

در نهایت اگر چنین امکانی نیز برای فدراسیون های اعضا وجود نداشت و شرایط طوری باشد که باید بازی های لیگ را لغو کنند، در این صورت فدراسیون ها این حق را دارند تا باشگاه های سهمیه گرفته برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ را به ترتیب جدول معرفی کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس