کد خبر 106497
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۵

سيد عليرضا سجادپور، مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام کرد: بحثي روي فيلم "قلاده هاي طلا" نيست و بدون مشكلي پروانه گرفته و پخش و اكران مي‌شود.

به گزارش مشرق، مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در گفت‌وگو با ايسنا گفت: كساني كه معترض هستند نسخه جشنواره را ديده‌اند، اين در حالي است كه اگر فيلمي پروانه موقت داشته است اما بعد از جشنواره تغييراتي انجام شود به نظر مي‌رسد مبناي اين مطالب غلط باشد.

وي با بيان اينكه احتمالا معترضان اطلاعات كافي نداشته‌اند، گفت: قانون وجود دارد و قانون شوراي پروانه نمايش را مطلع قرار داده و بايد به قانون احترام گذاشت. يك مرجع در مورد اكران يك فيلم مي‌تواند نظر دهد و آن هم شوراي پروانه نمايش است.

سجادپور همچنين در خصوص فيلم «قلاده‌هاي طلا» اظهار كرد: بحثي روي اين فيلم نيست و بدون مشكلي پروانه گرفته و پخش و اكران مي‌شود.

مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي در خصوص اتفاقات مهم در سال 90 به ايسنا گفت: مهم‌ترين آن تاسيس رسمي سازمان سينمايي بوده است كه نقطه عطف فوق العاده مهمي محسوب مي‌شود.

وي افزود: دوم گام مهمي كه در بازاريابي بين‌المللي براي سينماي ايران به وجود آمد و از حضور پراكنده در بعضي جشنواره‌هاي سياست زده به جشنواره هاي معتبر رسيديم و جمع فروش بين المللي‌مان از سال‌هاي گذشته بسيار بيشتر شد و اميدوارم تداوم پيدا كند.

سجادپور سومين اتفاق مهم سال 90 را جايزه اسكار اصغر فرهادي عنوان كرد و گفت: درو كردن همه جوايز خارجي توسط يك فيلم ايراني كه در نهايت به جايزه اسكار ختم شد از اتفاقات مهم بود كه اين مهم به مورد دومي هم كه گفته شد كمك مي‌كند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس