کد خبر 1061390
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
داروغه زاده

برخی شنیده ها از تصمیم گیری شورای تولید فارابی برای واگذاری پروژه ای میلیاردی به دبیر معزول جشنواره فیلم فجر حکایت دارد.

به گزارش مشرق، برخی شنیده های سینماپرس از تصمیم گیری شورای تولید فارابی برای واگذاری پروژه ای میلیاردی به دبیر معزول جشنواره فیلم فجر حکایت دارد. این امر در حالی است که بنابر برخی شنیده ها، داروغه زاده امکان ادامه خدمت دولتی نخواهد داشت و عملکرد ضعیف وی در دبیری جشنواره فجر نیز موجب شده تا ضمن کناره گیری وی، امکان انتصاب برای جشنواره بعدی فجر نیز به طور کل منتفی شود.

بیشتر بخوانید:

اتفاقاتی در عرصه فرهنگ کشور می‌افتد که در جیبوتی هم نمی‎افتد!/ چرا دبیر جشنواره فجر از یک مجرم امنیتی حمایت می‌کند؟ +فیلم

مطرح شدن موضوع سپردن یک پروژه به این مدیر معزول که احتمالا در حال حاضر در بیکاری به سر می برد، می تواند تدبیری باشد تا این مدیر بنفش پوش را در سال پایانی دولت تدبیر و امید سرگرم ساخته و از حواشی سخن گفتن، توئیت کردن های بدون پشتوانه فکری و مصاحبه های احتمالی بدور نماید. بر این اساس و مبتنی بر شنیده ها؛ شورای تولید بنیاد فارابی به عنوان یکی از زیر مجموعه های سازمان سینمایی و وزارت ارشاد که با حضور افرادی همچون محمدمهدی حیدریان، رضاداد، حبیب ایل بیگی و...  اداره می شود؛ از شرایط کرونایی و خلاء حضور رسانه ها استفاده نموده و در صدد واگذاری تولید یک‌ پروژه سینمایی میلیاردی به دبیر معلوم  الحال سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می باشند.

بیشتر بخوانید:

اسکورسیزی چگونه در «مرد ایرلندی» جنایت سیستماتیک دولت آمریکا را پنهان می‌کند؟ +عکس و سند

سینماپرس امیدوار است این خبر از سوی مسئولان امر تکذیب شود تا مبادا چنین رویه انحرافی که البته در صدا و سیما در حال تبدیل شدن به امری رایج است در فضای حرفه ای سینمای کشور محقق نگردد.

منبع: سینما پرس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس