کد خبر 1053536
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
اسماعیل حلالی خلیل زاده

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از مدیریت مدیرعامل پیشین این باشگاه گفت: انصاریفرد باعث عقبگرد این باشگاه شد.

به گزارش مشرق، اسماعیل حلالی درباره تاثیر تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در تیم های لیگ برتری گفت: فکر می کنم یکی از اتفاقات نادر در جهان رخ داده است. به یاد ندارم که در دوران بازی کردن و حتی مربیگری ام چنین موضوعی در سطح جهانی بیفتد که همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده و مسابقات ورزشی را لغو کند. به هر حال سلامتی دست اندرکاران فوتبالی به مراتب مهم تر از هر چیز دیگری است.

کارشناس فوتبال ایران افزود: قطعا تیم ها با مشکل بدنی روبرو خواهند شد و کار سختی در هفته های پایانی لیگ برتر در انتظار تیم های پایین جدول خواهد بود. به هر حال استرس این تیم ها برای ماندن در لیگ برتر بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید:

رسول‌پناه: انصاری‌فرد هر کاری کرد تا کالدرون را فراری دهد/ حکم جلب او صادر شده بود 

وی درباره شایعه نیمه تمام ماندن رقابت های فصل جاری لیگ برتر افزود: فکر نمی کنم موضوعی مهم تر از سلامتی انسان ها وجود داشته باشد. اولویت با این اصل است اما به هر حال تقویم بازی ها را می توان طوری تغییر داد که تلاش باشگاه ها بی ثمر نشود. به نظرم پرسپولیس شانس بسیار زیادی برای قهرمانی دارد و لغو کامل ادامه بازی ها می تواند انگیزه های این تیم را کاهش دهد.

حلالی درباره رفتن محمدحسن انصاریفرد از پست مدیرعاملی این باشگاه تصریح کرد: انصاریفرد فقط دروغ می گفت. او فقط بلد بود حرف های بیهوده بزند. البته قبل از او هم ایرج عرب حدود هفت ماه دروغ می گفت. عملکردی از انصاریفرد دیده نشد که بخواهیم او را بسنجیم. انصاریفرد هیچ تلاشی نکرد و این برای مقام مدیرعاملی پرسپولیس خیلی بد بود.

پیشکسوت پرسپولیس اذعان داشت: البته نباید یکطرفه سمت قاضی برویم. باید وزارت ورزش از او حمایت می کرد اما انصاریفرد اگر می دانست قرار نیست کمکی به او شود نباید به صندلی مدیرعاملی در پرسپولیس می چسبید. او باعث شد پرسپولیس، عقبگرد داشته باشد. چیزهایی می دانم که نمی توانم از او بگویم. کرونا ویروس بسیار بدی است اما برخی اقایان شانس اوردند که این بلا امد تا نقش اشتباهات آنها کمرنگ شود.

حلالی درباره تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال با دستور فیفا مبنی بر اصلاح اساسنامه گفت: واقعا در عجبم که اگر فیفا حساس نمی شد آقایان می خواستند تا چه زمانی به این روش مدیریت کنند. فوتبال ایران مشکلات ریشه ای دارد. بارها گفته ام عاقبت خوشی در انتظار این رشته پر هوادار نیست اما کسی حرف گوش نمی دهد.

وی افزود: مدیران فدراسیون و سازمان لیگ به AFC و فیفا فقط دروغ می گویند تا به زور بتوانند مجوز حرفه ای گری بگیرند. آقایان برای فوتبال پایه یک بسته آب‌معدنی هم نگرفتند اما خیلی راحت بازیکن خارجی گرفتند. این چه رفتاری است که انجام می دهید تا اینگونه در سطح بین المللی آبروریزی شود.

حلالی در پایان بار دیگر به انتخاب دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران خرده گرفت و گفت: من هنوز هم می گویم انتخاب او فارغ از توانایی های فنی اش اشتباه بود. او نباید به این روش انتخاب می شد اما در عرض یک شب به مهم ترین پست فنی ممکن در فوتبال ملی رسید.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس