کد خبر 1051786
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴
شهرام کرمی مدیر کل امور نمایشی

شهرام کرمی ‌که انتقادات فراوانی به عملکردش در اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد بود، بالاخره از این سمت استعفا داد.

به گزارش مشرق، عرصه هنرهای نمایشی کشور، سال‌هاست که به ویروس ابتذال و هنجارشکنی آلوده شده است اما در دوران مدیریت شهرام کرمی ‌در اداره کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، این ویروس شیوع گسترده‌تری پیدا کرد. یکی از دلایل این مسئله، انتصاب افراد بی‌تعهد و دوتابعیتی در بخش‌های مختلف اداره کل هنرهای نمایشی بود. صدور مجوز برای آثار مسئله‌دار و ضعف در نظارت بر اجرای نمایش‌ها از دیگر مشکلات رو به افزایش در دوران این مدیر فرهنگی بود.


روزنامه کیهان پیش از این در گزارش‌ها و یادداشت‌هایی بر لزوم تغییر در مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی تأکید کرده بود که در نهایت به استعفای شهرام کرمی ‌از ریاست این اداره منجر شد. هر چند که این مدیر، باید نسبت به بسیاری از اتفاقات تلخ و ضدفرهنگی سال‌های اخیر در عرصه تئاتر و از جمله انتصاب بعضی از افراد با عملکردی آشکارا در تضاد با انقلاب اسلامی، توضیح دهد.


شهرام کرمی ‌درباره این خبر و دلایل آن به مهر گفت: مأموریت دو ساله من در اداره کل هنرهای نمایشی به پایان رسیده است و این را که تنها تا پایان سال در اداره کل هنرهای نمایشی خواهم بود به معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حدود چهار ماه پیش اعلام کرده بودم.
وی ادامه داد: اوایل ماه اسفند نیز به‌صورت کتبی موضوع پایان مأموریت خود را به معاون هنری یادآوری و تأکید کردم.

منبع: کیهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس