کد خبر 1048294
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
عیسی زاده

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: من نیازی نمی بینیم خودم پیگیر تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال باشم و اقدام های مسئولان فدراسیون در این زمینه را کافی می دانم.

به گزارش مشرق، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار نامه ای مدعی شد که 10 مدیرعامل باشگاه های فوتبال که اعضای مجمع عمومی فدراسیون هستند خواستار تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال هستند. در زیر نامه منتشر شده به امضای آذری نام علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان، منوچهر نیک نفر مدیرعامل سپاهان، میرمعصوم سهرابی  مدیرعامل تراکتور، محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان، حسن آذر نیا مدیرعامل ماشین سازی، جواد هندیزی مدیرعامل آرمان گهر سیرجان، محمد جواهری مدیرعامل گل گهر سیرجان ، رضا جنتی مدیرعامل گیتی پسند و علی امیری مدیرعامل نساجی دیده می شود.

بیشتر بخوانید:

فدراسیون فوتبال دنبال خریدن زمان است/ شاید این لیگ به پایان نرسد!

این در حالی است که برخی از این مدیران عامل مدعی هستند آنها به هیچ عنوان قصد تغییر اساسنامه را به صورت سرخود ندارند و همان اقدام های مسئولان فدراسیون فوتبال در این راستا را کافی می دانند.

علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتشار این نامه اظهار داشت: من پیگیر تغییر اساسنامه فدراسیون فوتبال نیستم و همان اقدام های مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه را کافی می دانم و نیازی نیست که من بخواهم کاری در این مورد انجام بدهم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس