کد خبر 1044732
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲
بیدود

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: فعالیت شرکت دوچرخه‌های اشتراکی به دلیل حمایت نشدن از سوی شهرداری تهران متوقف شده بود که هم اکنون دوباره فعالیت خود را از سرگرفته است.

به گزارش مشرق، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، اظهار کرد: دوچرخه سواری در شهر تهران به صورت اشتراکی هزینه بالایی دارد.

بیشتر بخوانید:

دوچرخه‌های برقی به زودی در پایتخت

جزئیات آغاز فعالیت مجدد بیدود در تهران

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه متوسط هزینه دوچرخه سواری در تهران شاید برای هر نیم ساعت حدود ۴ تا ۵ هزار تومان باشد، گفت: در حال حاضر دوچرخه‌های اشتراکی در ازای هر نیم ساعت ۱۵۰۰ تومان  شارژ می‌شوند.

او افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته شرکت‌هایی که در زمینه دوچرخه اشتراکی کار می‌کنند، از حمایت‌های شهرداری برخوردار می‌شوند و باید بتوانند خدمات خود را با قیمتی کمتر در اختیار مردم قرار دهند.

سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توقف فعالیت این دوچرخه‌ها، افزود: فعالیت شرکت‌ دوچرخه‌های اشتراکی به دلیل حمایت نشدن از سوی شهرداری متوقف شده بود که هم اکنون با حمایت شهرداری فعال شدند.

او گفت: شهرداری تهران یارانه سنگینی را برای حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس‌های شرکت واحد تخصیص می‌دهد و قیمتی که مردم پرداخت می‌کنند بسیار کمتر از هزینه‌ تمام شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس