سردار رحیمی: برنامه‌ریزی مفصلی برای امنیت انتخابات شده است

فرمانده انتظامی تهران گفت: نیروی انتظامی از مدت‌ها قبل، برنامه‌ریزی مفصلی را برای برگزاری با نظم و امنیت انتخابات در سراسر کشور به ویژه تهران انجام داد.

به گزارش مشرق، سردار حسین رحیمی صبح امروز جمعه 2 اسفند در جمع خبرنگاران حاضر در حسینیه ارشاد گفت: طبق آخرین گزارشی که صبح امروز دریافت کردیم، در بسیاری از شعب اخذ رای سراسر کشور صف‌های پرتعدادی برای شرکت در انتخابات تشکیل شده است و جا دارد به همین مناسبت از مردم بابصیرت ایران تشکر کنم.

وی افزود: نیروی انتظامی از مدت‌ها قبل، برنامه‌ریزی مفصلی را برای برگزاری با نظم و امنیت انتخابات در سراسر کشور به ویژه تهران انجام داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در پایتخت 4 هزار و552 شعبه اخذ رای داریم و بالغ بر 14 هزار نفر از همکاران ما در کنار هیئت‌های اجرایی و هیئت‌های نظارت مشغول فعالیت هستند و در کنار آن امروز 10 هزار نفر از همکاران‌مان مشغول ارائه سایر خدمات در بخش‌های ترافیکی و کلانتری‌ها هستند.

وی  گفت: ما یک هفته قبل یکی دو مورد تحرک در حد زدن کوکتل مولوتف در یکی دو نقطه داشتیم که آن افراد دستگیر شدند. در 72 ساعت گذشته هم هیچ‌گونه گزارش مشکل خاصی در کلان‌شهر تهران نداشتیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha