کد خبر 1042583
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
چمران

رئیس سابق شورای شهر تهران با صدور بیانیه‌ای در آستانه انتخابات، تاکید کرد: لیست «ایران سربلند» یا لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اگرچه کمی دیر ارائه شد اما می‌تواند فصل الخطاب باشد.

به گزارش مشرق، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران با صدور بیانیه‌ای در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: لیست «ایران سربلند» یا لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اگرچه کمی دیر ارائه شد، اما می‌تواند فصل الخطاب باشد.

بیشتر بخوانید:

کنشگران انقلابی، اَینَ تَذهَبوُن؟

سر لیست اصلاحات در حال تعریف خاطره از امام خمینی +فیلم

علی مطهری هم لیست انتخاباتی داد +اسامی

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
 
در این روزها که ارائه لیست های متنوع و گیج کننده مردم ، بصورت فراگیر و شاید برای عده ای تکلیف و یا به مثابه هویت سیاسی تبدیل شده است ، می توان افراد یا گروههای سیاسی را آزمود . دادن یک فهرست جدید هنر نیست ، پاشیدن تخم ناامیدی هنر نیست ، دست یازیدن به یک مجلس قوی و توانمند برای رسیدن به «ایران سربلند» مهم است که نتیجه این لیستهای مختلف چیزی جز شکست نیست . 

با امکانت امروز هر کسی و یا هر تشکلی می تواند لیستی را با اسم و عکس افرادی شناخته شده و نامهائی دیگر را ارائه دهد و بر تحیر مردم بیفزاید که این اپیدمی کار مردم را مشکلتر می سازد . 

از حدود دو سال قبل به ابتکار جناب آقای رئیسی شورائی از تعدادی از تشکلها و افراد موثر شکل گرفت که پس از گسترش و تکامل که اکثریت تشکلهای مهم در آن حضور داشتند ، بر اساس یک فرآیند نو و نظر خواهی مردمی و بر مبنای شاخصه ها بالاخره فهرستی را گرچه کمی دیر ارائه دادند که می تواند این فهرست فصل الخطاب باشد ، لیست " ایران سربلند " یا لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب . 

بدان امید که انتخاب این نامزدهای مجلس شورای اسلامی مرضی رضای الهی و مورد حمایت مردم عزیز و خوب ما قرار گیرد و با اتکای به این فهرست بتوان از سردرگمی ها کاست و به انتخابی شایسته دست یافت ، انشاالله .

«مهدی چمران»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس