کد خبر 1039638
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
قاتل

معلم بازنشسته‌ای که از رفتارهای پسر معتادش به ستوه آمده بود در اقدامی جنون‌آمیز او را به قتل رساند و در همان صحنه جرم به جرمش اعتراف کرد.

به گزارش مشرق، گزارش این قتل ساعت 2:40 بامداد دیروز 19 بهمن ماه از طریق تماس پسر جوانی با پلیس گزارش شد و پس از آن مأموران کلانتری 160 خزانه برای صحت گزارش اعلام شده به محل قتل اعزام شدند و با حضور در محل مشخص شد که جوانی در داخل خودروی پراید با طناب خفه شده است و در ادامه موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

بیشتر بخوانید:

قتل پدر زن با قلیان چوبی! +عکس

در ادامه تحقیقات بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند و تحقیقات نشان می‌داد که پدر مقتول پسرش را کشته است و به دستور بازپرس جنایی مرد 60 ساله بازداشت شد. او در همان صحنه جنایت به قتل پسرش اعتراف کرد و اما تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

گفت‌وگو با متهم

آیا می‌دانی که مرتکب قتل عمد شده‌ای؟

من قتل عمد را قبول ندارم. نمی‌خواستم او را به‌قتل برسانم. زمانی می‌گویند قتل عمد که با نقشه قبلی باشد. ولی من ناخواسته او را به‌قتل رساندم. وگرنه آدم جگر گوشه‌اش را که نمی‌کشد. من معلم بازنشسته هستم و با زحمت بچه هایم را بزرگ کرده‌ام.

چرا دست به این کار زدی؟

20 سال با او ساختم. پسرم اعتیاد شدید به مواد مخدر داشت و علاوه بر دعوا کردن هم به اموال مردم چشم داشت و هم به ناموس شان. بارها او را در خانه یا کمپ ترکش دادم اما بی‌فایده بود. تا اینکه شب حادثه آرش به همراه برادرش برای خرید قرص بیرون رفته بودند. ساعت 11 شب بود که پسر دیگرم آرمین به خانه آمد و گفت بیا آرش داد و بیداد راه انداخته. من خودم را به خیابان رساندم و او را سوار ماشین کردم تا قدری با او صحبت کنم. به سمت کرج رفتیم و او گفت باید به جاده چالوس برویم. به او گفتم الان دیر است و زمان دیگری به آنجا می‌رویم اما آرش دست بردار نبود. به یکباره در خودرو را باز کرد و خودش را از ماشین بیرون اندخت. با خودم گفتم او مرد. برگشتیم و به سراغش رفتیم اما او سالم بود. از من خواست روی صندلی عقب بنشینم و خودش روی صندلی جلو نشست. مدام با پا به شیشه و فرمان می‌زد و با مشت هم به‌صورت آرمین حمله می‌کرد و در آخر هم طنابی را به دور گردن برادرش انداخت.

پس از آن شما چکار کردید؟

یک لحظه عصبانی شدم و طناب را گرفتم و دور گردنش انداختم که آرش به‌همراه صندلی به عقب آمد و خوابید روی صندلی عقب ماشین، قدری طناب را فشار دادم که یک دفعه آرمین گفت بابا چیکار می‌کنی او را کشتی! آرش به‌خاطر قرص‌هایی که می‌خورد خیلی ضعیف شده بود در آن لحظه جنون به من دست داد و دیوانه شدم و دوباره طناب را دور گردنش فشار دادم که دیگر کار تمام شده بود. او خیلی اذیتم کرد، می‌گفت باید هزینه 4 وعده کوکائین او را که معادل  یک و نیم میلیون تومان بود بپردازم.

پشیمانی؟

من زنده نمی‌مانم. نمی‌دانم به‌خاطر این اتفاق چطور می‌توانم در چشم‌های مادرش نگاه کنم. من معلم بازنشسته هستم و 30 سال به بچه‌های مردم درس داده ام. اگر پشیمان نبودم که می‌توانستم جسد بچه‌ام را در بیابان دفن کنم و چون کسی دل خوشی از آرش نداشت اصلاً سراغش را هم نمی‌گرفت و راز این جنایت برای همیشه مخفی می‌ماند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 2
 • حسين DE ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  16 1
  اين يك فاجعه است،يك درد بزرگ اجتماعى.
 • IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  15 2
  نمیدونم چرا دادگاه حامی معتادین شده و علیه هر معتادی شکایت میکنی و سابقه اعتیاد طرف رو میگی قضات زود بحثو عوض میکنند
 • IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  19 1
  شک نکن پدر که کار خوب رو تو کردی. اگه قابل تغییر بود تو اون 20 سال اصلاح شده بود.
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  1 24
  بیچاره بچه هایی که تو درسشون دادی... همینه جامعه اینطوریه دیگه
  • IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
   5 0
   خدا به سرت بیاره ... طعنه نزن .
 • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  15 1
  به معلمه هم حق میدم ولی، بچه معتاد هم خودشو هم خانوادشو نابود میکنه. خدا نصیب نکنه...
 • بازنشسته IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  14 0
  بیچاره یه معلم بازنشسته چه درآمدی داره که اون هم یه بچه معتاد بخواد ازش سوءاستفاده مالی بکنه؟
 • IR ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  0 0
  درود خدا بر این پدر قهرمان. او نه تنها کار بدی نکرده که تازه مستحق دریافت مدال شجاعت و پاداش است. البته جزای اخروی او پیش خدا محفوظ است.
 • IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
  1 0
  کار خوبی کردی دستت درد نکند اقای معلم. جامعه را از دست یک انگل راحت کردی.دستت را از دور میبوسم
 • احمدجان IR ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
  0 0
  یک موقع آدم از پدر بودنش تنفر داره این بچه رابرزگ کرده چقدرزحمت کشیده آن وقت هرچه دارد بدهد اون ازخدابیخبر مواد بکشه بخدا حیف هوا بکشند اینهاآدم نمی شوند میروند دخترمردم را فریب می‌دهند عاشق خودشون میکنند و نهایت با دوتا بچه بدبختش میکنند خیلی داریم ازاینها را اون پدر معلم چکارکند پیامبر خدا حضرت نوح هم پسر داشت چکارکرد خدا نابودش کرد ولا این پدر جز محبت و مظلومیت ودلسوزی کاری نکرد اون پسر جز ظلم بی احترامی وشکستن دل پدرش چکار کرد البته کشتن پسرش کار درستی نبود واقعا یکجا رسیده بود دست به این کارزد خداوند بهترمیداند
 • علی IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
  1 0
  خدایا تو رو قسم میدم به بزرگی خودت ، ما را با فرزندانمان امتحان نکن چون طاقتش رو نداریم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس