آقا

رهبر انقلاب با اشاره به سخنانشان در نماز جمعه اخیر درباره لزوم قوی شدن ایران افزودند: «مجلس قوی» از مؤلفه های قوی شدن ایران است و تشکیل مجلس قوی نیز به رأی بالای ملت وابسته است.

به گزارش مشرق، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته مجلس، حضور پرشور و آگاهانه همه مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد.

ببینید

عکس/ دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب

ایشان همچنین طرح امریکا موسوم به معامله قرن را طرحی احمقانه، خبیثانه و شکست‌خورده خواندند و افزودند: راه مقابله با این طرح، ایستادگی و جهاد شجاعانه ملت و گروههای فلسطینی و حمایت جهان اسلام است و علاج اساسی مسئله فلسطین نیز روی کار آمدن نظام مورد نظر و منتخب همه مردم فلسطینی الاصل در یک نظرخواهی عمومی است.

رهبر انقلاب اسلامی ایام دهه فجر را برای کشور ایامی بی‌بدیل و مظهر اقتدار و عزم ملی دانستند و گفتند: ملت ایران در دهه فجر توانست با عزم راسخ خود و با رهبری امام بزرگوار که رهبری بی‌نظیر در دنیا بود، بنای پوسیده و فاسد چندهزار ساله استبداد، ظلم، فساد، سلطه بیگانگان و لگدمال شدن مردم را واژگون و بنای مردم سالاری را به جای آن پایه ریزی کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای برگزاری انتخابات مختلف از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون را نشان دهنده استواری نظام اسلامی بر رأی مردم دانستند و افزودند: البته نظام اسلامی علاوه بر مردمی بودن، دینی نیز هست و بر همین اساس مردم سالاری در ایران «مردم سالاری اسلامی» است.

ایشان پرورش افرادی همچون شهید سلیمانی، رزمندگان دفاع مقدس، مدافعان حرم و روحیه قوی و ایستادگی خانواده های شهدا را از آثار نظام دینی برشمردند و خاطرنشان کردند: از جمله ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی، تعهد و ایمان بود و اصولاً هنگامی که ایمان با عمل صالح و روحیه جهادی همراه می شود، شخصیتی همچون سردار سلیمانی شکل می گیرد که حتی دشمنان مجبور به تحسین ویژگی های شخصیتی او می شوند.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن، گفتند: ملت ایران در چهل سال گذشته و با وجود سرما و یخبندان با حضور پر شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اجتماع عظیم خود را به رخ جهانیان کشیده است که من با همه‌وجود از ملت ایران تشکر می‌کنم.

حضرت آیت الله خامنه‌ای همزمانی ۲۲ بهمن امسال با ایام چهلم شهید سردار سلیمانی را زمینه‌ساز انگیزه مضاعف مردم دانستند و تأکید کردند: ان‌شاءالله ملت ایران با حضور عظیم خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضربه کوبنده‌ای بر سیاستهای دشمن وارد خواهد کرد.

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند، انتخابات را برای کشور و ملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید خواندند و افزودند: برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق های رأی، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود زیرا دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای انتخابات را نشان دهنده «عظمت، اقتدار و بصیرت ملی» دانستند و افزودند: در کشور مشکلات و گرفتاری هایی وجود دارد که برخی ناشی از تحریمها، و علت برخی هم کم کاری ها است اما با وجود این مشکلات، مردم به دلیل آنکه در انتخابات موضوع آبروی نظام و امنیت کشور در میان است، به میدان خواهند آمد.

ایشان انتخابات را در حل مشکلات بین المللی نیز مهم خواندند و خاطرنشان کردند: در قضاوت ناظران بین المللی نسبت به هر کشور، مسائلی نظیر میزان حضور مردم در انتخابات و چگونگی روی کار آمدن مسئولان و نهادهایی نظیر مجلس، تأثیرگذار است، بنابراین شرکت انبوه مردم در انتخابات مجلس از این زاویه نیز کاملاً ضروری است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین انتخابات ریاست جمهوری و مجلس را فرصتی برای ورود افکار جدید و راههای نو در چرخه تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور برشمردند و افزودند: بخصوص هنگامی که مردم افراد شایسته را برگزینند، راههای تازه و چاره اندیشی های جدید در روند حل مشکلات کشور و مردم پدیدار می شود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای انتخابات را از بُعد کلی، اساسی ترین مسئله کشور دانستند و افزودند: اقتصاد، فرهنگ، پیشرفت علمی و مسائلی از این قبیل بسیار مهم است اما اساس همه این مسائل انتخابات است چرا که اگر انتخابی عمومی، قوی و درست انجام شود، همه مشکلات به‌تدریج حل خواهد شد.

ایشان با ابراز تأسف و انتقاد از برخی حرفهای حاشیه ساز در زمینه انتخابات تأکید کردند: وقتی انتخابات از ابعاد مختلف دارای این همه اهمیت و تأثیرگذاری است، نباید با حاشیه سازی، سخنان گوناگون و حرفهای دلسرد کننده آن را از رونق انداخت.

حضرت آیت الله خامنه‌ای تلاش همیشگی دشمنان ایران برای خدشه‌دار جلوه دادن انتخابات را مسئله‌ای طبیعی خواندند و افزودند: وقتی برخی رسانه‌های خائن خارجی، جمعیت عظیم میلیونی ملت را چند هزار نفره می‌خوانند اما تحرک چند صد نفر در خیابانها را به اسم ملت ایران جا می‌زنند، طبعاً مردم به این رسانه ها اعتماد نمی‌کنند البته به شرطی‌که از داخل به این رسانه‌ها مایه تبلیغات سوء داده نشود.

رهبر انقلاب تأکید کردند: گویندگانی که تریبون دارند یا به‌واسطه جایگاه خود می توانند در رسانه ها و فضای مجازی حرف بزنند، نباید جوری اظهار نظر کنند که دشمن با بزرگنمایی حرف آنها، برای دلسرد کردن مردم، خوراک گیرش بیاید.

ایشان انتخابات در ایران را جزو سالم‌ترین انتخابات در جهان خواندند و خطاب به افراد حاشیه‌ساز افزودند: وقتی شما به دروغ می گویید این انتخابات مهندسی شده و یا اینکه انتخابات نیست انتصابات است، مردم دلسرد می شوند.

رهبر انقلاب با ابراز تعجب از سخنان برخی که به‌وسیله انتخابات به جایی رسیده‌اند اما انتخابات را زیر سؤال می برند، گفتند: چگونه است که انتخابات وقتی به نفع شما است صحیح و متقن است اما وقتی به نفع شما نیست انتخابات خراب است.

ایشان افزودند: در انتخابات مجلس بارها بعضی افراد نامه دادند که تقلب شده یا اشکال دارد، بنده نیز هیأت هایی تعیین کردم که با دقت رسیدگی کردند و بعد معلوم شد این گزارش ها و نامه ها درست نبوده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: از دشمن نمی شود گلایه کرد اما فلان نویسنده، مرتبطین با فضای مجازی، نماینده مجلس و فلان مسئول مهم دولتی باید مراقب باشند و اینجور نشود که بگوییم مردم شرکت کنید اما در عین حال، به غلط، جوری حرف بزنیم که مردم از حضور در انتخابات دلسرد شوند.

رهبر انقلاب حمله به شورای نگهبان را از غلط ترین کارها دانستند و افزودند: شورای نگهبان مرکب از شش فقیه  عادل و شش حقوق‌دان برجسته منتخب مجلس، در قانون اساسی شأنی دارد و مجموعه ای قابل اعتماد است چگونه انسان می تواند به راحتی این مجموعه را به غرض ورزی درباره برخی افراد متهم کند.

رهبر انقلاب با اشاره به سخنانشان در نماز جمعه اخیر درباره لزوم قوی شدن ایران در مقابل دشمنان قوی‌پنجه و بی‌رحم بین‌المللی افزودند: «مجلس قوی» از مؤلفه های قوی شدن ایران است و تشکیل مجلس قوی نیز به رأی بالای ملت وابسته است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای گله های غالباً بحق مردم درباره مسائل معیشتی را مربوط به برخی قوانین و عملکرد بعضی مسئولان اجرایی دانستند و افزودند: گلایه های مردم به اصل انتخابات مربوط نمی شود، این گلایه از کسان دیگری است و ملت قدر مجلس قوی را که متعلق به همه کشور و عموم مردم است، می داند.

رهبر انقلاب با دعوت همگانی از مردم برای شرکت در انتخابات افزودند: ممکن است کسی از بنده خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، باید به پای صندوق رأی بیاید، بنابراین هرکس به ایران علاقه‌مند است و امنیت کشور، حل شدن مشکلات و گردش صحیح نخبگانی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

ایشان در همین زمینه افزودند: افراد مؤمن و انقلابی با انگیزه قوی در انتخابات شرکت خواهند کرد اما اگر کسی انگیزه دینی و انقلابی ندارد اما میهن عزیز را دوست دارد لازم است به پای صندوقهای رأی بیاید.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه سخنانشان به موضوع «شاخص های انتخاب درست و خصوصیات فرد منتخب» اشاره کردند و گفتند: باید فردی را برای مجلس انتخاب کرد که مؤمن، انقلابی، شجاع، دارای روحیه جهادی، کارآمد و به معنی واقعی کلمه طرفدار عدالت باشد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: فردی که از سخن گفتن بر ضد فلان قدرت خارجی هراس دارد، لایق نمایندگی مردم با عزت، مقتدر و شجاع ایران نیست.

ایشان با تقدیر از مصوبه خوب و شجاعانه مجلس شورای اسلامی علیه امریکا بعد از شهادت سردار سلیمانی، خاطرنشان کردند: باید افرادی را انتخاب کرد که بتوانند پرچم عدالت اعم از عدالت اقتصادی، حقوقی و سیاسی را در کشور برافراشته نگه دارند.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: مردم باید افرادی با چنین ویژگی هایی را بشناسند و به آنها رأی دهند اما اگر خودشان نمی توانند به شناخت برسند، از راهنمایی و مشورت افراد بصیر و مورد اعتماد استفاده کنند بنابراین هیچ کسی نباید بگوید چون افراد را نمی شناسم رأی نمی دهم. همه باید با اتکاء به خداوند وارد میدان شوند و رأی دهند.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به رونمایی زورگویان و سرگردنه‌بگیران آمریکایی از طرح موسوم به معامله قرن گفتند: آمریکایی‌ها دلشان را خوش کرده‌اند که با گذاشتن اسم بزرگ، طرحشان علیه ملت فلسطین موفق شود در حالی که این کار آنها احمقانه و خبیثانه است و از همین شروع قضیه به ضررشان تمام شده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه این طرح قبل از مُردن ترامپ می‌میرد، افزودند: این کار قطعاً به نتیجه نخواهد رسید، بنابراین رفت‌وآمد و هزینه کردن برای آن و جنجال به‌راه انداختن و رونمایی از آن کاری احمقانه است.

ایشان طرح موسوم به معامله قرن را نشانه آشکاری از دغلکاری آمریکایی‌ها خواندند و گفتند: آمریکایی‌ها با صهیونیستها درباره چیزی معامله کرده‌اند که متعلق به آنها نیست. فلسطین از آنِ فلسطینی‌ها و تصمیم‌گیری درباره آن مختص آنهاست. شما چه‌کاره هستید که درباره زمین و خانه دیگران تصمیم‌گیری کنید؟ این نشانه خباثت، دغلکاری و بدنهادی شماست.

رهبر انقلاب اسلامی توطئه اخیر را به ضرر آمریکایی‌ها و موجب زنده‌شدن مسئله فلسطین دانستند و افزودند: استقبال و کف زدن چند تن از سران خائن عرب که در میان ملتهای خود نیز بی‌ارزش و بی‌آبرو هستند اهمیتی ندارد و بر خلاف سیاست ثابت دستگاه استکبار یعنی به‌فراموشی سپردن مسئله فلسطین، این کار آنها موجب زنده شدن مسئله فلسطین شد و در همه دنیا نام و مظلومیت فلسطین و مجموعه‌های فلسطینی بر سر زبانها افتاد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تلاش مستکبران برای پیش‌بُرد این طرح با تکیه بر سلاح و پول، راه علاج را «ایستادگی و مقاومت شجاعانه» خواندند و تأکید کردند: ملت، عناصر و سازمانهای فلسطینی باید با «جهاد فداکارانه» عرصه را بر آمریکا و دشمن صهیونیستی تنگ، و همه دنیای اسلام نیز از این مقاومت شجاعانه حمایت و پشتیبانی کنند.

ایشان با اشاره به گسترش روزافزون محدوده مقاومت علیه استکبار در منطقه غرب آسیا، تأکید کردند: معتقدیم سازمانهای مسلح فلسطینی خواهند ایستاد و مقاومت را ادامه خواهند داد و نظام جمهوری اسلامی نیز وظیفه خود را پشتیبانی از گروههای فلسطینی می‌داند، بنابراین هر گونه و هر قدر که بتواند از آنها حمایت می کند و این پشتیبانی، خواست نظام اسلامی و ملت ایران است.

رهبر انقلاب اسلامی علاج اصلی مسئله فلسطین را راه‌حل «اصولی، اعلام‌شده و ثبت‌شده» جمهوری اسلامی ایران در مراکز جهانی یعنی «نظرخواهی از مردم فلسطینی‌الاصل» خواندند و گفتند: تنها راه برای صلح و حل مسئله فلسطین، نظرخواهی از مردم فلسطینی‌الاصل با هر مذهبی اعم از مسلمان، مسیحی و یهودی است تا با رأی عمومی آنها نظام مورد نظرشان بر سراسر سرزمین فلسطین حاکم شود و درباره فلسطین و امثال نتانیاهو و دیگران نیز خودشان تصمیم‌گیری کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پایان تأکید کردند: ان‌شاءالله این هدف محقق خواهد شد و شما جوانان آن روز را خواهید دید و به توفیق الهی در بیت‌المقدس نماز خواهید خواند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 33
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 28
 • IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  هر کس به ایران علاقمند است باید در انتخابات شرکت کند....
  • IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   هرکس به ایران علاقه دارد در انتخابات شرکت میکند با وضو و قربه الی الله .
  • IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   چهل ویک ساله این ملت پای انقلابشون ایستادن وبه فضل الهی خواهند ایستاد.
  • چکامه ادیب IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   67 6
   من از رأی دادن بدم میاد ولی به خدا قسم فقط برای تقرب به پروردگار عالم رأی می دهم
  • چکامه ادیب IR ۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   64 4
   منتظریم که آقای روحانی به دلیل حمله به شورای نگهبان عذرخواهی کند
  • چکامه ادیب IR ۱۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   83 4
   سلام خدا بر رهبر حکیم انقلاب
 • احمد IR ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  اصلاحطلبان اگر خواستند تحریم کنند. هم رای دادن و رای گرفتن. اصلا اشکالی نداره.
 • گمنام IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  جانم فدای رهبر
  • IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   در خانه اگر کس است یک حرف بس است . بسیار زیبا جواب کدخدا دوستان و اربابشان داده شد .
 • مهدي IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  165 9
  الله اكبر
 • فدائی ولایت IR ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  سلام و درود بر رهبر فرزانه انقلاب (حفظه الله)
 • اسی IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  علی رغم مشکلات فراوان با امر رهبر عزیزمان روزجمعه دوم اسفند ساعت 8 پای صندوق خواهیم بود....
 • IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  ایران وطن است جان و تن است خاک رهایی است
 • IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  ما هم از نمایندگان دلخوشی نداریم ولی اتفاقا به همین دلیل باید رای بدهیم اما اینبار نمایندگان اشرافی و وطن فروش و لامذهب را از هر جناحی که باشند باید خط بزنیم و ادم کاری بفرستیم مجلس هرچند این کار نسبی است ولی به قول شاعر کوشش بیهوده به از خفتگی بالاخره یک روزی به نتیجه میرسه ایشالا
 • IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  به عشق رهبر شرکت خواهیم کرد و البته به خاطر نفرت از تمام نمایندگان نالایقی که حقشان مجلس نبود. لذا حداقل حداقلش اینه که با رای درست مان، کسانی را که در دور قبل به شعارهایشان عمل نکردند و فقط وکیل الدوله شدند را از رسیدن مجدد به صندلی مجلس بازمی داریم. یاعلی. من اگر بنشینم تو اگر بنشینی همان نمایندگان بی کفایت بر صندلی مجلس خواهند نشست با رایمان نمایندگان بی کفایت را حذف کنیم تا هوای تازه در مجلس بدمد
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  از جمله مردن ترامپ امیدوار شدم که انتقام خون سردار دلها را فراموش نکرده ایم
 • ناشناس IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  لبیک‌یاامام‌خامنه‌ای
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  آن اقایی که موقع شعار دادن مردم سرش را پایین انداخته کیست؟
 • ایرانی IR ۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  185 8
  حفظه الله تعالی
  • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   82 5
   کاش قدر این گوهر را همه می دانستند.
 • IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  70 9
  اللهم عجل لولیک الفرج وجعلنا من خیراعوانه وانصاره واستشهدین بین یدیه قدر رهبرمعظم انقلاب را فقط مردم باعظمت میدانند امیدوارم آن عده هم که متوجه نیستند باتدبر در سخنان وحکمت واخلاص وعمل مخلصانه ایشان به ستمکاری دشمنان بیرونی اش وبی وفایی بعضی افراد سست عنصر داخل به زحمات اوبرای ایران واسلام واقف شوند بلکه همه عاقبت بخیرشویم همانطورکه سردار بزرگ سلیمانی شهید فرمودند درآن دنیا خواهید دید یکی ازشئون عاقبت بخیری ولایتمداری ودوستی وهمراهی با رهبر وامام جامعه اسلامی یعنی رهبرمعظم انقلاب است .
  • IR ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   5 49
   حضرت مهدی هنگامی که آخرین نایبش رو انتخاب کرد گفت بعدازتودیگرکسی نایب من نیست وتواخرین فرد هستی پس از مرگ آخرین نایب تا سال 1357هیچ فرد وشخصی ادعای نیابت حضرت مهدی رونداشت
  • IR ۰۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
   16 0
   ۱۷:۳۹ بحث های مربوط به نیابت خاص (۴نفر ) و نیایت عام را مطالعه بفرمائید .
 • IR ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  9 0
  مشرق عزیز کامنت من چی شد
 • هادی IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  31 0
  کاش میشد بدونیم کی انقلابی هست من مشهد هستم چجوری باید بفهمم که کی لیاقت مجلس رو داره مشرق لطفا راهنمائی
 • IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  17 1
  من که راضی نیستم، اگر هم شرکت کنم نه به خاطر فلانی و نه به خاطر نظام و خیلی چیزهای دیگه که فقط به خاطر کشورم و ملتم شرکت میکنم تا اون چیزی که میخوام بشه ان شاءالله. همانگونه که در مراسم سردار سلیمانی شرکت کردم اونم فقط به خاطر معرفتش، تلاشش برای سرزمینم و امنیت مردم. درسته که شما به هر نام و بیانیه ای ازش سوءاستفاده میکنید، ولی اشکالی نداره در هدف و الگوی ذهنی من که خللی وارد نمیشه.
 • علــی IR ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  47 1
  تو دهنی به رئیس اپوزوسیون داخلی!: «وقتی به دروغ می‌گویید انتخابات نیست انتصابات است، مردم دلسرد می‌شوند»
 • IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  1 20
  یعنی قبل ازترور کردن ترامپ،معامله بزرگ اول نابود میشود!؟اصلا به ما چی؟
 • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  52 3
  اقا جان روحی لک الفداء نفدیک بالروح و ا لجسم .
 • IR ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  37 1
  مرگ بر منافق
 • حمید IR ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  43 0
  ان شاءالله بیاری خدا و در اطاعت از امر رهبر فرزانه و ولی فقیه و نایب امام زمان عج، روز جمعه 2 اسفند پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد و همبستگی ملت شریف و خوب را به رخ جهانیان خواهیم کشید.
 • IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
  38 0
  اصلاح طلب ها میدانندبا داشتن کارنامه تاسف برانگیزی که هیچ قدمی برای منافع ملی وقشر محروم جامعه بر نداشتند فقط کارکردشان منافع حزبی ،شخصی و خانوادگی خود را در بر دارد دیگر هیچ جایگاهی در افکار مردم ندارند اما مجبورند به هوچیگری و فرافکنی و متهم کردن نهاد شورای نگهبان !!!
 • IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  0 27
  وقتی 70 درصد اختیارات و تصمیم گیری های مهم و اساسی مملکت در دست افراد و یا نهادهای غیر انتخابی است ، اصلاحات از طریق انتخابات یا غیر ممکن و یا حرکت آن لاک پشتی است. نه به انتخابات نمایشی و فرمایشی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس