کد خبر 1037055
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
چند کلمه با رئیس جمهور

مردم در هر انتخابات می‌خواهند فرصتی برای نقد و داوری عملکرد دولت و مجلس پیدا کنند. این فرصت در ایام انتخابات به آن‌ها داده می‌شود. مردم می‌خواهند بدانند رئیس‌جمهور به کدام یک از وعده‌های خود عمل کرده؟

به گزارش مشرق، کاظم انبارلویی در یادداشتی با عنوان « چند کلمه با رئیس جمهور» نوشت:

مردم در هر انتخابات می‌خواهند فرصتی برای نقد و داوری عملکرد دولت و مجلس پیدا کنند. این فرصت در ایام انتخابات به آن‌ها داده می‌شود. مردم

می‌خواهند بدانند رئیس‌جمهور به کدام یک از وعده‌های خود عمل کرده؟ چه به روز ارزش پول ملی آورده است؟ تورم و حجم نقدینگی و رشد اقتصادی را چقدر تحویل گرفته و چقدر الان دارد تحویل می‌دهد؟

بیشتر بخوانید:

مردم می‌خواهند بدانند با این حقوق‌های نجومی، مدیران دولتی چه گلی بر سر مردم زده‌اند و با مشکلاتشان چگونه برخورد کرده‌اند؟ چرا باید رئیس‌جمهور با حاشیه‌سازی و فضاسازی کاذب و تشکیک در اصلی‌ترین و حساس‌ترین وظایف شورای نگهبان موجب تشویش اذهان عمومی شود و نگذارد مردم دوغ را از دوشاب تشخیص دهند.

من نمی‌گویم، جدی‌ترین مدافع دولت یعنی صادق زیبا کلام می‌گوید: «روحانی حتی یک وعده خود را عملی نکرده است » با این خلف وعده و بدعهدی طوری حرف می‌زنند که نتیجه‌اش توهین به شعور مردم است. شهبه پراکنی در مورد اصل رقابت در انتخابات و شمارش آراء و تشکیک در اصل جمهوریت نظام آن‌هم در قامت رئیس‌جمهور عدالت،‌ انصاف، صدق و ... او را زیر سؤال می‌برد. مقایسه این نظام با نظام فاسد شاه با این‌همه شهید و عطر شهادت اوج بی‌مهری به مردمی است که به او رأی داده‌اند و اکنون براساس نظرسنجی‌ها اغلب رأی  خود را پس گرفته‌اند.

انتخابات در جمهوری اسلامی همواره متضمن اقتدار و امنیت ملی بوده است. مشروعیت مردمی نظام به حضور گسترده  مردم در پای صندوق‌های رأی است. امروز جمهوری اسلامی بیش از هر زمان نیاز به انتخابات پرشور و مردمی با حضور گسترده مردم دارد رئیس‌جمهور با سخنان خود در جمع استانداران نشان داد اصلا به فکر اقتدار و امنیت ملی نیست به فکر طرفداری از حزب و جریان خود است او با خرج دولت میتینگ برگزار می‌کند. این ناقض حقوق ملت در یک انتخابات آزاد است. رئیس دولت نشان داد در این انتخابات بی‌طرف نیست. چرا روحانی چوب حراج به  امنیت و اقتدار ملی می‌زند. عدم توفیق در سیاست خارجی و اداره اقتصاد کشور و ناتوانی در حفظ وحدت و گفت‌وگو ملی او را به این وادی کشانده که وادی خطرناکی است و دشمن را امیدوار می‌کند. من فکر می‌کنم مردم و بدنه اجرایی دولت آن‌قدر هوشمندی دارند که این سخنان را برنتابند و از آن تبری جویند و خود را برای یک انتخابات بزرگ که یک حماسه  ملی را رقم بزند، آماده کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
  28 13
  رییس جمهور فعلی شاگرد همان کسی است که از انتقاد بدش میامد و البته در استخر فرح مرحوم شد
  • عبدالله مومن IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
   24 10
   ترس روحانی از نمایندگان تازه مجلس جدی است که اعصاب او را چنین هولناک . آزار می دهد
 • م کاظمی IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
  32 10
  آقای انبار لویی آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است دولتمردان ما خوب می دانند چه می کنند اگر کسی فکر می کند که انها به فکر منافع ملی ونظام هستند خود را به خواب زده چرا که عملکرد دولت روحانی گویای ان است که تمام وعده هایشان حر فهای سطحی و پوشالی بوده وهدفی به جز رسیدن به قدرت وثروت و تضعیف نظام نبوده ونیست.
 • مرصاد IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
  16 15
  تاریخ این ثبت کند ! والله ! برخی در ایران نفوذی دشمن هستند و برای ضربه زدن به نظام ، ماموریت دارند و، ...! آینده حقایق را نشان خواهد داد !!
 • IR ۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
  0 9
  چه خسارتي هم به اميدواعتدال زدند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس