تیم فوتبال امید ایران چین

ملی‌پوش پیشین فوتبال ایران بر این اعتقاد است که برخی افراد از حذف تیم امید خوشحال شده‌اند. او همچنین گفت که اکنون نباید تسویه حساب رنگی انجام داد.

به گزارش مشرق، سهراب بختیاری‌زاده که در مرحله مقدماتی یکی از اعضای کادر فنی تیم فوتبال امید بود در خصوص نتایج این تیم در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا گفت: این تیم هم عملکرد آبرومندانه‌ای داشت و هم نتایج قابل دفاعی گرفت. در یک چنین تورنمنتی فرصت‌های زیادی برای گلزنی پیدا نمی‌کنید. ما مقابل ازبکستان 3 موقعیت مسلم گلزنی از دست دادیم و در بازی با چین هم که واقعا نمی‌شود در مورد تعداد فرصت‌ها صحبت کرد. یک موقعیت گل می‌تواند سرنوشت تیم را رقم بزند.

بیشتر بخوانید:

حسرت؛ آخرین میراث تاج!

وی ادامه داد: یادمان نرود بسیاری از تیم‌های امید ما با عملکرد و نتایجی ناامید کننده در سال‌های قبل حذف شدند اما این تیم برابر کره جنوبی و ازبکستان بازی‌های بسیار خوب و شایسته‌ای انجام داد. کادر فنی انتخاب‌های خوبی برای این تیم داشت و عملکرد تیم هم نشان می‌داد نظم و شکل تیمی برای بازیکنان تعریف شده هر چند اجرای برنامه‌ها در زمین و در چنین تورنمنتی به سادگی اتفاق نمی‌افتد.

مربی پیشین تیم امید با اشاره به پذیرفتن هدایت تیم امید توسط حمید استیلی عنوان کرد: استیلی هیچ وقت به دنبال سرمربی شدن در این تیم نبود. در این تیم حضور ندارم و آدمی هم نیستم که واقعیت را نگویم. من به حمید استیلی انتقاد جدی داشتم که چرا بعد از رفتن کرانچار هدایت این تیم را قبول نکرد و شهادت می‌دهم که خودم این موضوع را به او گفتم و پاسخ داد که  اصلا به این موضوع فکر نکرده و این پیشنهاد را قبول نمی‌کند. استیلی تا آخرین روز تلاش می‌کرد فرد دیگری سرمربی تیم امید شود اما در نهایت مجبور شد در همان زمان کوتاه باقیمانده این کار را قبول کند در حالی که باید زودتر این کار را می‌کرد چون با این تیم زندگی کرده بود و بهتر از هر کسی این تیم را می‌شناخت.

بختیاری‌زاده اظهار داشت: خواهش می‌کنم که همبازیان سابق، دوستان و پیشکسوتان که حساسیت‌های رنگی قرمز و آبی را وارد این مسائل و منافع ملی نکنند. تیم ایران شکست خورده و من متاسف هستم که بگویم بعضی‌ها از این اتفاق خوشحال شده‌اند. برخی دیگر تعصبات رنگی را مطرح می‌کنند که کادر تیم امید قرمز است یا آبی. این تفکرات و اظهارات شرم‌آور است. تیم ملی کشور ایران به یک تورنمنت رفته و همه اعضای این تیم و کادر لباس ایران را بر تن دارند. اینجا صحبت کردن از قرمز و آبی و پرسپولیسی و استقلالی واقعا رفتار درستی نیست. این تیم مستعد و پرانرژِی باید حفظ شود و مراحل انتقال به سطح بزرگسالان را طی کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس