کد خبر 1031517
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
کارمند هتل

کارمند ارشد یک هتل در غرب تهران که به بهانه کمک به همکارش او را به خانه کشانده و مورد تعرض قرار داده بود محاکمه شد.

به گزارش مشرق، چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به دادگاه کیفری از همکارش شکایت کرد و گفت: من کارمند ساده یک هتل در غرب تهران هستم. چند ماهی بود که مدیر هتل حقوقم را نمی‌داد و من از این موضوع خیلی ناراحت بودم، هرچه اعتراض می‌کردم به حرفم توجهی نمی‌شد تا اینکه یک روز همکارم که از کارمندان ارشد بخش مدیریت هتل بود به سراغم آمد و گفت اگر بخواهی می‌توانم کمکت کنم. بعد هم قرار شد با مدیر صحبت کند و حق و حقوق مرا از وی بگیرد.

بیشتر بخوانید:

شنود مکالمات تلفنی چه مجازاتی دارد؟

بدین ترتیب چند روز بعد به من تلفن کرد و گفت حقوقم را گرفته است و من برای گرفتن آن باید به خانه‌اش بروم. من هم فکر کردم حقیقت را می‌گوید و به آدرسی که داده بود رفتم، اما او مرا فریب داد و به من تعرض کرد.

بعد از این شکایت متهم دستگیر شد. صبح دیروز شاکی و متهم پرونده که با سند آزاد بود در شعبه نهم دادگاه کیفری حاضر شدند. متهم گفت: من به این دختر تعرض نکردم، او با میل خودش به خانه من آمد و ارتباط برقرار کرد. قرار بود برای گرفتن حقوقش به او کمک کنم، اما کم کم با هم دوست شدیم و او با پای خودش به خانه من آمد و هیچ اعتراضی هم به داشتن ارتباط با من نکرد.

بدین ترتیب قضات پس از شنیدن اظهارات شاکی و متهم برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • فرید UA ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
  11 5
  از این داستان ها بیشتر بزارید تو سایت
 • IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
  5 0
  اشد مجازات برای این ادم
 • حسین آقا IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
  4 0
  .......... متاسفانه ارتباطات نامشروع و غیر اخلاقی و....... کم کم شکل معمولی به خود میگیرد..!!. تازگی انچه رواج یافته این است که شخص مفعول با رضایت تن به این ارتباط و یا رابطه غیر اخلاقی داده است ..!!! و با این حربه میخواهند از قبح کار کاسته و از مجازات ان رهائی یابند..! این یک تفکر خطر ناک غربی است که در غرب برای آن مجازاتی در نظر نمیگیرند..ولی ظاهرا اقایان یادشان رفته که رابطه جنسی با نا محرم چه با رضایت و بدون رضایت جرم است..!!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس