انتقام سخت نمایه

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه با بیان "آماده‌ایم‌ ‌انتقام سختی از آمریکا ‌بگیریم"، گفت: نظامیان آمریکا ‌در خلیج فارس در دسترس سپاه قرار دارند.

به گزارش مشرق، سردار حمید سرخیلی در اجتماع "سلیمانی‌های هرمزگان" با اشاره به اینکه شهید سلیمانی از ۲۴سالگی در جنگ تحمیلی فرماندهی لشکر را به‌عهده داشته است اظهار داشت: ایشان پس از جنگ هم لشکر ۴۱ ثارالله را رهبری کرد.

ببینید:

عکس/ طوفان سلیمانی‌های هرمزگان در کنار تنگه هرمز

وی افزود: رزمندگان ۳ استان در رکاب این سردار رشید جنگیدند که هرمزگانی‌ها نیز در رکاب ایشان بودند، سردار سلیمانی در شلمچه، فاو و جزایر مجنون با تنی زخم‌خورده از این نظام دفاع کرد.

سرخیلی گفت: ۴۰ سال این رزمنده از پای ننشست و در عرصه‌های مختلف برای نظام تلاش کرد، ایشان نقش مؤثری در ریشه‌کن کردن اشراری که امنیت کرمان را مورد تهاجم قرار داده بودند داشت.

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ابراز اینکه "خشم انقلابی خود را در سینه نگه‌می‌داریم"، گفت: آماده‌ایم و انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است، این وعده الهی بوده و خون هیچ شهیدی بیهوده هدر نمی‌رود.

وی با بیان اینکه نظامیان آمریکا امروز در خلیج فارس در دسترس سپاه قرار دارند، تأکید کرد: ‌آقای ترامپ، دستور دادی هزار کیلومتر از رزمندگان ما فاصله بگیرند اما این فاصله کمی است، در سوریه و عراق در دسترس ما هستید. 

فرمانده قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه با یادآوری اینکه آمریکا بداند همه دشمنان در تیررس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قرار دارند، خاطرنشان کرد: ‌سلاح‌های ما نشانه رفته و ما آماده ‌انتقام سختی از دشمن هستیم.‌

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس