ترامپ نمایه

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از روند استیضاح خود از سوی نمایندگان دموکرات انتقاد کرد.

به گزارش مشرق، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از روند استیضاح خود از سوی نمایندگان دموکرات انتقاد کرد.

وی گفت: می دانید آمار من در نظرسنجی در بالاترین حد است. کمک مالی (انتخاباتی) جمهوریخواهان در بیشترین حد است. نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از همه کسانی که به من رای دادند و از حزب جمهوریخواه متنفر است. ریاست او مانند گذشته نیست. او ۶۳ کرسی را از دست داد. من فکر می‌کنم این مسئله بار دیگر اتفاق بیافتد. او عملکرد خوبی نداشته است. بسیاری فکر می‌کنند او نمی‌داند در حال انجام چه کاری است.

بیشتر بخوانید:

استیضاح ترامپ در ۳۳ قاب کاریکاتور

ساخت «شهرک ریاست جمهوری» در آستانه استیضاح!

آیا ترامپ به رئیس جمهور تک دوره‌ای تبدیل می‌شود؟

ترامپ درباره استیضاح خود در کنگره آمریکا گفت: آن‌ها هیچ گونه شواهدی ندارند و هیچ جرمی انجام نشده است. ۱۹۶ نماینده جمهوریخواه با طرح استیضاح من مخالفت کردند. ما صد درصد رای جمهوریخواهان را بدست آوردیم. ما حتی یک رای جمهوریخواهان را در مجلس نمایندگان از دست ندادیم. سه دموکرات هم طرف ما را گرفتند. ما در موضع بسیار خوبی هستیم. در نهایت، تصمیم را میچ مک کانل، رهبر اکثریت سنا خواهد گرفت. او فرد شایسته‌ای برای تصمیم گیری است. او رئیس سنا است.

وی افزود: مردم به خاطر دارند آن‌ها (دموکرات ها) بسیار ناعادلانه با ما رفتار کردند. آن‌ها به ما اجازه داشتن وکیل ندادند و اکنون به سنا آمدند و به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند. شما ببینید در این مدت طولانی چه کار کردند. آن‌ها هر کاری را که خواستند از طریق سیاستمدار فاسد و بیماری به اسم (آدام) شیف انجام دادند. او سیاستمدار فاسدی است. آن‌ها بدترین رفتار را به لحاظ حقوقی با ما انجام دادند. کاری که هرگز در تاریخ آمریکا روی نداده است. این که شما حق وکیل، شاهد و زمان لازم را نداشته باشید. آن‌ها سه وکیل داشتند و ما یک وکیل، خوشبختانه یک وکیل ما بهتر از سه وکیل آن‌ها بود.

رئیس جمهور آمریکا ادامه داد: همینک طرح استیضاح من به مجلس سنا رفته است و ما جمهوریخواهان اکثریت را داریم و تصمیم با میچ مک کانل است. ما اکثریت را داریم و اکنون آن‌ها از مک کانل می‌خواهند کار فوق العاده‌ای برای آن‌ها انجام دهد. او کاری را انجام می‌دهد که باید انجام دهد. او فرد بسیار باهوش و عادلی است. اما آن‌ها بسیار غیرمنصفانه با ما رفتار کردند و اکنون انتظار عدالت را در سنا دارند. آن‌ها باید به سال گذشته نگاه کنند و ببینند در این کشور چه کردند.

وی افزود: خوشبختانه، ما رئیس جمهوری داریم که توانست از همه این مهمل بافی ها که ادامه دارد، عبور کند. همچنین اطلاعات بسیار زیادی درباره "دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی ایالات متحده" و پلیس‌های کثیف، حتی به وسیله اخبار جعلی نوشته می‌شوند. آنچه که در این مقالات می‌بینید، باور نکردنی است. ما پلیس‌های کثیف را داریم، افرادی را داریم که در ستاد انتخاباتی من جاسوسی کردند که کار وحشتناکی بود، کاری که هیچ گاه در تاریخ کشور ما انجام نشده است. بسیار جای ناراحتی دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس