طعم کتاب

نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ»، نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، در ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، نشست نقد و بررسی و جشن امضای کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ»، نوشته محمدرضا شرفی خبوشان، در ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

این نشست با حضور محمدرضا شرفی خبوشان، نویسنده کتاب، محمدقائم خانی، کارشناس گروه داستان مؤسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب و احمد توانایی، کارشناس کتاب، روز سه‌شنبه ۳ دی از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در کافه کتاب ترنجستان سروش برگزار می‌شود.

کتاب «عاشقی به سبک ون‌گوگ» رمانی عاشقانه است که از زاویه‌ای دیگر حوادث انقلاب را روایت می‌کند. انتشارات شهرستان ادب این کتاب را در ۲۱۲ صفحه منتشر کرده است و در شهریور ۹۸، در نخستین دوره جایزه ادبی شهید اندرزگو، به‌عنوان اثر برگزیده بخش داستان بلند و رمان بزرگ‌سال انتخاب شد.

این نشست دومین برنامه از سلسله نشست‌های نقد کتاب‌های برگزیده جوایز ادبی با عنوان «طعم کتاب» به‌شمار می‌رود. هر جلسه از این نشست‌ها به صورت هفتگی با محوریت یکی از کتاب‌های برگزیده با حضور نویسنده کتاب و به میزبانی ماهنامه «شیرازه کتاب» و مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

گفتنی است ترنجستان سروش درخیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فلسطین و ابوریحان واقع شده است و حضور در این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس