کد خبر 1022251
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
علیرضا منصوریان

سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم گفت: در مورد مهدی ترکمان به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نامه داده‌ایم و پیگیریم تا او برگردد.

به گزارش مشرق، مراد مرادی در مورد مشکلات مالی اعضای تیم پارس جنوبی جم و نحوه پرداخت به بازیکنان اظهار داشت: به امید خدا اولین تیمی خواهیم بود که تا نیم فصل پرداختی به بازیکنان را به 50 درصد می‌رسانیم. از ابتدای فصل تاکنون 30 تا 40 درصد به آنها پرداخت شده و طی امروز و فردا بین 10 تا 20 درصد دیگر هم پرداخت می‌کنیم و به این ترتیب تا پایان نیم فصل اول پرداختی‌ها را به 50 درصد می‌رسانیم. لیست واریزی‌ها را در اختیار بانک قرار داده‌ایم و ان‌شاءالله تا فردا این مبالغ واریز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

گزینه‌های جانشینی منصوریان در ذوب‌آهن

مرادی در مورد تعیین تکلیف سرمربی تیم عنوان کرد: بعد از بازی آخر نیم فصل با پیکان، با فراغ بال و در بازه زمانی 7 تا 10 روز تکلیف سرمربی تیم را مشخص می‌کنیم. خدا را شکر مربی خوبی در ایران زیاد داریم و ان‌شاءالله یک گزینه ملی خوب که هم بازیکن خوب و هم مربی خوبی بوده است را انتخاب می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که با این نشانه‌ها آیا می‌توان گفت منظور او علیرضا منصوریان است، تصریح کرد: ما حدود 4 گزینه را به عنوان سرمربی مدنظر داریم که علیرضا منصوریان نیز جزو گزینه‌های ما است.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی در خصوص فسخ قرارداد مهدی ترکمان گفت: او قراردادش را دیروز فسخ کرده اما هنوز بازیکن ما است و نمی‌تواند جایی بازی کند. به فدراسیون و سازمان لیگ هم نامه داده‌ایم و پیگیر این هستیم که ترکمان برگردد. طبق قرارداد بازیکنان باید تا نیم فصل 50 درصد بگیرند اما شاید آنها نمی‌دانند که نیم فصل ما نرسیده و در واقع بعد از بازی با پیکان، نیم فصل ما خواهد بود. ان‌شاءالله امروز و فردا مطالبات را پرداخت می‌کنیم تا این مشکل هم حل شود.

مرادی در مورد اینکه برنامه باشگاه‌های پارس جنوبی برای تقویت تیم در تعطیلات نیم فصل چیست، عنوان کرد: منتظر هستیم تا پنجره ما باز بشود و بعد از آن با نظر سرمربی آینده تیم، لیست ورودی و خروجی تیم را تنظیم کنیم. متاسفانه به خاطر برخی مشکلات پنجره نقل و انتقالات ما توسط سازمان لیگ بسته شده، به همین خاطر باید بنشینیم و با کسانی که حقشان را می‌خواهند صحبت و مذاکره کنیم. باید حق و حقوق آن‌ها را بدهیم و این کار را هم حتما انجام می‌دهیم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس