سلبریتی نمایه

با توجه به اینکه انتقادات به چهره‌ها از سوی مردم در صفحات مجازی شدت گرفته و عناوینی مثل بیسواد، خائن، یه لیبریتی، نیم‌لیبریتی و .. به آنان اطلاق می‌شود، طبیعی است برای فرار از پاسخگویی، انتحار کنند.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - روز ۱۲ آذرماه در کشاکش بیانیه ضد ملی صدای آبان، شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «واژگان جدیدی که این روزها در تلویزیون ملی ایران درباره بازیگرها گفته می شود را شنیده‌اید؟ واژه هنرمند خائن، یه لیبریتی، نیم‌لیبریتی و غیره… عجیب نیست که رسانه ملی یک کشور راجع به هنرمند همون کشور همچین رفتاری را می‌کند؟

بازیگر سریال «مسافری از هند» در این پست خود ادامه داد: «آیا همگی باید مانند عروسک دست ساز فقط فکر و عمل شما را اطاعت کنند و اگر کمی همسو با شما نباشند اینچنین، مورد بی احترامی قرار بگیرند؟ من به شخصه به خاطر بی‌احترامی‌های اخیر صدا و سیمای کشورم در هیچ سریال دیگری که از تلویزیون پخش شود بازی نخواهم کرد.»

پس از شیلا خداداد، نیوشا ضیغمی و احسان کرمی هم با انتشار مطالب مشابهی در صفحات شخصی‌شان، اعلام کردند که با صداوسیما همکاری نخواهند کرد و در واقع رسانه ملی را «تحریم» کرده‌اند؛ نکته جالب اینجاست که احسان کرمی (مجری)، ‌ همکاری با مجموعه کلاه قرمزی را از این تحریم مستثنی کرده است!

با توجه به اینکه انتقادات به چهره‌های هنری از سوی مردم در صفحات مجازی شدت گرفته و عناوینی مثل بیسواد، خائن، یه لیبریتی، نیم‌لیبریتی، میکروسلبریتی و .. به آنان اطلاق می‌شود، طبیعی است که برای فریب تاریخی غیرقابل بخشش ۱۳۹۶، اعتراضات مردمی افزایش پیدا کند و به صورت طبیعی این اعتراضات در رسانه ملی نیز منعکس می‌شود.

البته درباره شیلا خداداد که در متن منتشر شده اشاره می‌کند در هیچ سریال دیگری از تلویزیون بازی نخواهد نکرد، ذکر این سئوال ضروری است، مگر از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۸ او در سریالی بازی کرده است که توهم «مریل استریپ» بودن، افزایش یافته است؟ مهمترین تلاش خداداد در این سال‌ها سفر به آمریکا و کشیدن قلیان در کافه‌ای است که آل‌پاچینو نیز به آن سری زده است.

فعالیت‌های تلویزیونی شیلا خداداد به روایت ویکی پدیا

یا اصلا کدام کارگردان مشهوری که با تلویزیون همکاری دارد، به او پیشنهاد همکاری داده است؟ در واقع بیشتر از آنکه خداداد بدون استعداد خدادادی در عرصه بازیگری بخواهد با تلویزیون همکاری کند، برنامه‌سازان سیما هستند که طالب همکاری با او نیستند.

نکته مهمتر این است تمامی شهرت شیلا خداداد به خاطر حضور در سریال مسافری از هند (قاسم جعفری) است و به لیست نقش‌های او در ویکی پدیا که نگاه می‌کنیم غیر از یک نقش کوتاه در فیلم بادیگارد، او در ده سال گذشته در هیچ فیلم سینمایی مهمی حضور نیافته است. تنها فیلم موفق خداداد، قسمت دوم اخراجی‌ها است که قواره‌ او را در سینما عیان می‌کند: نقش یک مهماندار ساده. باید بپذیریم که خداداد به لطف رپرتاژهای مکرر سایت زرد تی‌وی پلاس نامش دائما مطرح می‌شود و گرنه او در مجموعه سینما و تلویزیون محلی از اعراب ندارد که حالا بخواهد همکاری‌اش را با رسانه ملی قطع کند یا نکند!

پس از انتشار این پست، به فاصله کمی نیوشا ضیغمی در پست دیگری نوشت: سال هشتاد و دو شروع کار حرفه ای من با سریال فاخر در چشم باد اتفاق افتاد... آن روزها تلویزیون ملی حرمت داشت جای هرکسی نبود، از کارگردان و بازیگر و مجری و تهیه کننده تا مدیران همه به فکر فرهنگ سازی و تولید محتوی هایی بودند که آینده فرهنگی مردم سرزمینمان را رقم خواهد زد. امروز این رسانه ملی تبدیل به رسانه شخصی شده!
رسانه ای که هیچ چیز سر جایش نیست ...
نه از اسم کارگردان‌های بزرگی همچون جوزانی و فتحی و لطیفی و برومند و طهماسب و... و. خبری هست
و نه مجریانی همچون فردوسی پور و حسنی و رشیدپور...
و نه مدیرانی که حتی شبیه آن سال‌ها باشند.

امروز آنتن تلویزیون تعلق به کسانی دارد که نه تنها فرهنگ نمی‌سازند بلکه بی فرهنگی و بی ادبی را رواج میدهند از آقای منفی باف و منفور برنامه هفت بگیر تا جوجه مجریان بی ادبی که با توهین و تحقیر کسانیکه سالها برای هنر زحمت کشیده اند میخواهند خودنمایی کنند و بزرگ شوند.

این رویه یعنی ترویج پرخاشگری و فحاشی به جای گفتگو و نقد این یعنی به زوال بردن نسلی که ادبیات سخن گفتن را از شما می‌آموزد. برایتان باید تاسف خورد، همین و بسو امروز به عنوان کسی که همیشه سرم را بالا گرفتم و با افتخار عنوان کردم که شروع کارم با صدا و سیما بوده، مانند همکارانم به این شکل رفتار رسانه شما اعتراض دارم و نه تنها در تلویزیون شما کار نخواهم کرد بلکه به فرزندم هم اجازه تماشای برنامه شما را نخواهم داد.
زیرا ...
بی ادب را به زر مگو که نکوست
ادب مرد به زدولت اوست
یا حق

بیشتر بخوانید:

تلاش «نیوشا ضیغمی» برای رسیدن به باران کوثری! +فیلم


اگر به نوشته پر از اشتباه نیوشا ضیغمی دقت کنیم، درخواهیم یافت که او تنها سریالی که وی در آن حضور یافته، سریال در چشم باد مسعود جعفری جوزانی (سال ۱۳۸۲ )، است و هیچ سریال مهمی طی این سالیان از ۱۳۸۲ تاکنون به او پیشنهاد نشده است.

در سینما هم غیر از فیلم اخراجی‌ها قسمت دوم، هیچ فیلم پرفروشی در کارنامه این بازیگر نیست و آنقدر بازی‌های ضیغمی نازل است که هیچگاه به یک قدمی یک جایزه سینمایی متوسط نیز نزدیک نشده است.

در شرایط کنونی او عمدتا در آثاری که شوهر میلیاردرش سرمایه‌گذار آن است، حضور پیدا می‌کند. نکته جالب در اشارات ضیغمی طعنه‌ای به مسعود فراستی است. منتقدی که به قول خودش مجموع فیلم‌هایی که ضیغمی در آن ایفای نقش کرده، ماقبل نقد است و هیچگاه در دایره نقد نمی‌گنجد. جالب اینجاست که به نام محمد حسین لطیفی اشاره کرده  که او هم اکنون مجری برنامه هفت است.

پس از دارودسته‌ اصغر فرهادی، درجه‌ دو ها نیز دست به کار شدند/  وظیفه سنگین وزارت ارشاد

طبق پیگیری‌های خبرنگار مشرق، در این شبه کمپینی که بازیگران درجه دوم سینما به راه انداخته‌اند، بازیگران و چهره‌های مشهور دیگری هم قصد دارند در یک حرکت ضد ملی و ضدامنیتی در فضای مجازی، خط تحریم همکاری با رسانه ملی را دنبال کنند و موج تبلیغاتی دیگری برای رسانه‌های بیگانه فراهم کنند.

این موضوع از زاویه قابل بررسی است که این چهره‌ها که به صورت شاخص و یکپارچه در انتخابات از حسن روحانی حمایت‌ کردند، حالا با توجه به خشم عمومی و واکنش‌های بسیار منفی در فضای مجازی که ناشی از نارضایتی از عملکرد دولت روحانی است، به دنبال راه‌اندازی کمپین‌های ضدملی و مقصرسازی از صداوسیما و سایرین هستند.

بر اساس شنیده‌ها تعداد دیگری از بازیگران درجه دو طی روزهای آتی به این حرکت ضدملی سازمان‌یافته خواهند پیوست و همراه با ترامپ که صداوسیما را تحریم‌ کرده است، آنها نیز تحریم همکاری با رسانه ملی را اعلام خواهند کرد. از سوی دیگر، گمانه‌هایی مطرح  است که همکاری برخی چهره‌ها با شبکه سعودی و دریافت پول‌های کلان از آل‌سعود، برخی از این بازیگرانِ از دور خارج‌شده را وسوسه کرده است تا با زمینه‌چینی و اجرای چند حرکت اعتراضی و ضدایرانی، شانس خود را (همچون مهناز افشار و مزدک میرزایی) برای نشستن بر سر سفره سعودی‌ها امتحان کنند.

وزارت ارشاد و نهادهای نظارتی وظیفه‌ دارند با رصد دقیق تحرکات این چهره‌ها، تدابیر لازم و پاسخ مناسبی را برای این دست اقدامات بیاندیشند. قطعا پیوستگی همه نهادهای کشور از صداوسیما تا وزارت ارشاد و سایرین، برای مقابله با جبهه یکپارچه ضدایرانی (از واشنگتن تا ریاض و حتی تهران) آماده باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 121
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 30
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  وقتی دستمزد میلیاردی میگیرن وقتی مفاسد اقتصادی یکسرش تو جیب هنینها هست
  • مهماندار هواپیما IR ۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   اینها سلبریتی نیستن بیشتر به نوچه های پری بلنده و شعبان بی مخ هستن
  • IR ۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   5 6
   در همه سینما زنها هر چی سنشون بیشتر میشه نقشهای کمتری بهشون.میدن.برعکس مردها. و این عیبه.حالا شما می گید از این به بعد نقش زنهای چهل ساله رو هم دخترهای بیست ساله بازی کنند؟ یا دیگه زن چهل ساله در فیلمها نباشه؟! از عقلتون استفاده کنید خب!
  • کارمند صدا و سیما IR ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   34 3
   سلام. من یک صدا و سیمایی هستم. از اینکه زالوهای خون آشام نیش هاشون را از رگ های صدا و سیما بیرون می کشند خیلی خوشحالم و از همه شون تشکر می کنم. شما نمی دونید چقدر مدیران نالایق ما از گلوی ما و زن و بچه هامون بریدن و ریختن تو حلق این بی وجدان های پست فطرت. خدا شاهده بارها شد که حق الزحمه ی ما را هشت ماه بعد دادند اما این بی سوادهای پرمدعا را آوردند در برنامه زنده و قبل از رفتن طرف توی برنامه پولش را دادند. البته بد نیست بدونید حق الزحمه ی این ها گاهی تا صد برابر حق و حقوق ماست.
 • وطن پرست IR ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  اون نویسنده ای ک این پستو گذاشتی و این چرت و پرتارو نوشتی
  • IR ۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   1 0
   سلبرتی که رایش به فلان حزب را علنی میکنه معلومه میخاد باهاشون نقدی حساب کنه وگرنه به ما چه که کی به کی رای داده؟
 • IR ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  بهتر شراین این فرهنگ سوزها کم بشه خود تلویزیون اینا ا سابیریتی کرد وگرنه یکی نیست بگه تو همونی که بقال سرکوچتونم نمی‌شناختند
 • US ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  کاش همشون متحد تحریم کنن ببینم این دستگاه چه غلطی میخواد بکنه از پایگاه بسیج میخواد مجری و بازیگر بیاره ؟
  • IR ۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   انقدر جوان با استعداد داریم که اگه این آقازاده های هنری برن جا برای هنرنماییشون تازه باز میشه
  • IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   چرا از پایگه بسیج از دانشگاه هنر از کلاس های بازیگری. شما از پول چرب سینما و سیما بگذر تا ببینی چجوری جات پر میشه
  • BE ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   شما هم از هر موقعیتی استفاده کن دو تا بد و بیراه به بسیج بگو ، اسکل الدوله
  • علیرضا IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   برن همشون گورشونو گم کنن ... احمقهایی که خون مردمو با هوچیگریشون تو شیشه کردن و توله هاشونو اونور اب پس میندازن
  • IR ۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   همانطور که اینها را تلویزیون جمهوری اسلامی بزرگ کرد جوانهای زیادی هستند و می‌توانند میدان را پر کنند. فقط باید دید حرفشان تا چه حد واقعی است
  • محمد IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   34 68
   بابک چرا اسم خودتو ننوشی خیلی فعال شدی مثل اینکه جیرتو گرفتی
  • IR ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   52 64
   چه بهتر. شاید از دیدن بیسوادهایی که پول پارو میکنن و میرن خارج پولهای بادآورده را خرج عیش و نوش و زایمان ! میکنن خلاص بشیم. وضعیت اونایی هم که مهاجرت کردن دیدیم برای یه لقمه نونبه چه دریوزگی و بی آبرویی افتادن ..
  • IR ۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   39 7
   بازیگر فراوان است! هنرمند خیلی کم.
  • قریشی IR ۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   17 1
   اینم مثل خاله مهناز میخواد راه رفته گلشیفته رو بره! مرگ بر امریکا
  • IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   13 3
   هزاران فاطمه عبادی و پارسا خایف اماده اند تا در کمترین زمان ممکن جای این هنر بندها را پرکنند
  • احمد IR ۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   21 1
   این رقاصه ها و مطرب ها که لقب سلبریتیی رو یدک می‌کشند .مشتی لجاره پاچه ورود مالیده مفت خورند که تا طلاق می‌گیرند یا طلاق میدن .یا یک توله اون وراب پس می‌اندازند .تا سر سفره سعودی .من تو. BBCبشینندحساب .اینها با هنرمندان متعهد وانقلابی جداست .مردم ازچهره هایی مثل شیلا .نیوشا جوان .مزدک کی کی کی حالشون بهم میخوره..
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  واای خدا چه مصیبتی، همون گلشیفته و مزدک و صدف کم بود اینها هم میخوان برن، وووااای تحریم شدیم این نیروهای با سواد و متخصص کجا میخوان برن دیگه... امیدوارم همه این سلیبریتی ها به این کمپین بپیوندند تا دیگه مجبور نباشیم پای تلویزیون شبکه ها رو یکی یکی عوض کنیم تا نخوایم این فیلم و سریال های آبگوشتی با این هنرپیشه های رانتی تحمل کنیم، اوضاع سینما هم که دیگه بدتر اگر همین چندتا فیلم حاتمی کیا و فیلم ماجرای نیمروز نبود که فقط خاطره ای تو ذهنمون از سینما مانده بود، شاید با این تحریم پای جوانان با استعداد وهنرمندان واقعی به این عرصه باز بشه
 • FR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  85 73
  دهن هر چی سلبریتیه باید صاف کرد . بیشرفهای قرتی از مقصرترین های اوضاع فعلی هستن . کثافتها
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  90 75
  سلبریتی کم سواد / عامل دست موصاد
  • ۱ DE ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   75 13
   باسواد جان موساد درسته
  • IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   2 13
   میدونید در شعار و شعار سازی حرف ندارید ولی عمل در کارتان نیست فقط حرف و گزافه گویی ودیگر هیچ
 • IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  به نظر می رسه پولهای کثیف سعودی راه تازه ای باز کرده!!
 • IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  74 90
  افشار که از دور خارج نشده بود.سالی دو سه فیلم بازی می کرد و ده میلیون فالوئر داشت.هی تهدیدش کردید اونم ترسید برگرده.خودتون فراری میدین
  • IR ۱۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   24 97
   افشار از طرف روشنفکرنماها تحت فشار بود
  • IR ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   7 50
   باور نداری برو تو سایت های مدعیان اصلاح طلبی نظراتشون که علیه افشار بود را بخون. حالا که رفت براشون عزیز شد! من هنوزم میگم اشتباه کرد بر اثر فشارها رفت باید مثل نامداری مقاومت میکرد تا فشارها کم بشه
  • IR ۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   5 55
   آره 10 میلیون فالوئر با 100 هزار تا لایک . اصن هم فیک نیستن
 • IR ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  67 65
  خانم شیلا خداداد عزیز، مگرشما طی این چند سلا در سریالی در صدا و سیما بازی کرده اید؟
  • IR ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   40 64
   روغن ریخته را نذر امامزاده فرمودن
 • CA ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  53 54
  مهم نیست از سینما تئاتر و سایر حوزه ها هم تحریم کنید تا بازیگران جدید پا به عرصه بگذارند
  • IR ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   27 21
   نمیشه حقوق سینما خیلی چربه نمیشه ازش گذشت
 • IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  19 4
  چندسال پیش خواب آزاده نامداری رو دیدم که در مکه بود و مجری زن صدای و سیمای ایران صداش میکردن ..دوروز بعد اون فیلم و عکس در پارک و بی حجابی اش در اومد ..همینجا گفتم کار عربستان هست یک عده گفتن مسخره به خواب ربطی نداره
 • فری IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  26 0
  به نظر بنده راه فرهنگ در ایران سالهاست دست بیگانه است
 • پیر فرزانه IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  39 3
  این دلقک ها خیلی خودشان بالا میدانند هنرمند کمالئین بهزاد وان قالی باف ایرانی استد نه شما که پول کلان نفت میگیرید که مردم را رگرم کنیئ شما هیچ هستیئ چون اثر ات شما غالبا باعث سقوط اخلاق شده است نه ثبات ان
 • IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 38
  یکار میگم بکنید هرکس برخلاق عقیده شما حرف زد انگ زده انقلاب جاسوس یا....بزنید بهش اصلا بیاد کشور برای خودتون بردارید ما مردم هم داخل یخ بخابانیدیا اقامت اروپاه براشون بگیریدآنقدر غدق درسیاست شدید که دگربرایتان هیچ مهم نمیباشد
  • سعید IR ۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   44 3
   جناب 16:02، چرا مغلطه می کنی؟!!! این افراد بوی پول چرب ال سعود به مشامشون خورده، ، دارن واسه دم تکون دادن واسه اونور آب این حرفا را می زنند، مگه کسی این هنربندها را محدود کرده بود؟
  • IR ۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
   2 1
   من خودم منتقد هستم ولی لطفا ما مردم را با پولبرتی های نون به نرخ روز خور جمع نبند. از کی تاحالا این لاکچری ها زبان ما شدن؟
 • حسن IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  35 6
  خدا کنه همه شون رسانه ملی را تحریم کنند تا راه برای حضور هنرمندان واقعی باز بشه و این فرصت، زمینه را برای استفاده رسانه ملی از هنرمندان انقلابی و مردمی فراهم کنه. اصلا من پیشنهاد میکنم باید با التماس از اون بزرگواران بخواهیم: هنرمندانِ سود جوی غرب زده لطفا تورو خدا ما را تحربم کنید. جدی میگم.
 • وطن پرست ES ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  23 1
  شما که می دونید قرار نیستاز وزارت ارشاد ابی گرم بشه. بهتر نیست با تهیه چندتا کاریکاتور و همکاری با چندتا از قدیمی های عرصه واقعی هنر به جنگ این موضع گیری های زشت و زننده برید؟ شما اگه گام بردارید خواهید دید که پشت این جونور ها هیچ چیزی نیست و به سرعت تارو مار می شن.
 • IR ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  44 8
  تمامی پستهای مهم کشور در دست غرب پرستهایی است که نه انفلاب را قبول دارند و نه ایران را و نه مردم را .... البته کور خوانده اند. عمر اینها هم روزی تمام میشود./ نامه تمام
 • IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  23 3
  وقت خوبی برای خانه تکانی صدا و سیماست آنهم از دست این باصطلاح بازیگرانی که همواره دغدغه رسوخ افکار غلط و رفتارهای نابهنجارشون در فکر و ذهن بچه هایمان برایمان عذاب آور شده بقول امام راحل دانشگاه صدا و سیماست و دغدغه وجود چنین عناصری که منافقانه در تلویزیون با یک شمایل و در بیرون آن با تیپهای هنجار شکن مشاهده میشوند باعث ایجاد تفکر غلط در فرزندانمان میشود
 • محمد IR ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  25 1
  اگر همین حرکت چندتا هنرمند تو امریکا میکردن از صنعت سینما محو میشدن صدا سیما مال دولت نیست مال نظامه این حرکت ها یعنی دشمنی با نظام چرا باید به اینها پول و امکانات بدن حالا طلب کار شدن خودتو جر واجر کنید تا ۱۴۰۰ باید دستپخت خودتون بخورید
 • BE ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  47 1
  به درک اسفل السافلین ، برین گم بشید بابا ، بقول کروبی چخه چخه
 • IR ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 28
  مشرق جان قبول داری این مقاله اصلا حرفه ای نیست؟؟؟ اینکه خانم ضیغمی یا خداداد شوهرش میلیاردره یا تی وی پلاس رسانه (با داشتن مجوز)زرده چه ربطی داره حرمت رو نگه داد الکی توهین نکن در مورد پرویز پرستویی چی ؟؟؟ا
  • IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   16 0
   بهاره رهنما هم امضاش پای همه بیانیه ها هست هم توی همه سریال ها و برنامه های تلوزیون هست. نیوشا و شیلا خودشون ساده ان و سپر بلا ی اونا میشن
 • IR ۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  19 43
  چون مردم میگن هنربند رسانه ملی هم باید به زبون بیاره؟؟؟خب مردم خیلی چیزای دیگه هم میگن؟مشرق درکت خیلی کمه شدی کیهان دوم
 • IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  38 0
  بزارید برن چیزی که زیاد داریم بازیگر به قول میترا حجار هر کی اونور را دوست داره حتی شده بهش وام بدید تا بره نه اینکه بمونه اینجا با ژست اپوزیسیون لگدپرانی کنه و باج بگیره
 • BE ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  30 7
  بسیار جالب است ، هر دم از این باغ چیز جدیدی بیرون می آید! - مثل همیشه فراموش می کنند چه کسی به آنها بال داده است - جایی که اکنون آن را تحریم می کنند!
 • IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  15 1
  شدند وردست شیطان . الگوی بدی برای جوانان . خداوند این طایفه رو یا نابود کن یا هدایت .
 • BE ۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  23 1
  بزودی به مستراح تاریخ شرفیاب خواهید شد ، اینقدر تو همدیگه وول بخورید تا جانتان در آید
 • IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  30 0
  احسان کرمی فرموده با صدا سیما کار نمیکنه به جز تو کلاه قرمزی!!! خوب حتما همون یه پیشنهاد را داری وگرنه اگه تحریم میکنی کلش را باید تحریم کنی مثل آمریکا هر چی به نفع خودت است را تحریم نمیکنی؟
 • عبدی IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  26 1
  اینها فکر کردند که مملکت بدون اینها کارش لنگ میشه اتفاقاً اینها اگر برند عربستان بیشترین خدمت را به ایران کردن چون سرشون کم کردند .ملت را به خیر اینها امید نیست پس بهتر که سرشون کم شه
 • وحید IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 16
  تمام مطالب شما در مورد این بازیگران درست و صحیح, ولی ایا از سوی ملت بازیگران این صفات را گرفته اند یا از سوی رسانه میلی؟؟؟ هرچند این هنرمندان عزیزمون هم نسبت به منافع خودشون جبهه گرفتن و سمت ملت نیستن ولی صدا و سیما که هرگز صدایی از ملت همیشه مستضعف ایران نبوده و فقط طبق امیال خود و تاریخ روز برنامه ای ساخته و پخش میکند
 • IR ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  36 0
  مدیته سلبریتی ها دارن فرار رو به جلو میکنن و فکر میکنن با اینکار مردم یادشون میره که چه بلایی سر مردم آوردن من به عنوان یک جوان این بدبختی رو که سر مردم آوردید با حمایت از دولت فعلی و لولو نشان دادن رقیب در انتخابات که باعث شدید مردم درست رای ندن رو هیچگاه فراموش نخواهم کرد و دعا میکنم که خدا حق مارو از شما بگیره چه در این دنیا و چه در آن دنیا و وهمیشه شمارو نفرین خواهم کرد به خاطر این جوانی رو که از ما گرفتین و خودتون دارید عشق و حال میکنید
 • IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  29 0
  غرب پرستان چه هنری چه غیر هنری ، برید به دنبال سرزمین رویا . هر چه زودترر برید کشور از شر امریکا و غرب راحت میشه . این عربهای نوکر صفت رو هم به ما واگذارید
 • حبیبی IR ۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  36 0
  چرا از بازیگران مالیات نمی گیرند یه کارگر باید مالیات بدهد این یه لبریتی های نفهم نون به نرخ روز خور چرا نباید مالیات بدهند ظاهرا هر چه اینها این جماعت بازیگران سیاسی بیشتر دهن گشادشان را وا می کنند و آب به آسیاب دشمن می ریزند بیشتر مورد توجه سیاستمداران و نماینده گان کاسب کار دولتی مجلس قرار می گیرند این جماعت دستمزد ده ها و صدها میلیونی می گیرند مالیات هم نمی دهند ?!?
 • UA ۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  17 0
  اف بر برخی سیاسیون ورشکسته و برخی دست اندرکاران صدا و سیما که به این لمپن های ......و بی ارزش بها دادند که حالا ناز و کرشمه کنند. مثل این ها همانند آن مگس و فیله است.
 • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 6
  من خوشمم از صدا و سیما نمیاد ، ولی اینجا چون بحث مالیات عزیزان هنرمند رو پیش کشیدن همشون بهشون برخورد. خانم و آقایون هنرمند دوست دار ایران، برا ابادانی کشورت مالیات بده و فقط ژشت روشنفکری نگیر ، و اینکه لطفا با رفتنتون کشور از نیروی با سواد و متخصص خالی نکنین
 • IR ۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  10 0
  این که از رسانه ملی تشریف ببرند و در منزل هایشان باشند خیلی هم خوب است و مردم انقلابی و هنرمند متعهد به اسلام و انقلاب خوشحال هم خواهند شد. بحث بازی کردن در زمین اینترنشنال یا هر خائن به کشور و انقلاب و اسلام جای پیگیری از طرف نهادهای ذیصلاح دارد وگرنه اینکه نمیان صدا و سیما خیلی هم مبارک است.
 • شجاع IR ۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  در هر حال فرقی نداره چون وقتی جنگ بشه دیگه کسی به سینما و تئاتر کاری نداره و هم سلبریتشتاین ها فراموش میشن هم فساد سیمایی ها من موندم مردم چرا خودشونو انداختن وسط مگه شما وزارت ارشاد هستین تا الان همه اینا با هم درگیر بودن و میلیارد میگرفتن الان گندش دراومده مالیات نمیدن همزمان با گرونی بنزین!! ما مردم بیکار شدیم بی سفره شدیم اینا دارن سر سیخ کباب با هم دعوا میکنن
 • مهدی اسدی IR ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  سلام : خیلی مهم نیست اینها فرهنگ جامعه دینی و مذهبی ربه بی بند باری و ولنگاری و به طور کلی افتضاح نکشند اصلاح فرهنگ پیشکش همان به بهتر همین بی مقدار ها صدا وسیما جمهوری اسلامی را تحریم کد خدا ی اینها با تحریم سیما چه غلطی کرده که اینها بتنوانند اثر گزار باشند .
 • Vahid IR ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  9 16
  دمشون گرم نبایدتو تلوزیون ایران باشن باید از این جهنم برن
  • IR ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   5 1
   تلویزیون باعث شد اونا معروف بشن
 • IR ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  12 1
  بهترین فرصت برای صداوسیماست تا نیروی تازه نفس کم توقع رو به کار بگیره این دو سه نفر هم نه در سینما و نه در سال های اخیر تلوزیون کار شاخصی نداشتند
 • IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  10 1
  برین به اسفل و سافلین ، یعنی واقعا فکر کردین ارزشی دارین چه حرفا میزنین ، خلق را خنده آمد از این مثل ، پول میلیاردیتون از این طریق در اوردین حالا پشت پا میزنین !!!
 • IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  2 1
  مشرق جان ناراحت نباش خود وزیر ارشاد مواظبه.به قول خودت برای بازیگران درجه دو و سه آنقدر آزار نده.
 • مهدی IR ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 20
  دانشمندان عزیز دیگه یواش یواش دوره تلویزیون داره تموم میشه. دوره دوره شبکه های اینترنتی هست. حتی رحیم پوراغذی هم دو سه سال پیش پیش بینی کرده بود تا ۱۰ سال دیگه اثری از تلویزیون نمیمونه.
 • IR ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  13 1
  همان بهترکه این بازیگران بیشعور درفیلم ایران نباشند
 • IR ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  3 2
  مشرق جان دوباره سلام این دومین نظر که میدم.مشکل مملکت ما فقط چهارتا بازیگر که مالیات نمیدن نیست مشکل بزرگتر از این حرفهاست.
  • IR ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   9 0
   چرا هست چرا کارگر ساده مالیات بده اونا ندن با درامد میلیونیشون .اونا باعث شدن دولت روحانی رای بیاره نتیجه خوش خدمتیشون هم گرفتن
 • IR ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  12 0
  این سلبریتی ها دیگه دارن یواش یواش کاه داخل پالونشونو میخورن!!
 • ایرانی وطن پرست IR ۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  21 1
  این افراد بیسواد را از تلویزیون وسینما، بیرون اندازیدبارفتن این حضرات وضعیت فرهنگ ورسانه ارتقا می یابدافراد نخبه وجویای نام در مملکت فراوان می باشد
 • عباد IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  0 6
  ضمن عرض سلام بی احترامی به هنرمندان درست نیست. چونکه انعکاس اینگونه رفتارها در جامعه فرزندان و آیندگان را هدف قرار خواهد داد . قابل ذکر است که من احترام خاصی برای هنرمندان قائلم.
 • قاسم جعفری ثالث از مرند IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  سلام به تمامی هنرمندان متعهد و ارزشی دار خواستم به هنرمندانی که اقبال به بازیگری در رسانه ملی را ندارند عرض کنم که اولا این همه نام آوری رو از همین مردم نجیب بدست آوردی دوما به جهنم که بازیگری نمیکنی همین که خوب شد شماها را که نه ارزشی و تعهد نداری شناختیم سوما ما با آن هنرمندانی که رسالت اسلامی و ارزشی و تابع دین و اسلام و مطیع ولی فقیه باشد انس و دوستش داریم والسلام
 • علی ۲۸ IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  اگه اینکارا رو نکنن خیانتهاشون لو میره و باید پاسخگو باشن. از سلبریتی وطنفروش مگه بیشتر ازین میشه انتظار داشت؟ باید ازشون معذرتخواهی هم بکنیم که گولمون زدن! ببخشید که فریبمون دادید! تورو خدا قهر نکنید همینجا باشید، انتخابات نزدیکه به خائن نیاز داریم، شما رو بخدا صحنه وطنفروشی و بیشرفی رو خالی نگذارید!!!
 • علی IR ۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  3 0
  دیگه از همتون خسته شدیم، اونا یه جور ، شماها هزار جور،،، این وسط وطن مظلوم مونده که هیچکس به فکرش نیست...
 • علی اصغر IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  الحمدلله کسانی که با بودجه نظام بر علیه ارزشهای انقلاب و نظام به اسم کارهنری کنار کشیدن جای بسی خوشحالی است الان جای نیروه های زبده انقلابی است که عرصه سینما و بازیگری را خالی نگزارند و با دغدغه فرهنگی در جهت تقویت ارزشهای اسلامی انقلابی حرکتی انجام دهند .
  • IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   0 0
   شماها تا حالا هم همین جاها رو پر کردید بسه کار رو به کاردان بسپرید
 • اشکان IR ۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  1 12
  نویسنده محترم نوشته بدلیل نارضایتی از دولت روحانی!! و پول گرفتن از عربستان و نشتن بر سفره آل سعودی!!! و یکسری بازیگران درجه دو!!! و کمپین ضدملی و... و اینکه برخورد نهادها با هنرپیشگان که بنظر نویسنده نرم نخواهد بود!!! واقعا این طرز فکر نویسنده محترم و الفاظ بکار برده شده جای تاسف داره، نقد این نوسنده محترم یعنی "به زوال بردن نسلی که ادبیات سخن گفتن را از شما می‌آموزد. برایتان باید تاسف خورد"
 • سیدعلی حسینی IR ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  سلبریتی نه ، مزدور های بیسواد ، نون به نرخ روزخورها ،،، شرم دارم نامشان را مترادف با هنر قرار دهم ، بهتر است همهٔ این جماعت به همان قبرستان سعودی ها پناهنده شوند ،
 • سیدعلی حسینی IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  امیدوارم این بی ریشه ها هر چه زودتر گورشان را گم کنند ، تا ببینند که هنرمندان پاک و نجیب از میان توده های مردم چه بیشمارند و تاکنون سلبریتی های رانتی اجازهٔ میدان به هنرمندان بی ادعا نداده اند ، این مزدورها روزی که گورشان را گم کنند روز تولد هنر و هنرمند اصیل این مرزوبوم خواهد بود .
 • ناشناس IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  خدارو شکر که دیگه ریخت این آدم های از خود راضی رو نمی بینیم.
 • شهرام IR ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  بهتر اینجور آدمها فیلم (نون به نرخ روز خورها به بهشت نمیروند ) رو بازی کنند. از سر تلویزون یه اسمی در کردند والا آش دهن سوزی نیستید.
 • محمد IR ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  5 0
  درولایت ما وقتی یک مادر بیوه میخواهد بچه هاشوتوجیه کنه که چراازدواج مجدد میکنه نمیگه من جوانم نیازهای طبیعی دارم براین اساس باید ازدواج کنم بلکه میگه اینکاررابخاطر فلان حرف عمویالج عمه میکنم براین اساس مرا ظن غالب انست که اینها که اسم خودشان گذاشتند هنرمند هوایی شده وبو ی دلار های سعودی به مشامشان خورده۶
 • بهمن فرشته IR ۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  3 0
  این دسته از هنرمندان محترم اگر به وظیفه اصلی یک هنرمند که نشر فرهنگ انقلابی و اسلامی است نمی اندیشند، حد اقل برای یک لحظه هم که شده فکر کنند رفتار آن ها چفدر با منافع ملی ایران عزیز سازگار است.
 • BE ۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  انگار تازه فهمیدن هیچ پخی نبودن و نیستن ، شوک بهشون وارد شده ، طبیعیه که عکس العمل نشون بدن زبون بسته ها
 • DE ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  6 0
  من به شخصه مشخصه بخاطر بی احترامی های اخیر صدا و سیمای کشورم در هیچ یه ریالی یا دوریالی یا سریالی که از تله و زیون پخش شود بازی نمیکنم.بیرون خیلی بیشتر بهم میدن.معروف هم که شدم احتیاج به صدای سیما ندارم./بهتر خوش بحال باغبونی که شغال باهاش قهر کنه.
 • IR ۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  آخه دولتم یکه کارهایی میکنه. عدالت رو اصلاًً رعایت نمیکنه. من یه کارمند معمولی ام و در طول سال شاید صد برابر یک طلا فروش مالیات میدم چون از من براحتی میتونه مالیات بگیره ولی از طلا فروش نه. حالا درآمد من کجا و درآمد طلا فروش کجا! آخه این عدالته؟ً!
 • DE ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  4 0
  اول از همه خود وزیر فرهنگ و ارشاد(قبلا اسلامی) باید برکنار بشه.هیچ برخوردی با کار ضد امنیتی و وطن فروشانه هنرپیشه های غربزده نمیکنند.روی وزارتخانه های فرهنگی دولت کسی نظارتی نداره
 • IR ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  10 0
  فکر می کنند بازیگر قحطی این قدر جوون هستن پشت در صدا وسیما شما برید اونا میان توصدا وسیما خیلی با استعداد تر از شما .این همه جوون بیکار
  • IR ۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   0 7
   جوون هیجده ساله مگه می تونه نقش ادم سی و چند ساله یا چهل و چند ساله رو بازی کنه؟؟
  • IR ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
   3 0
   شما نگران نباش عاشق بازیگری از 18 ساله تا 80 ساله داریم
 • IR ۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  7 0
  به پیر قسم این مملکت پر از جوون با استعداد و فوق استعداده که به علت وجود یه سری پیر پاتال که دو دستی به صندلی چسبیدن مجال عرض اندام ندارند. چه مسولان در سیاست چه بازیگران در هنر و ... به قول اقای فغانی بهشون بگید بروید در را هم پشت سرتون ببندید. همینا چند سال دیگه واسه یه دقیقه بازی تو صدا و سیما موس موس خواهند کرد چون اینا تمام دارایی شون بازیگریه اماتور در سطح دنیاست که هیچ جای دنیا هنرشون خریداری نداره! اون موقع هم کسی دلش نسوزه
 • IR ۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  15 0
  گورتون رو از ایران گم کنین.. بازی هم بلد بودین آدم اینقد عصبی نمی شد. خاک تو سرتون
 • IR ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  9 0
  هری زودتر برید شایدجابرای جوانهای بااستعدادبازشه
 • IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  2 0
  صداو سما خودش باید این درپیتی ها رو مینداخت بیرون...
 • IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  1 0
  کفتارها بیشه روتحریم کردن خوش به حال بیشه
 • IR ۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  1 0
  تنها کار مردمی این بزرگواران
 • رضا IR ۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  0 0
  ما هنر نشناسا و بی لیاقتا رو تو رو خدا ول کنید عمرتونو تلف ما نکنید تو شبکه عربی خوش بگذره فقط در صرف خوشی زیاده روی نکنید
 • IR ۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
  0 0
  ضد ملی یا ضد میلی!؟
 • هادی IR ۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  3 0
  فعلان که هر کی به فکر جیب خودشه تا از مال حروم پرکنه فرقیم نداره بازیگر سیاست مدار فقد این وسط مردمن که دارن له میشن
 • IR ۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  6 0
  یادمه رفتم رای بدم رای من آقای روحانی نبود چنان این مردم وارد جو و احساس شده بودن که اصلا جرات نکردم بگم رای من فلانیه ازم بپرسیدن سریع دو سه بار پشت هم گفتم روحانی روحانی !!! این جو را همان سلبریتی ها راه انداخته بودند بعدها که وضعیت معیشت و کشور بهم ریخت تک تک همین سلبریتی ها که صفحات میلیونی شان هر یک پایگاه انتخاباتی برای آقای روحانی بود آمدند و گفتند اشتباه کردیم و از ملت عذرخواهی کردن البته با این تفاوت که اکثر مردم در شرایط فعلی ماندن و سختی می کشن مالیات هم می دن ولی همین سلبریتی های میلیاردر که مالیات هم نمی دن پاسپورت و تابعیت استرالیا ، کانادا ، آمریکا و انگلیس دارن
  • تاجی IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
   0 0
   دقیقا منم همین اتفاق برام افتاد یکی پرسید رایت کیه گفتم فلانی(غیر از روحانی بود کاندید من) ! گفت به اون رای نده خوب نیست ! گفتم چرا خوب نیست؟ گفت نمیدونم اما میگن خوب نیست!!!!!!!!!!!! ما با این افراد شدی 80 میلیون
 • DE ۰۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  5 0
  سلبریتی بیسواد/عامل غرب و موساد
 • SE ۰۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  5 0
  ببین چقدر خوردند و بردند که ۸اضرند تاواخر عمر کار نکنند و ککشان هم گزیده نمیشود.
 • SE ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  6 1
  کلا برید اصلا از ایران برید که با آمال. برید زودتر از شر شما خلاص بشیم. بخدا هیچ پخی نبوده ک نیستید یه تعداد ادم واداده زبون دراز و بی مایه که جایگاه هنرمند و هنر را آلوده کرده اند. بردبد و هرگز برنگردید!
 • م حمد IR ۰۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  3 0
  کسی که وطن دوست باشه وبه آرمانهای انقلاب ومملکتش التزام اعتقادی وعملی داشته باشه این قدر به راحتی مملکتش رو نمیفروشه به وهابیها وصهیونیستهای نژاد پرست.باید قبول کرد که مشهور شدن شاید سخت باشه ولی ظرفیت محبوب بودن و خودت رو فدای وطن کردن ظرفیت میخواد که دنیادوست ها کمتر دارن.به چه قیمتی فروختید مملکتتون رو؟
 • کوروش IR ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  9 0
  بیشتر این لجن ها ی پر‌مدعا از صدقه سری تلویزیون بالا اومدن حالا سینه همون مادر رو گاز میگیرند
 • ایرانی IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  1 0
  اگر بازیگرهای بی اهمیتی هستند تو چرا داری می سوزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و بستینشون به فحش و ناسزا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  3 0
  چه خبر خوبی!!! بابا یه آگهی بزنید استعدا یابی برای بازیگری سه سوته کلی بازیگر زن و مرد پیدا میشن که هم خوش تیپ ترند هم با استعداد تر و هم با انصاف تر و این ها رو بزارید با همون ایران اینتر نشنال حال کنن
 • مهشید IR ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  1 0
  اگه میلی خب ..شده ها چرا میامدید میلیون پول بار میزدید میبردید . خونه خوب و ماشین و شهرت و .... حالا هم پول عرستان بیشتر شده دارید بهانه میاورید. صدا و سیما صبح اعلام کنه تا شب هزاران تاکید میکنم هزاران نفر هنرمند و بازیگر تحصلیکرده جلوی سازمان هستند برای ارائه کارهای خوب و فرهیخته
 • ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  4 0
  سینمای ما نیاز مبرم به حجامت دارد چه بهتر که ویروسها خودشان از این بدن بیرون بیایند.
 • ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  4 1
  مسیر جوانان با حیا و وطن دوست برای بازیگری مهیا می شود. هر چه زودتر سینما را از وجودتان خالی کنید
 • دوست IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  1 2
  این سلبریتی ها کاسه لیس انگلیس و سفارت انگلیس هستند مثل سگ می مانند اگر رهاشون کنی پارس می کنند اگر جلوشون ایستادی فرار می کنند
 • صبور IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  2 2
  اگر مسئولين غيرت داشته باشد به افرادي كه باپول وبودجه ايران به شهرت رسيده اند اجازه فعاليت ندهند تاببينند چه خبراست
 • حسین رضوانی IR ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  1 3
  سلام خدا کندهیچ بی فزهنگ بی سوادی با ادعای فرهنگی در صدا وسیماسرو کله اش بیدا نشود
 • IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
  1 0
  فاطمه معتمدآریا و باران کوثری و عادل فردوسی پور با مظلوم نمایی میگن رسانه ملی مارا ممنوع التصویر کرده و شیلاخداد و نیوشاضیغمی و احسان کرمی با مظلوم نمایی میگن ما رسانه ملی را تحریم کردیم! معلوم نیست کی کیو تحریم کرده
 • علی IR ۰۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
  1 0
  خدا خیرش بده آل سعود رو که نقاب از چهره اینا یکی یکی برمیداره و شرشون از سر این مردم کم میکنه
  • مونا IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
   0 0
   آره همه شون برن گمشن. فکر کردن چی ان. یه عده عوضی فرصت طلب که به فکر جیبشونن.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس