کد خبر 1013626
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
ویلموتس

فدراسیون فوتبال شرطی را برای ادامه همکاری با مارک ویلموتس بلژیکی تعیین کرده که احتمال پذیرفتن این شرط از سوی او زیاد نیست.

به گزارش مشرق، جریانات فوتبال ایران به سویی پیش می‌رود که احتمال ادامه همکاری ویلموتس با فدراسیون فوتبال به حداقل رسیده است و این موضوع را به راحتی می‌توان از مواضع فدراسیون فوتبال در قبال اشاعه اخبار مربوط به این موضوع درک کرد.

هرچند هیچ مقامی در فدراسیون فوتبال به وضوح و با صراحت از احتمال فسخ قرارداد با ویلموتس سخن نگفته است، اما کاملا پیداست که فدراسیونی‌ها در حال آماده سازی فضا برای عملی شدن این اتفاق مهم می باشند.

فدراسیون فوتبال اخیرا هم نامه‌ای به سرمربی تیم ملی نوشته و شرایطی برای ادامه همکاری با وی تعیین کرده است که چنانچه این شروط از سوی ویلموتس پذیرفته نشود، بستر برای فسخ قرارداد آماده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

شانس جانشین احتمالی ویلموتس از خود او کمتر است

یکی از اصلی ترین شروطی که فدراسیون برای ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی تعیین کرده که شرطی بسیار عقلانی و منطقی می‌باشد، حضور مستمر ویلموتس در ایران و رصد کردن لیگ برتر به صورت شخصی از سوی او می‌باشد.

مرحله برگشت مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از فروردین ۹۸ آغاز می‌شود و خواسته مشخص فدراسیون از ویلموتس، حضور حداقل ۳ ماه از ۴ ماه فرصت باقی مانده به شروع مسابقات در ایران است. فدراسیون در حالی این شرط را برای ویلموتس تعیین کرده که سال نوی مسیحی و تعطیلات مربوط به آن ایام را هم در پیش داریم.

باید دید در چالش جدی و جدیدی که بین فدراسیون و مارک ویلموتس پیش آمده، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و خروجی این اتفاقات چیست. 

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس