کد خبر 1005492
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷
قاتل کریستالی

مرد کریستالی که گلوی همسر ۲۵ ساله اش را در برابر دیدگان وحشت زده فرزندانش بریده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت و در اعترافاتی وحشتناک راز چاقوی بی‌دسته در کنار جسد را نیز فاش کرد.

به گزارش مشرق، متهم ۳۰ ساله یک پرونده جنایی که سیزدهم مهر گذشته با قتل هولناک همسرش، هیاهوی عجیبی در مشهد به پا کرد، درحالی به بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی ویژه قتل عمد پرداخت که ادعا می‌کرد در «توهم کریستالی» غرق شده بود!

این مرد خطرناک که با درایت مقام قضایی و با تدبیری خاص، از چنگ مهاجمان عصبانی (بستگان مقتول) درون یکی از تابوت‌های حمل جسد از محل وقوع جنایت فراری داده شده بود تا گزندی به وی نرسد، بار دیگر به خیابان حر ۸۲ انتقال یافت که ناگفته‌ها و جزئیات قتل هولناک همسرش را بازگو کند. «نعیم-الف» پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی کاظم میرزایی مقابل دوربین قوه قضاییه ایستاد و با شرح مختصری از گذشته تلخ خود گفت: از سال‌ها قبل مواد می‌کشیدم، مادرم ۱۰ سال به جرم مواد مخدر در زندان بود و پدرم نیز در یک حادثه قاچاق سوخت جان سپرد.

به همین دلیل من هم از راه خرید و فروش مواد مخدر روزگار می‌گذراندم تا این که به مصرف شیشه و کریستال (مواد مخدر صنعتی) آلوده شدم به طوری که روزگارم سیاه شد و چند بار به زندان افتادم. حتی چهار ماه از ازدواجم می‌گذشت که برای ۱۱ ماه تحمل کیفر، روانه زندان شدم.

متهم این پرونده جنایی که مدعی بود به خاطر توهم ناشی از اعتیاد، دست به ارتکاب چنین حادثه هولناکی زده است در ادامه اعترافاتش افزود: به دلیل مصرف کریستال دچار توهم می‌شدم به گونه‌ای که احساس می‌کردم همسایگان مرا «هو» می‌کنند! خیال می‌کردم به من می‌گویند عرضه نداری با همسرت رابطه عاطفی داشته باشی! از نگاه آن‌ها می‌فهمیدم که مرا خاک بر سر می‌خوانند! خلاصه به همه چیز و همه کس بدبین بودم! البته همسرم نیز به من بها نمی‌داد و نمی‌توانستم ارتباط عاطفی نزدیکی با او داشته باشم! همه این موارد مرا به کشتن او ترغیب می‌کرد! همه اطرافیانم نگران بودند چرا که بارها همسرم را کتک زده و او را تهدید به مرگ کرده بودم! یک بار مادرم مرا تحویل کلانتری محل داد که ۹ روز بازداشت شدم مادرزنم حدود ۲۰ روز قبل از این حادثه، دست دخترش را گرفت و او را به زاهدان نزد خودش برد چرا که از رفتارهای من می‌ترسید، ولی مادرم واسطه شد و او را به مشهد بازگرداند تا به زندگی مشترک با من ادامه بدهد. در همین هنگام مادرم نیز سه روز قبل از حادثه و برای انجام امور شخصی به زاهدان رفت در حالی که به مادرزنم قول داده بود تا نگذارد خون از دماغ دخترش بیاید!

مرد همسرکش ادامه داد: من بیکار بودم، اما همسرم در بیرون از منزل کار می‌کرد. آن شب وقتی خسته و کوفته از سر کار بازگشت به خاطر خستگی زیاد خیلی زود به خواب رفت. من هم که مانند همیشه پای بساط مواد مخدر نشسته بودم ناگهان در «توهم مواد» غرق شدم. انگار در و دیوار می‌گفتند «همسرت را بکش!»

در همین حال از سه فرزند ۷، ۹ و ۱۱ ساله ام خواستم تا آن‌ها هم بخوابند، ولی فرزندانم فقط پتو را روی سرشان کشیده و خودشان را به خواب زده بودند!

حدود ساعت ۹ شب بود که تصمیم به قتل همسرم گرفتم از درون آشپزخانه کارد بزرگی را برداشتم و محکم به گلوی همسرم کوبیدم!


او ناگهان جیغی کشید و ساکت شد، ولی فرزندانم که این صحنه را می‌دیدند با ترس و وحشت پتو را به طرفی انداختند و به سوی مادرشان دویدند! با حالتی عصبانی و خشمگین آن‌ها را به بیرون از منزل راندم. آن‌ها نزد برادرم رفتند که در همسایگی ما زندگی می‌کرد. وقتی فرزندانم در بیرون از خانه بودند چنان با کارد گلوی همسرم را بریدم که تیغه آن از کنار دسته شکست و به همین دلیل دسته شکسته چاقو در زیر جسد و از دید من پنهان مانده بود!

هنوز خون از پیکر همسرم جاری بود که برادرم به همراه فرزندانم رسید و اجازه ندادند تا از منزل خارج شوم! بعد از آن هم همسایگان ماجرا را فهمیدند و پلیس نیز به صحنه آمد. وقتی در میان هیاهو و همهمه‌ای که در محل وجود داشت، متوجه شدند که برخی از بستگان همسرم با داشتن سلاح سرد و گرم احتمالی قصد ورود به منزل را دارند، با دستور قاضی مرا درون یکی از تابوت‌های خالی خودروی نعش کش (حمل اجساد) خواباندند و به پلیس آگاهی بردند!

 در آغاز بازسازی صحنه قتل که سرهنگ بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز حضور داشت، ابتدا کارآگاه جمالی (افسر پرونده) به تشریح خلاصه‌ای از محتویات این پرونده جنایی پرداخت و در برابر دوربین قوه قضاییه گفت: ساعت حدود ۲۲ شب سیزدهم مهر، ماجرای این جنایت در دستور کار قرار گرفت. جسد مربوط به زن ۲۵ ساله‌ای به نام «نازنین» بود که با گلوی شکافته در کف پذیرایی قرار داشت. همسر این زن که در محل وقوع قتل، دستگیر شد در همان بازجویی‌های اولیه به قتل همسرش اقرار کرد و گفت: پرونده اش را بستم! آبروی مرا برده بود! او به من بها نمی‌داد و برخی افراد در خانه ام دوربین کار گذاشته بودند تا از مسائل خصوصی زندگی ام فیلم بگیرند! من هم در خواب گلویش را بریدم طوری که تیغه چاقو شکست!

شایان ذکر است، با پایان بازسازی صحنه جنایت، قاضی کاظم میرزایی دستور انتقال متهم به زندان را صادر کرد تا بررسی‌های بیشتر در روند دادرسی این پرونده جنایی ادامه یابد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 24
 • در انتظار بررسی: 5
 • غیر قابل انتشار: 5
 • NL ۰۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  45 12
  به نظرم این از نجفی خفیف تر بود، نجفی سلاح غیرمجاز را هم داشت، اما حالا عدالت را نگاه کنید. این شد مرد همسرکش ، آن شد شهردار سابق
 • IR ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  21 0
  فقط اعدام. هیچ راه دیگری نیست.
 • IR ۰۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  18 0
  کسی که ازدرون یک خانواده ی فاسدواشفته الوده به مواو مخدربزرگ بشه، ورشد کرده باشه،چیزی بهتراز این نمیشه تا خرخره تو لجن گیر کرده بوده وخوی حیوانی درنده پیدا کرده معتادایی که به مرداب اعتیاد سقوط می کنند به همه چیزوهمه کس شکاک وبدبین میشن این بدبخت خاک برسر باداشتن همسری که حتی کارمیکرده رحم نکرده وباقصاوت وخوی درندگی جلو بچه هایش تیکه وپاره ش کرده خوب حواسش جمع بوده توهم چیه!!چطور حواسش جمع بوده بچه ها را هدایت کنه به بیرون احمق بیرحم سزایش مرگه!!!!
 • سعید IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  22 0
  مادر این حیوان باید پاسخگو باشد که با وساطت دختر مردم را به این زندگی نکبت بار برگرداند و این سرنوست تلخ را برایش رقم زد. بکشیدش بالا کثافتو شرش کم بشه
 • علی IR ۰۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  19 3
  گلوی این حیوان رابایدبرید وقصاص کرد.
 • IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  21 0
  بچه ها مشهد چه خبره ؟؟!!! پلیس مواد مخدر دقیقا کجایی ؟ طرف چند بار دستگیر شده ازاد شده ، حتما باید ادم کشته میشد ، دوباره ازاد میشه ؟
 • IR ۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  13 0
  پلیس ، قوه قضاییه ، طرف چندبار دستگیر و ازاد شده ، حالام یکیو بدجور کشته ، بازام ممکنه ازاد شه ؟ چرا پلیس با مواد مخدر ماماشات میکنه ؟
 • ناشناس IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  12 1
  لعنت خدابر کسانی که با مواد مخدرجوانان مارا بدبخت کردند .عاقبت مواد مخدر همین است .قاتل یا مقتول
 • مصطفی IR ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  8 0
  آدم این چیزا رو می خونه قلبش به درد میاد. بعضی مسولین که باید به فکر اصلاح امور فرهنگی هستند اگر نمی توانند کار کنند بهتره استفا بدن نه که قیامت خودشون رو سنگین کنند. ما از حقوق خودمون نمی گذریم ولو شده اون دنیا
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  16 3
  خدا لعنتت کنه احمق.اون بدبخت بخاطر توی نامرد بیرون از خونه کار میکرد تا خرج تو بی غیرتو بده بعد زدی کشتیش.اینارو 100 بار باید اعدام کرد.
 • IR ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  15 3
  هر معتاد مواد مخدر یک قاتل بالقوه است و ما باید برای جلوگیری از تکرار این اتفاق معتاد را بیمار ندانیم. ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان. ترحم بر معتادی که با مواد مخدر توهم زا مادر. پدرش . همسر. فرزند. دوست و... را می کشد چه معنایی دارد؟
 • سهراب IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  9 0
  لااله الا الله امان از نفس اماره و امان از حماقت انسان در تبعیت از این گرگ درنده... ان النفس لاماره بالسوء الا من رحم ربی
 • IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  6 6
  این اخبار وحشتناک چیه که میذارید....جنایت گفتن و خبری کردن این جنایت ها از اصل اون جنایت هم بالاتره...شما ذهن افراد جامعه رو برای چنین کثافت کاریهایی آماده میکنید..خدا نگذره ازتون
 • IR ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  9 0
  لااله الا الله. خدا صبر بده به خانواده زنش
 • ابراهیم IR ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  1 9
  نفوذی های در دولت می خواهن با ناکارامدی عمدی شون چهره مذهبی مشهد نزد عامه مردم زشت و منزجر کننده نشون بدن.خدا به حق امام رضا لعنت شون کنه.
 • IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  7 4
  می بایستی قاتل رابا آن تابوت خالی زنده بگور می کردند.
 • زهرا IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  4 2
  چرا هیچ فرد باغیرت بسیجی پیدا نمی شه تا کله گنده های قاچاق مواد مخدر رو رسواکنه. اینها حتما به بعضی های به ظاهر خودی وصل اند.
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  4 0
  با هدایت اعتیاد از سمت شیشه و کریستال به سمت ماریجوانا و حشیش میشه آمار اینطور جنایتها را پایین اورد کاری چه در خیلی از کشورها شروع شده . در ایران هم به طور غیر رسمی به این سمت رفته .آمار جنایتها شیشه و متامفتامین و.....سالها قبل خیلی زیاد بود و هر روز اخبار قتل ناشی از توهم شیشه بود.الان خیلی کمتر شده.
 • Ensi IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  6 2
  اخه چرا میزارید بچه دار شید با این شرایط اونم سه تا؟!!!!بچه ها چه گناهی دارن که بدنیا میاریمشون
  • IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
   3 0
   اصلا معتادان رو باید تک تک بگیرن وببرن ترک بردن.
 • فاطمه IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  0 5
  لعنت به طرفداران لغو اعدام لعنت بر تولید کنندگان مواد مخدر شیشه انهم در اپارتمانها. خاک بر سر دولت و پلیس
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  3 0
  این دستگاه عریض وطویل اطلاعات چرا نمیتونه مواد مخدر رو از کشور جمع کنه؟از کجا میآد ؟چطوری میآد ؟چطور پخش میشه؟
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  1 2
  حالا این که کشته,اونم حالا یا قصاص میشه یا میره زندان؛چه فکری برای پیشگیری های بعدی کردید؟! زنها هرچقدرم شوهراتون بدند؛طردشون نکنید,روابط عاطفی داشته باشید.
 • احمد IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
  2 0
  اگر طرف ولايتمدار است لطفا آزادش كنيد و اعدامش نكنيد به مرور زمان درست مي شود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس