کد خبر 1004081
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۵
مرد شیطان صفت

متهم جوان: من قبلا در شرکت بزرگ خودرویی کار می‌کردم. به همین خاطر یاد گرفته بودم در خودروها را با پنس جراحی باز کنم.

به گزارش مشرق، یک مرد اخراجی پس از سرقت شش خودرو، شش زن را به تله شیطانی انداخت و آن‌ها را آزار داد. این مرد شیطان صفت دیروز در دادگاه پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند.

دزد مزدا ۳
رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال سرقت چهار خودروی پراید در شرق تهران در فاصله زمانی یک هفته آغاز شد. پلیس در حالی پیگیر ماجرا شده بود که چند روز بعد یک زن از سرقت خودروی مزدا ۳ نوک مدادی خود نیز خبر داد و گفت: شب گذشته به مهمانی رفته بودم، اما وقتی برگشتم متوجه شدم خودروام سرقت شده است.

بیشتر بخوانید:

دستگیری ماموران قلابی مراسم گلریزان+فیلم

در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی دزد یا دزدان خودرو در شرق تهران ادامه داشت یک پزشک خانم با ماموران کلانتری تهرانپارس تماس گرفت و از دزدیده شدن مزدا ۳ سفیدش خبر داد.

در حالی که شواهد نشان می‌داد احتمالاً سرقت‌ها از سوی یک نفر صورت گرفته است پلیس به محل سرقت خودروی پزشک خانم رفت و در آن جا با یک مزدا ۳ نوک مدادی روبه‌رو شد که استعلام پلاک آن نشان می‌داد یک هفته قبل سرقت شده بود. شیشه‌های این خودرو شکسته شده و اتاقک آن به شدت آسیب دیده بود.

در بررسی‌ها مشخص شد دزد خودرو با به جا گذاشتن خودروی مزدا نوک مدادی با خودروی مزدا سفید پزشک خانم گریخته است.

دستور ایست
یک هفته از این سرقت گذشته بود پلیس مزدا ۳ پزشک خانم را در یکی از خیابان‌های شرق تهران شناسایی کرد و به راننده جوان دستور ایست داد. اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس گریخت و به این ترتیب تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد تا این که پلیس دست به شلیک چند تیر هوایی زد.

راننده می‌خواست به دل جمعیت بزند که یک تاکسی راهش را مسدود کرد و به این ترتیب راننده ۲۳ ساله به نام محمود دستگیر شد و پلیس در بازرسی از خودروی سرقتی وی چندین گرم ماده مخدر شیشه کشف کرد. در بررسی‌ها مشخص شد محمود چندین سابقه کیفری از جمله اعتیاد، کیف قاپی، سرقت و درگیری دارد. وی در بازجویی‌ها به سرقت چهار خودرو، دو پراید و دو خودروی مزدا ۳ اعتراف کرد.

تراژدی ۶ زن
پلیس در ادامه تحقیق‌ها و با توجه به شکایت‌های مشابهی که شش زن جوان از یک راننده شیطان صفت مطرح کرده بودند دریافت محمود پس از سرقت خودروها در پوشش مسافربر شش زن جوان را به تله شیطانی اش انداخته و آن‌ها را آزار داده است.

در دادگاه
با افشای این ماجرا پرونده مرد شیطان صفت که حالا ۲۵ سال دارد با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و وی دیروز در دادگاه به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد. این در حالی بود که فقط سه نفر از شاکی‌ها در دادگاه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای محمود به اتهام سرقت چهار پراید، سه خودروی مزدا ۳، ربودن شش زن و آزار چهار نفر از آن‌ها و همچنین ضرب و جرح و سرقت اشد مجازات خواست.

وی ادامه داد: دو نفر از شاکی‌ها که حالا در دادگاه حضور ندارند اعلام کرده اند این مرد قصد داشته آن‌ها را آزار دهد، اما وقتی با مقاومت شان روبه‌رو شده در اجرای نقشه اش ناکام مانده است.

سپس نخستین شاکی که زن ۴۹ ساله و صاحب مزدا ۳ نوک مدادی بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من به مهمانی رفته بودم. ساعت حدود ۴ صبح بود که به خانه ام در حوالی خیابان دماوند برگشتم و متوجه شدم خودروام سرقت شده است. یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که پلیس با من تماس گرفت و گفت خودروی مرا پیدا کرده و سارق با به جا گذاشتن خودروی مزدا ۳ من با خودروی پزشک خانم گریخته است.

وی ادامه داد: خودروام به شدت آسیب دیده و شیشه‌های آن شکسته و تمام اموالم از داخل آن سرقت شده بود که خسارت آن‌ها را می‌خواهم.

سپس دومین شاکی که زن ۴۸ ساله‌ای بود، در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: خواهرم پزشک است. چون مدتی بود به پا درد مبتلا شده بود خودروی مزدا ۳ سفیدم را در اختیارش قرار داده بودم تا با آن به مطب برود. متهم خودروام را از مقابل مطب خواهرم سرقت کرده و با به جا گذاشتن مزدای اولی که دزدیده بود فرار کرد. چند روز بعد پلیس در تعقیب و گریز توانست متهم را بازداشت کند، اما با خودروی من قصد فرار داشت که یک تاکسی راهش را مسدود کرد و پس از برخورد با تاکسی به ناچار متوقف شد. خودروی من در این تصادف و همچنین در تیراندازی پلیس در جریان تعقیب و گریز به شدت آسیب دیده و من خسارت آن را می‌خواهم.

سپس سومین شاکی که زن ۳۵ ساله‌ای بود روبه روی قضات ایستاد.

وی گفت:من آن روز از جلسه اولیا و مربیان مدرسه دخترم به خانه بر می‌گشتم و منتظر تاکسی بودم که یک پراید کهنه مقابل ام توقف کرد. من که فکر می‌کردم راننده مسافرکش است سوار شدم. راننده ظاهری به هم ریخته و کثیف داشت. تاول و زخم‌های روی دستش باعث شد به او مشکوک شوم. در نزدیکی پارک تهرانپارس می‌خواستم پیاده شوم، اما راننده گفت مسیر را اشتباه آمده است و به بهانه دنده عقب، صندلی خودرو را خواباند. او می‌خواست مرا آزار دهد که التماس کردم دست از سرم بردارد. به او گفتم شوهر و بچه دارم، اما او با یک پیچ گوشتی به من حمله کرد.

این زن که از به خاطر آوردن صحنه‌های دلهره آور بار دیگر شوکه شده بود و به شدت اشک می‌ریخت، ادامه داد: متهم پیچ گوشتی را روی پهلویم گذاشت و گفت کلیه ام را سوراخ می‌کند. می‌خواستم با تلفن همراه با همسرم تماس بگیرم، اما او تهدیدم کرد با چاقو به چشمانم می‌زند و مرا نابینا می‌کند. او بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد تا این که توانستم به سختی قفل در را بشکنم و خودم را به بیرون از خودرو پرتاب کنم. من از این مرد شیطان صفت شکایت دارم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد. وی اتهام آدم ربایی و زنای به عنف را نپذیرفت و گفت سرقت خودروها را قبول دارم.

متهم جوان در تشریح نحوه سرقت‌ها گفت: من قبلا در شرکت بزرگ خودرویی کار می‌کردم. به همین خاطر یاد گرفته بودم در خودروها را با پنس جراحی باز کنم.

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چرا مزدا ۳ را سرقت می‌کردی؟ گفت: این خودرو ایمنی پایینی دارد و سرقت آن مانند پراید بسیار آسان است. من سرقت خودروها را قبول دارم، اما شش زن را آزار نداده ام.

قاضی از وی پرسید پزشکی قانونی آزار و اذیت دو زن را تایید کرده است. در این باره چه می‌گویی؟ که متهم شروع به دروغگویی کرد.

وی گفت: یکی از زنانی که علیه من شکایت کرده، با من رابطه دوستانه داشته است. بررسی پرینت تماس‌های تلفنی من این موضوع را تایید می‌کند. شاکی که امروز در دادگاه حاضر است نیز علیه من دروغ می‌گوید. من او را آزار نداده ام.

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند. این در حالی است که پرونده مرد شیطان صفت به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب تحت رسیدگی قرار دارد و هنوز برایش حکم صادر نشده است.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 20
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 19
 • CH ۰۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  در این موارد همیشه مردان شیطان صفت محسوب می شوند اما زنانی که با آرایشها و بی حجابی دیوانه وار یک مرد 23 ساله را اینچنین تحریک کرده اند فرشته هایی معصوم و بی گناه هستند. سلطه فمنیسم حتی بر عدالت!
  • IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   29 50
   خفه شو. تو خودت سزاوار اعدامی با این نظر دادنت. بی همه چیز
  • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   54 11
   تازه اگه اعتراضی هم به نحوه پوشش نامتعارف خانم ها بشه طبق معمول، جیغ و داد و مظلوم نمایی و پاره ای مواقع غیرتی شدن نابجای برخی از فرصت طلبان بیکار همیشه در صحنه و در نهایت هم ارسال فایل برای مصی احمق نژاد. اگر قرار بر پاکدامنی مردان باشه ابتدا باید وضعیت خانم ها رو درست کرد. البته به شرطی که مسئولین لیبرال اجازه این کار رو بدن.
  • محمد IR ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   7 2
   احمق زن کارش همینه خدا اینجوری افریده که خودش را زیبا جلوه بده،بخاطراینکه زنها فکرمیکنند که تمامی افرادی که ظاهری مثل مرد دارن،همشون مردهستند،غافل ازاینکه تعدادی نامرد مثل تو تو جامعه ریخته تا ناموس مردم در خطر قرار بگیره،این اشغالها باید اعدام بشن تا جامعه امن شود
  • IR ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   0 6
   در هر دو حالت پوشش با حجاب و بد حجاب همیشه مزاحمت بوده ربطی به اینا نداره. خودم تجربه کردم در حالت با حجاب (هم در رفتار و هم پوشش) هم مزاحم داشتم الانم هست . بهونه نتراشیم!!!!
  • به محمد IR ۰۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   2 0
   زن کارش همینه که خودش را زیبا جلوه بده؟ پس لابد مرد هم کارش همینه که خدا اینجوری افریده هر جا غریزه اش زد بالا خودش را ارضا کنه! خیر. جای نشان دادن زیبایی زن فقط در خانه و جلوی شوهر است.
 • IR ۰۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  32 9
  احتمالا فریب مزدا ۳ خورده و رفتن
  • IR ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   47 5
   منم با نظر این شخص موافقم.منم یک خانم هستم ...و سی و خرده ای سن دارم.هنوز هیچ مردی به من نگاه چپ نکرد...چون حجابم درسته،و برای اجنبی خودمو آرایش نمیکنم،نه بگم فقط نوک دماغم دیده بشه،ولی محجبه ی امروزی ام...حواسم به صورتم.به راه رفتنم و...هست..اکثر خانمهازی که مورد تهاجم قرار میگیرن،اول خودشون مقصرند نمیگم مردها عالیند ولی تا زن ها نخان مردها کاری نمیکنند یعنی نمیتونن که کاری کنن
 • IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  26 11
  آقا والله اینارو بدین به من یک چنان کارهایی باهاشون می کنم که ثانیه به ثانیه از خدا مرگشونو بخوان این مجازات های الکی زندان و اعدام برای اینا عادی شده
 • IR ۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  29 8
  سریع اعدامش کنید این انگل کثیف اجتماع را
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  43 7
  تا کی میخواید به این و اون بگید شیطان صفت!وقتی برای ازدواج موقت یا دائم برنامه ای ندارید,یا اونم مرد ستیزه! درحالیکه کلی زن ودختر ریختید تو خیابون که اصول اولیه حجابم ندارند!حتی زنهای خارجی هم اینارو شبیه فاحشه ها میدونند؛مرد بی زن چقدر میتونه تو این جامعه باشه وتهاجمی نشه؟چرا مشکلات رو ریشه ای درمان نمیکنید!؟
  • IR ۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   11 1
   احسنت
 • amir IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  20 11
  23ساله چندین سابقه کیفری داشته راست راست واسه خودش میگرده قوه قضائیه چرا ساقی های این عوضی رو که اون چند گرم شیشه ش رو تامین کردن رو دستگیر نمیکنه
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  8 3
  اگه دفعه دوم سوم دستگیری که هنوز ترس تو وجودش هست و هنوز دزد خرده پاس دست هاش قطع می شد دیگه بازنشسته اجباری می شد می تمرگید یه گوشه و دیگه خفت گیر و زورگیر ، متجاوز به عنف ، دزد مسلح و ... نمی شد حداقل یک قانون بگذارید دفعه سوم دستگیری یک دست قطع بشه این ها قانون ، کشور و ملت را مسخره کردن راه پیشرفت این ها را باید بست تا ضررهای بزرگ تر به جان و روح و روان و ناموس مردم نزنن یک نظرسنجی بگذارید به پشتوانه حمایت قاطع مردمی چنین قوانینی را به اجرا بگذارین .
  • فاطمه هلیلی IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   0 0
   عجب....احیانا نسبتی باداعشنداری
 • IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  6 4
  از تنظیم کنندگان اینگونه اخبار تقاضا داریم که کلمه مرد را برای آنها استفاده نکند بهتر است از کلمه جوانک ویا پسرک 25 ساله استفاده کنند
 • IR ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  2 1
  معلومه مشکل این آشغال مربوط به دوران بچگیشه.در هر صورت قانون جای احساسات نیست که زنه چی پوشیده بود .یارو هم دزده هم متجاوز باید سریعا اعدام بشه.
 • IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  0 0
  در هر دو حالت پوشش با حجاب و بد حجاب همیشه مزاحمت بوده ربطی به اینا نداره. خودم تجربه کردم در حالت با حجاب (هم در رفتار و هم پوشش) هم مزاحم داشتم الانم هست . بهونه نتراشیم!!!!
 • IR ۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  1 0
  اعدام کنید بره کثافت رو.
 • احمدامین زاده GB ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  1 0
  ضمن تشکرازنیروی انتظامی وقوه محترم قضائیه نسبت به اعدام اینگونه افراد که با جان ونوامیس مردم بازی میکنن کوتاهی نفرمایند بدانند که مردم پشت سر آنان ایستاده وتشکر میکنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس