روحانی نمایه

رئیس‌جمهور گفت: افتخار ما این است که با تروریست‌ها و فساد می‌جنگیم و مقابله می‌کنیم، لذا نباید اجازه دهیم در سیستم بانکی‌مان اتهام پولشویی به ما بچسبد و این به زیان کشور است.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) و شهادت امام مجتبی(ع) و علی بن موسی الرضا(ع)، گفت: پیامبر  اسلام(ص)، پیامبر رحمت، هدایت و اخلاق بود و مهم نیست که پیامبر(ص) چه تعداد از مردم را مسلمان کرد و یا مسلمانان چه سرزمین‌هایی را فتح کردند و یا در چه جنگ‌هایی پیروز و یا شکست خوردند بلکه مهم این است که پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) فرهنگ جدیدی به جامعه عرضه کرده و تحول و انقلاب بزرگی بوجود آوردند.

رئیس جمهور افزود: خداوند متعال نه تنها پیامبر اسلام(ص) را رحمت برای مسلمانان و منطقه حجاز می‌داند بلکه ایشان را رحمت برای همه جهانیان می‌شناسد و هدف نهایی این پیامبر(ص) اخلاق بود.

ببینید:

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: در انقلاب اسلامی هم زمانی پیروز هستیم که در کشورمان اخلاق حاکم باشد و چنانچه در جامعه‌ ما دروغگو در منظر افکار عمومی سقوط کند و کسی که تهمت می‌زند، منفور گردد  و سوء ظن، منکر و برادری معروف باشد،  این مسیر، مسیر اسلام و قرآن مجید است و انقلاب اسلامی نیز با حرکت در این مسیر معنا می‌یابد.

رئیس جمهور اظهار داشت: اینکه برخی بخواهند درشت‌گویی کرده و سخنان غیرمنطقی و بی‌پایه و واهی و شعاری را به عنوان انقلاب محسوب کنند، اینگونه رفتارها شاید به برخی از انقلاب‌ها شباهت داشته باشد ولی هیچ ربط و شباهتی به انقلاب اسلامی ندارد.

روحانی با بیان اینکه راه انقلاب اسلامی پیروی از سیره و پیامبر اسلام(ص) است، گفت: اگر رفتار، اخلاق، هدایت‌خواهی، تواضع و دوستی‌مان به پیامبر شباهت داشته باشد در آن صورت در مسیر اسلام و ایمان واقعی هستیم.

رئیس جمهور همچنین با تسلیت شهادت امام مجتبی(ع) ایشان را سبط اکبر پیامبر اسلام(ص) توصیف کرد و گفت: پیامبر اسلام(ص) به وجود امام حسن(ع) و امام حسین(ع)، فخر می‌کردند و آنان را سرور جوانان بهشت نامیدند و به امام علی(ع) فرمودند که خداوند امتیازاتی به شما داده که حتی من هم آنها را ندارم. یکی از آنها داشتن فرزندانی مانند امام حسن(ع) و امام حسین(ع) است که هیچ کس چنین فرزندانی ندارد و همچنین بانویی چون حضرت فاطمه زهرا(س) و پدرزنی داری که هیچ‌کس به مقام‌شان نمی‌رسد.

روحانی سبط اکبر پیامبر(ص) اسلام را مظهر صلح، مصلحت و وحدت امت اسلامی دانست و گفت: شاید برخی دقت کافی نداشته باشند که شهامت، شجاعت، صبر و ایستادگی در صلح بالاتر از صبر و استقامت در جنگ است و چه بسا مصلحت امت و جامعه اسلامی برای تندروها قابل فهم نباشد، همانطوری که در جریان صلح حدیبیه، تندروها در مقابل آن قرار گرفتند و به پیامبر طعنه می‌زدند که عجب صلح‌نامه‌ای امضاء کرده‌ای که حتی در آن از عنوان رسالت نیز صرف نظر کردید.

رئیس جمهور تأکید کرد: شهامت در صلح، سخت‌تر از شهامت در میدان نبرد است و امام حسن(ع) از چنین شهامتی برخوردار بودند، چنانچه تندترین جملات را برخی از یاران نزدیک امام حسن(ع) به ایشان روا داشتند، اما امام(ع) راه خود را ادامه داده و صلحنامه را امضاء کردند، چرا که آن را به مصلحت و بقاء اسلام می‌دانستند.

روحانی با تأکید بر اینکه هدف اسلام نه جنگ و نه صلح بلکه مصلحت اسلام و جامعه است، گفت: این مصالح گاهی در صلح و زمانی در جنگ تعریف می‌شود.

رئیس جمهور در ادامه امام رضا(ع) را امام سیاست، مناظره و گفتگو و تحمل توصیف کرد و اظهار داشت: اینکه شخصی حکومتی را قبول نداشته باشد و آن را حکومت جائر بداند ولی بخاطر مصلحت مردم ولایتعهدی را علیرغم میل خود بپذیرد، کار آسانی نیست و به صبر و تحمل بالایی نیازمند است؛ چه بسا اگر این تندروها در آن روز بودند در مقام خانه امام رضا(ع) تظاهرات می‌کردند.

روحانی با اشاره به اینکه حکومت هارون و مأمون، حکومتی بود که دنیای آن روز را تحت سیطره داشت و ابرقدرت به تمام معنا بود، گفت: امام رضا(ع) به خاطر مصلحت دنیای اسلام علیرغم میل خود هم سفر کردند و هم ولایتعهدی را پذیرفتند و هم در تمام مناظره‌ها شرکت و بحث کردند و در این مناظره‌ها توانست علم اهل بیت(ع) را معرفی و تبیین کند و عالم آل محمد(ص) شد.

رئیس جمهور اظهار داشت: پیروی از الگوی پیامبر(ص) و امام مجتبی(ع) و امام رضا(ع) برای همه ما مغتنم است تا شرح حال و سیاست آنها را بدانیم و از مسیر آنها پیروی کنیم.

روحانی در بخش دیگری از سخنان خود به راهپیمایی اربعین و حماسه بزرگی که ملت بزرگ ایران در این مراسم آفریدند، اشاره کرد و گفت: در این حماسه بزرگ همه مردم و خادمان مردم افتخار آفریدند و در جریان این مراسم 300 هزار نفر از طریق هوایی و 300 هزار نفر نیز از طریق قطار و جمعیت میلیونی نیز با استفاده از سایر وسایل نقلیه خود را به حرم مطهر امام حسین(ع) رساندند.

رئیس جمهور افزود: بیش از 3 میلیون نفر در نهایت آرامش، امنیت و با اخوت و برادری در مراسم شرکت کردند و خانه عراقی‌ها به روی همه ایرانی‌ها باز بود و معتقدم در چنین مراسمی بیش از تعداد جمعیت نحوه رفتار و سلوک آنان اهمیت دارد که به خوبی شاهد آن هستیم.

روحانی افزود: راهپیمایی اربعین یک حرکت خانوادگی و دسته جمعی است، لذا در تحکیم بنیان خانواده، صله رحم و اتحاد دو ملت ایران و عراق بسیار تأثیرگذار است، ضمن اینکه افتخار دنیای اسلام نیز محسوب می‌شود و در هفته آینده نیز مردم ایران ارادت خود را به امام هشتم(ع) نشان خواهند داد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به ملت ایران، ‌اظهار داشت: سال گذشته، سال بسیار سختی بود، اما خوشبختانه از ابتدای سال جاری خداوند آرامشی را بر مردم نازل کرده که می‌توان آن را پاداش صبر، مقاومت و رفتار نجیبانه مردم ایران در برابر یک ظلم بزرگ دانست.

روحانی تصریح کرد: مردم ایران به خوبی می‌دانند چه کسی به آنها ظلم می‌کند و چه کسانی باعث شدند برجام صدمه ببیند و می‌دانند که برجام چه آثار و برکاتی می‌توانست برجای گذارد. با شکوفایی برجام بود که در سال 95، بزرگترین رشد اقتصادی جهان را داشتیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: در سفر به نیویورک 3 نفر از رهبران بزرگ دنیا با تحیّر گفتند که ایران چه جاذبه‌ای دارد که بعد از برجام تمام شرکت‌های بزرگ دنیا به سمت آن روانه شدند.

روحانی تصریح کرد: برجام نشان داد که اقدام ملت ایران و دیپلماسی ایران و صلح حسنی و سیاست رضوی و رحمت محمدی چقدر می‌تواند، تأثیرگذار باشد و این را به خوبی لمس کردیم که چگونه زندگی مردم به سمت بهبود در حال حرکت بود و به همین دلیل بود که رژیم صهیونیستی، عربستان و تندروهای آمریکا نتوانستند آن را تحمل کنند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دشمنان تصور می‌کردند که با ضربه به برجام می‌توانند نظام ایران را از بین ببرند، اما ملت ایران هوشیارتر از آن است که فریب دشمنان را بخورد.

روحانی گفت: البته عده‌ای نیز در داخل به دنبال تحریک مردم بودند، مبنی بر اینکه ترامپ و حتی نتانیاهو خیلی هم آدم‌های بدی نیستند و این دولت است که ناکارآمد است، اما مردم دست رد به سینه و دهان آنها زدند و گفتند که ترامپ و نتانیاهو و سایرین افراد خوبی نیستند و ما به توانایی دولت خودمان باور داریم.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که در سال 95 رشد 12.5 درصدی را ایجاد کرد و 3 سال مداوم تورم را تک رقمی نگه داشت و صادرات را بر واردات غیرنفتی پیشی داد و در بنزین، گازوئیل، گندم، حتی دانه‌های روغنی کشور را به سمت خودکفایی برد و برای اولین بار در تاریخ ایران را در دادگاه جهانی پیروز کرد.

روحانی افزود: دولت تدبیر و امید همان دولتی است که نه تنها سانتریفیوژ آی‌آر8، بلکه سانتریفیوژ آی‌آر9 را هم ساخت و نه تنها رآکتور اراک را از بین نبرد بلکه آن را مدرن کرد و مسیر توسعه آن را گام به گام ادامه خواهد داد. همچنین بهترین سامانه پدافند هوایی و بهترین ناوچه و زیردریایی در دوران این دولت ساخته شده است.

رئیس جمهور گفت: امروز همچنین شاهد بیشترین آزادی در دانشگاه‌ها بخصوص در ایام 16 آذر هستیم و شرکت‌های دانش بنیان در دوره این دولت توانستند در کشور تحول ایجاد کنند.

روحانی اضافه کرد: در سال 98 هر ماه یکهزار میلیارد تومان طرح آب و برق، افتتاح کرده و تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد و علیرغم همه فشارها قیمت ارز را کنترل کرده‌ایم. لذا این دولت کارآمد و قوی است و دولتی است که وقتی وارد نیویورک می‌شود، محور همه مذاکرات قرار می‌گیرد و همه برای دیدار با رئیس جمهور از همدیگر سبقت می‌جویند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دولت همه ملاحظات و تدبیر و هوشمندی را بکار می‌گیرد و به دنبال آن است که در مذاکرات چه چیزی به دست می‌آورد که به مصلحت و منافع ملت ایران است.

روحانی افزود: هنوز هم برای مذاکره پیام می‌دهند و پیام خواهند داد و البته دولت راه خود را با عزت ادامه خواهد داد.

رئیس جمهور با بیان اینکه شرایط اقتصادی در سال جاری نسبت به پیش‌بینی‌هایی که اواخر سال گذشته کرده بودیم، بسیار بهتر است، گفت:‌ آمار تورم نقطه به نقطه که بعضاً تا 52 درصد بالا رفته بود در شهریور ماه 34.5 درصد و امروز به 28.3 درصد رسیده است و این روند کاهش تورم نقطه به نقطه تا پایان سال ادامه خواهد یافت. تورم سالیانه نیز در بازده دوازده ماهه از41.9 درصد امروز 41.3 درصد شده است؛ لذا 0.6 درصد کاهش داشته‌ایم.

 روحانی قوای مقننه و قضائیه، رسانه‌ها، صدا و سیما و همه مسئولین کشور را به همدلی و یاری فرا خواند و گفت: بی‌تردید اگر در این مسیر همه با هم باشیم نه تنها شکست نخواهیم خورد، بلکه موفق شده و آمریکا شکست خواهد خورد، لذا بیایید با برادری و اخوت بیشتر همدیگر را یاری کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال در کشور، اظهار داشت: اقدامات خوبی در این زمینه آغاز شده است و آن را با قوت ادامه خواهیم داد چرا که معتقدیم بیکاری پایه همه گرفتاری‌ها و مفاسد است.

روحانی افزود: امروز همه کالاهای ضروری در بازار موجود است و این موضوع بسیار مهمی است و همه دستگاه‌های نظارتی باید نظارت دقیق داشته باشند، تا شاهد وضعیت بهتری در زمینه قیمت کالاها نیز باشیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز اقدامات خوبی آغاز شده است، اظهار داشت: این شرکت‌ها فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را جذب می‌کند و این می‌تواند برای جوانان روحیه‌بخش باشد. با حمایت از این شرکت‌ها توانسته‌ایم بسیاری از قطعاتی را که تحریم بوده، در داخل کشور تولید کنیم.

روحانی با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد به طور واقعی در دولت پیگیری می‌شود، گفت: سه لایحه شفافیت، مبارزه با فساد و تعارض منافع در این راستا، تدوین و به تصویب رسیده است و معتقدیم تا زمانی که در کشور شفافیت نباشد، بقیه امور در مسیر مبارزه با فساد جنبه نمایشی دارد و به درد ملت نمی‌خورد. البته اگر این گونه اقدامات برای انتخابات است، حرفی در آن نیست اما اگر واقعاً به دنبال از بین بردن فساد هستید، باید شفافیت، رقابت سالم و صادرات غیرنفتی توسعه پیدا کند.

رئیس جمهور نشانه اصلی اقتصاد سالم را برخورداری از قدرت رقابت دانست و گفت: اگر در بازارهای منطقه‌ای و جهانی نتوانیم با دنیا رقابت کنیم، نمی‌توان در اقتصاد به جایی رسید. لذا اگر در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، کشاورزی، تکنولوژی، داروسازی و خدمات، توانستیم با کشورهای منطقه و جهان رقابت کنیم می‌توانیم در مسیر توسعه اقتصادی گام برداریم و اگر چنین رقابتی شکل نگیرد، راه به جایی نخواهیم برد.

روحانی تصریح کرد: راه این است که در بازارهای مالی و اقتصادی جهان حضور و رقابت داشته باشیم و در این راستا وظیفه ما این است که در صحنه بین‌المللی زمینه را برای حضور و رقابت اقتصادی آماده سازیم، چرا که اگر درها قفل باشد، کاری نمی‌توان از پیش برد.

رئیس جمهور تصریح کرد: باید در مجامع و کنوانسیون‌های جهانی در مسیر تحقق منافع کشور و روان‌سازی مبادلات مالی و بانکی اقدام کرد و در این مسیر شعار، کارساز نیست.

روحانی خاطر نشان کرد: افتخار ما این است که با تروریست‌ها و فساد می‌جنگیم و مقابله می‌کنیم، لذا نباید اجازه دهیم که در سیستم بانکی‌مان اتهام پولشویی به ما بچسبد و این به زیان کشور است، البته در خصوص FATF که برخی به آن حساسیت دارند سخنی نمی‌گویم، اما چرا یک عده در مقابل 4 لایحه‌ای که در دولت و مجلس به تصویب رسیده، مانع‌تراشی می‌کنند و جلوی دولت و مجلس ایستاده‌اند؛ اینگونه اقدامات به نفع کشور نیست.

رئیس جمهور گفت: باید روابط خود را با جهان روان کنیم به نحوی که بتوانیم کالاهای خود را صادر کرده و بازارهای کشورها را فتح کنیم.

وی روحانی با بیان اینکه مدام از دانشگاه و حمایت از آن سخن گفته می‌شود، اظهار داشت: باید توجه داشت که برای علم و نوآوری دانشگاه‌ها باید تقاضا وجود داشته باشد و تقاضا از سوی شرکت‌های بزرگ بویژه شرکت‌های خصوصی امکان‌پذیر است، چنانچه صاحب هر شرکت بزرگی به دلایل مختلف روانه دادگاه شود، قطعاً تقاضایی شکل نخواهد گرفت، البته باید با فساد مبارزه کرد، اما نباید شرکت‌ها تعطیل شود.

رئیس جمهور افزود: اینگونه اقدامات به هر دلیلی از جمله اینکه بخواهید در انتخابات شعاری را مطرح کنید به ضررتان تمام خواهد شد و در فردا روزی خواهند گفت که چه کسی کشور را تعطیل کرده است؛ لذا باید از شرکت‌های خصوصی حمایت کنیم.

روحانی گفت: تحقیق و پژوهش دانشگاهی در نهایت به کتاب و جزوه‌ای تبدیل شده و در قفسه کتابخانه قرار می‌گیرد و اینگونه تحقیقات در صورتی عملیاتی می‌شود که تقاضایی برای آن از طرف شرکت‌ها وجود داشته باشد و بهترین تقاضا برای اینگونه تحقیقات شرکت‌های خصوصی هستند.

وی تصریح کرد: مسیر و راه پیشرفت و توسعه کشور کاملاً مشخص و روشن است، باید اجازه دهیم که تحول بزرگی در کشور ایجاد شود تا شرایط بهتری داشته باشیم.

روحانی گفت: اگر به دنبال گذران زندگی و در حد خوردن و آشامیدن باشیم با شرایط فعلی نیز می‌توان آن را ادامه داد، اما اگر به دنبال توسعه، پیشرفت و سرآمد شدن در دنیا هستیم، باید در مسیر رقابت در بازارهای جهانی قرار بگیریم و این است که می‌تواند افتخارآفرین باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: افتخارآفرینی فقط در دنیای رقابت و حضور در بازارهای جهانی امکان‌پذیر است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 38
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 22
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  31 6
  شما پیام ندی اونا از این غلطا نمی کنن، ....!!!!
  • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   33 18
   دولت اگه عشق شفافیت است چرا حقوق وزرا ومعاونین ومدیران را که از سال 96 طبق تصویب در مجلس ،باید در یک سایت قرار گیرد وهمه بتوانند ان را ببینند ،شفاف نمیکند وسایت را ایجاد نمیکند؟!
 • ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  28 40
  با برجام دلار شد ۱۲ هزار تومان و تورم حدود ۵۰ درصد با تحمیل fatf که حتی ظریف هم تضمینش نکرده قراره چه مصیبتی برای مردم به ارمغان بیاورید
  • IR ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
   0 0
   بلایی که هم اکنون سر لبنان آمده ار طریق همین FATF است
 • کارشناس IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  13 1
  وضع بورس کار کیه. کی با چند تا سهم شاخص رو هوا کرد چرا نقدینگی از بورس داره خارج میشه؟ چون دست های فاسد در کار هستند.
 • IR ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  18 12
  یعنی قانون مستقل هم نمی تونیم تصویب کنیم و باید قوانین کذایی اونها رو ... ؟!
 • IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  22 9
  غربیها هر کاری کنی راضی نمیشن مشکلات رو افزایش ندید
  • IR ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   1 0
   اشتباهی منفی دادم!!
 • IR ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  22 14
  مشکلات امثال برادر شماست که برچسبها رو چسبیدنی می کنه اونو درستش کنید
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  17 13
  با حربه ترس که در ترسوها کارگره میخان امکان دور زدن تحریمها رو از بین ببرند ...
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  19 4
  نباید اجازه می دادیم تو رئیس جمهور میشدی .... بزرگ
 • ۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  13 17
  توهم
 • وطن دوست TR ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  18 16
  شیخ فعلا گند برجامت ۶ سال مردم را بدبخت کرده ان موقع هم می گفتی برجام باسه تنام در بهشتیم خجالت داره با چه رویی حرف می زنی خوب دشمن هر انگی بزنه اخر عمرت بشین توبه کن شیخ ول کن بابا
  • IR ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   12 0
   جالب است! آمریکا در روزهای کم اثری تحریم‌ها بر اقتصاد ایران بود که #برجام را روی دست دولت گذاشت! گویا شاهد #تکرار_تاریخ هستیم و در شرایطی که شرکت‌های دانش بنیان کشور دارند پا می‌گیرند و التهابات ارزی فروکاسته، دولت ساز "باید #FATF تصویب شود" می‌نوازد! چرا از تاریخ درس نمی‌گیریم؟!
 • SE ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  23 2
  برای مبارزه با فساد از فرستادن برادر محکوم به فساد خود شروع کنید
 • DE ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  55 40
  ايشون به سندروم خود امام حسن بيني مزمن مبتلا شده و هيچ داروي شفا بخشي هم برايش متصور نيست!
  • محمد! IR ۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   0 0
   چرا! زهر حلاحل!
 • IR ۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  5 0
  چرا نمی توانم باورت کنم
 • IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  12 0
  درست است اخلاق مهم است پس انقدر رئیس جمهور نباید دروغ بگوید
 • IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  9 0
  آقا من می گم شاید این داره یه جا دیگه زندگی می کنه، یعنی تو ایران نیست فقط دوسالی یه بار میاد جلو دوربین یه چیزی می گه میره، نکنه فک کرده برجام نتیجه داده و ما داریم از گلابی هاش استفاده می کنیم.!!!!!! مشرق دستت میرسه بگو اینو یکی برگردونه تو ایران خخخخخ
 • IR ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  8 0
  سخرانی اقای روحانی نوعی دفاع از خود بود. چون تنها تدبیر و کلید اقای روحانی برجام و کمک خارجی بود. اما نشد. چون استکبار فقط نوکر و گاو شیرده می خواهد. رهبر هم که اجازه نوکری را به تیم روحانی نداد. کاری بلد نبودند که انجام دهند. هیچ انسان نادانی هم قبول ندارد که نادان است. برعکس فکر می کنند نهایت علم در دنیا می باشد.
 • IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  7 0
  اتهام پولشویی نمی چسبد، بلکه 6 سال هست ادغام شده است وقتی دلار 3800 به 15000 تومان رسید چه کسانی اینجا سود کردند، ایا سیستم بانکی مصوب این کار نبوده است.
 • NL ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  9 0
  ما با برجام شش سال هست به بهشت رفتیم از فرط خوشحالی نمی دانیم چه غلطی کنیم! خودمان را حلق آویز کنیم یا سم بخوریم.
 • IR ۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  8 0
  جناب روحانی شما دیگه از مبارزه با فساد صحبت نفرمایید،به برادرتون نگاه بفرمایید و به برادر معاون اولتون به وزرای برندتون نگاه کنید و درنهایت به خودتون ،شما و مبارزه با فساد!!!نفرمایید جناب ،نفرمایید!!!
 • عبدالله مومن IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  9 0
  رو که نیست سنگ پای اسکاتلندی ست هههههههههههه
 • IR ۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  9 1
  خدایا تا یک سال و نیم باید حرفهای بی حساب و کتاب!! این یارو رو تحمل کنیم؟! خودت این وضع رو بوجود آوردی مبارزه با فساد بغل دستت هست!!
 • نعمتی IR ۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  8 1
  افتخار دولت به مبارزه با فساد اعلام شده نامه نگاری فاسد احتکار دارو وبرکناری مدیر کل در وزارت بهداشت در حمایت از مفسد دارو (اقازاده) وزیر سابق از جمله عملکرد برخی دولت مردان می باشد این مبارزه با فساد است یا اقدام به فساد(والله اعلم) !!!!!!!
 • GB ۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  6 1
  منظورش اینه که از ترس مرگ خودکشی کنیم: تا یهویی بهمون نگن پولشو بیاین پالرمو رو تصویب کنیم!
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  2 1
  روحانی تو و ظریف بخدا آدم بشو نیستین
 • IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  1 1
  از بس عاشقت هستند.مگر ترامپ عاشقت بشود.!
 • خ IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  3 1
  چرا از بدر و حنین نمیگی؟ فقط به سازش چسبیدی؟ ظالم کسی است که 6 سال مملکت را به امید کد خدا تعطیل کرده . حاصل برجام شد دلار 19000 تومان. مرغ 16000. رب 20000. گوشت 105000. لبنیات وکلیه خوراکیها 4 برابر. مسکن بی نهایت
 • IR ۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
  5 1
  فاسد تر از سیستم بانکی در این کشور مگه داریم صد رحمت به نزولخورهای عادی شما با فساد مبارزه میکنید!!دوره شما رکورد دار فساد هست حالا!!!!دروغ که کنتور نمیندازه
 • IR ۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  4 1
  اينگونه مذاكرات براي كدخداخيلي مفيدوشيرين است زيرابهترين روش امتيازگيري ارزان است
 • IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  4 1
  اولين اتهام بزرگ پولشويي راوزيرخارجه زد
 • محمد IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  4 1
  شفافيت براي خارجيها عدم شفافيت براي مردم داخل
 • IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  4 1
  از عمل کرد برادرت معلومه.
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
  2 1
  امام حسن(ع) صلح کردند،چیزی شبیه آتش بس .کاری که شما میکنید دریافت قطره چکانی زهر تسلیم است نه صلح حسنی .
 • IR ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
  2 1
  اونقدر زیر افتاب تابان برجام بدفرجامتون گلابی خوردیم که دیگه هرچه گلابی میبینیم حالمون رو بهم میزنه.آشیخ بس کن سیاست بازی رو این چندروزه دنیایی روبفکر مردم باش فرصت خدمت دیگه پیش نمیاد ها جنا ب عزرائیل تشریف بیارن بعدش حسرت ابدی البته اگر اعتقادی داشته باشی.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس