کد خبر 1000021
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
سخنرانی رئیس جمهور در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی نوشت، ۱۰۳ نفر از کارمندان سازمان ملل «اسرائیلی» هستند که برخی از آنها جایگاه‌هایی مهم را اشغال کرده‌اند.

به گزارش مشرق، «ایتمار آیخنر» خبرنگار روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در گزارشی نوشت، ۱۰۳ صهیونیست سازمان ملل متحد کار می‌کند و برخی از آنها جایگاه‌هایی حساس و مهم دارند.

بیشتربخوانید:

کسری بودجه سازمان ملل چقدر است؟

وی افزود: تعداد کارمندان اسرائیلی در این سازمان بین‌المللی پیش‌تر کم بود اما از سال ۲۰۱۴ به تدریج بیشتر شد و امروز به ۱۰۳ کارمند -۶۶ مرد و ۳۷ زن- رسیده؛ اینها گذرنامه اسرائیلی دارند و ۲۹ نفر آنها جایگاه‌های اداری و شغلی عالیرتبه‌ای را در مقر سازمان ملل در نیویورک به خود اختصاص داده‌اند.

آیخنر ادامه داد، برخی از کارمندان در دفتر دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت کار می‌کنند و برخی دیگر در دفترهای سازمان ملل در قدس، ژنو یا هیأت‌های اعزامی سازمان ملل در تعدادی از کشورهای جهان مانند آمریکای لاتین مشغولند.

در ادامه این گزارش به معرفی برخی شخصیت‌های صهیونیست مشغول در سازمان ملل پرداخته شده است؛ به عنوان مثال «دیوید زخاریا» از جمله صهیونیست‌هایی است که از ۱۳ سال پیش تا کنون در سازمان ملل مشغول است و تنها صهیونیستی است که به عنوان کارشناس در امور مقابله با تروریسم در شورای امنیت کار می‌کند.

«دنی دانون» سفیر و نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل اعلام کرد، این رژیم برای افزایش کارمندان صهیونیست در سازمان ملل تلاش می‌کند.

یدیعوت در پایان گزارش داد، سازمان ملل ۳۰۰ هزار کارمند دارد و علیرغم آنکه تعداد کارمندان صهیونیست کم است اما این آمار در آستانه افزایش است.ش

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس