کد خبر 998370
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کیانوش رستمی

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری درخصوص آخرین وضعیت کیانوش رستمی و سعید علی حسینی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش مشرق، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری که میهمان تلفنی برنامه رکورد در شبکه سوم سیما بود، در خصوص آخرین وضعیت کیانوش رستمی اظهار داشت: کیانوش در مسابقه جهانی اخیر که به نوعی انتخابی المپیک نیز بود، هیچ امتیازی نگرفت. او عنوان کرد که قصد دارد به مسابقات سوئیس برود، اما این فرصت فراهم نشد و البته فدراسیون جهانی هم راه دیگری را پیش‌روی او گذاشت و مسابقاتی در کشور پرو را پیشنهاد داد و حتی برایش بلیت رایگان نیز در نظر گرفت.

در ادامه برنامه سعید علی‌حسینی وزنه‌بردار سنگین‌وزن کشورمان روی خط برنامه آمد و گفت: با توجه به قوانین فدراسیون جهانی که وزنه‌برداران باید در مسابقات هر 6 ماه شرکت داشته باشند، من در مسابقه 6 ماه اول شرکت کردم، اما به دلیل مصدومیت نتوانستم در مسابقه 6 ماه دوم که همان رقابت‌های جهانی بود، حضور داشته باشم. حالا اگر در مسابقات سوئیس نیز شرکت نکنم، المپیک را از دست خواهم داد. در همین باره به رئیس فدراسیون گفتم که اگر ممکن است، نام مرا برای این رویداد قرار بدهد که او نیز همکاری لازم را داشت، اما کشور میزبان قبول نکرد.

مرادی درباره این صحبت‌های علی‌حسینی عنوان کرد: درخواست علی‌حسینی زمانی به ما ارائه شد که دیر شده بود. به هر حال فردا نامه مربوط به این وزنه‌بردار را به کمیته المپیک ارسال می‌کنیم تا مسئولان با رایزنی‌های خود بتوانند شرایط مدنظر را فراهم کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس