کد خبر 996698
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
نان نمایه

معاون اقتصادی استاندار تهران هدف از ساماندهی قیمت نان را اصلاح وزن و قیمت عنوان کرد و گفت: قیمت نان در شهرستان ها بعد از بررسی و اعلام فرمانداران ابلاغ می‌شود.

به گزارش مشرق، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درباره طرح ساماندهی قیمت نان در شهرستان های استان تهران اظهار کرد: تعیین قیمت نان در شهرستان ها برعهده فرمانداران است.

بیشتر بخوانید:

چرا نان در تهران گران شد؟

نان سنگک 3 هزار تومان شد

جزئیات قیمت جدید نان آزادپزها

وی در ادامه افزود: این بخشنامه اصلاح وزن و قیمت نان را دارد، نانوایان افزایش سرخود داشته و با ابلاغ این بخشنامه طی هفته آینده نان کاهش قیمت خواهد داشت.

امامی امین هدف ستاد تنظیم باز کشور از ساماندهی قیمت نان را اصلاح وزن و قیمت عنوان کرد و گفت: نانوایانی که افزایش قیمت داشته باید قیمت خود را کاهش دهند و اگر کم فروشی داشتند وزن نان را افزایش دهند؛ طبیعی است که نسبت به ۵ سال گذشته بخشنامه افزایش قیمت دارد اما نسبت به قیمت های کنونی قیمت را کاهش می دهد.

معاون اقتصادی استاندار در اولتیماتومی به اتحادیه های نانوایان تصریح کرد: به تمام اتحادیه ها قیمت نان سنتی به همراه وزن اعلام شده و تمام نانوایی ها تا روز شنبه آینده موظف هستند با نصب بنر قیمت و وزن آرد، وزن چانه، قیمت نان، قیمت افزودنی مثل سبزی و کنجد را اطلاع رسانی کنند.

وی درهمین رابطه گفت: نانوایی هایی که رعایت نکند مطمئن باشند از فعالیتشان جلوگیری خواهیم کرد در بحث معاش مردم با کسی مماشات نداریم در صورت عدم اجرای بخشنامه اول با اتحادیه و بعد نانوایی خاطی برخورد خواهیم کرد.

محمد امامی امین درباره ساماندهی قیمت نان در شهرستان ها خاطرنشان کرد: سقف قیمت نان همین بخشنامه ابلاغ شده است، در جلسه کارگروه آرد و نان برخی از فرمانداران خواستند بررسی کنند تا افزایش قیمت کمتری داشته باشند و طی ۲ روز آینده پس از اعلام نتیجه بررسی فرمانداران قیمت نان در شهرستان ها ابلاغ می شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس