ویسی

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تأکید کرد اگر در این تیم بماند در آن انقلابی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش مشرق، عبدالله ویسی پس از شکست 4 بر 2 تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: این دیدار یک بازی خوب برای ماشین‌سازی و بازی بد برای ما بود. ما در نیمه دوم می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما این‌گونه نشد. متأسفانه یک عده‌ای دارند بی‌شرمانه و بی‌شرافتانه کار می‌کنند! هر تیمی بخواهد مشکل گلزنی‌اش را حل کند و از بحران بیرون بیاید به ما بخورد مشکلش حل می‌شود. دشمنان ما الان خوشحالند و من گوش به فرمان هیئت مدیره باشگاه هستم و هر کاری بگویند انجام می‌دهم.

وی افزود: خیلی‌ها می‌گفتند اتفاقاتی در تیم ما می‌افتد، اما ما ایستادیم و کار کردیم و به تیمم ایمان داشتم و می‌گفتم این‌گونه نیست، اما امروز دیدیم حق با آنهاست. مگر می‌شود این همه موقعیت از دست برود؟! نمی‌توانم بازتر از این صحبت کنم. من تاکنون بی‌شرمی و بی‌شرفی در فوتبالیستی ندیده بودم. شرمم می‌آید نام فوتبالیست روی اینها بگذارم. امیدوارم اگر کسی می‌آید تیم را درست کند، اما اگر من باشم کارها با روند دیگری پیش خواهد رفت.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ادامه  تصریح کرد: ما خیلی ضعیف بودیم و عملکرد خوبی نداشتیم. کمترین موقعیت را به دست می‌آوریم و بیشتر موقعیت را به حریف می‌دهیم. هر تیمی در بحران باشد مقابل ما از بحران خارج می‌شود! تیم ما نه بزرگ‌تر دارد و نه بزرگ. ما دقیقه 43 گل می‌زنیم، اما تا پایان نیمه یک گل دیگر می‌خوریم. من به بازیکنم می‌گویم پنج دقیقه تا پایان نیمه مانده است، اما به یکباره روند بازی تغییر می‌کند!

بیشتر بخوانید:

ماشین سازی، شاهین را 4 تایی کرد

«شما منتقد بازیکنانی هستند که خودتان آنها را به تیم آوردید، آیا فشاری برای حضور این بازیکنان در تیم‌تان بوده است؟»، ویسی در پاسخ به این پرسش گفت: نه، فشاری نبوده است. شاید خیلی‌ها قصد داشتند و می‌خواستند دخالت کنند. ما شورای شهر داریم که برخی از اعضای آن می‌خواهند در تیم نفوذ کنند. شاید به دلیل انتخابات می‌خواستند اتفاقاتی بیفتد، اما من انتخاباتی نیستم و با تمام وجود کار می‌کنم. مشخص است که چه کارهایی کرده‌ام، اما هیچ‌کس تا الآن در حقم نامردی نکرده بود که امروز نامردی هم دیدم.

وی در پاسخ به این پرسش که شاید خیلی‌ها در بوشهر نمی‌خواستند او به عنوان نفر اول کادرفنی کار کند،‌ گفت: قطعاً این‌طور است. ما ورزشکار هستیم و خدایی هم وجود دارد. من هیچ وقت این حال را نداشتم. در طول مدت کارم شکست خورده‌ام، اما ایستاده‌ام و دوباره بلند شدم، اما اینجا اتفاقات دیگر رخ می‌دهد که بی‌شرمانه است. یک عده معلوم‌الحال در بوشهر هستند که همه آنها را می‌شناسند، اما کسی کاری علیه‌شان انجام نمی‌دهد. این تیم برای من نیست و یک شهر با برد و باخت آن خوشحال می‌شوند. اینکه یک نفر کاری انجام دهد تا تیم نتیجه نگیرد بی‌شرمانه است. اگر انتقادی علیه من باشد، درست است، اما این کارها نه.

سرمربی تیم شاهین در واکنش به این موضوع که بازیکنان تیمش تا دقیقه 85 بازی را دوبار به تساوی کشاندند، تأکید کرد: از نوع بازی ما مشخص بود که بازیکنان‌مان می‌خواهند کاری انجام دهند، که در نهایت انجام دادند. تعویض‌های ما برای رسیدن به پیروزی بود. من نمی‌گویم همه‌ی بازیکنانم. هیچ جای دنیا این‌طور نیست. امکان ندارد ما به جنگ برویم و اجازه  دهیم همسنگری‌های‌مان کشته شوند،‌ چون آن موقع دشمن از خاکریز عبور می‌کند و ما را هم می‌کشد!

ویسی درباره اینکه آیا تیم شاهین زیر نظر شورای شهر بوشهر قرار دارد، گفت: بله ما شورای شهر را داریم. تمام اعضای شورای شهر که نه، اما چند نفر معلوم‌الحال هستند و همه آنها را می‌شناسند که تیم را نابود می‌کنند. فرض کنید به جای من شخص دیگری آمد چه کار می‌کنید؟!

«اگر در تیم شاهین بمانید تغییرات زیادی در تیم ایجاد خواهید کرد؟»، وی در پاسخ به این سؤال اظهار کرد: بله، اگر من باشم شاهد انقلابی در روند تیم خواهیم بود.

سرمربی تیم شاهین درباره اینکه با این حرف‌ها آیا به نظرش ماشین‌سازی مستحق برد نبوده است،‌ یادآور شد: نه، منظورم این نبود. من مربی هستم. لایق این نبودم که برخی بازیکنانم باعث شکست تیم شوند. من نمی‌خواهم توجیه کنم. ماشین‌سازی مستحق برد بود.

ویسی درباره اینکه در نشست پیش از بازی از بازیکنانش تمجید کرده بود و چرا الان از آنها انتقاد می‌کند،‌ بیان کرد: شاید شما به خواستگاری یک دختری بروید و تمام طایفه او را قبول داشته باشید، شاید حتی دو سه فرزند هم داشته باشید، اما طلاق بگیرید. فکر نمی‌کردم چنین اتفاقی در تیمم بیفتد. من وقتی در این بازی با بازیکنانم صحبت کردم و گفتم پنج دقیقه به پایان بازی مانده است، متوجه این موضوع شدم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس