فراز کمالوند

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: مالیات پول چهار سال پیشم را داده‌ام در صورتی که با این پول مالیات می‌توانستم یک ماشین بخرم اما الان یک دوچرخه هم نمی‌توانم بخرم.

به گزارش مشرق، فراز کمالوند درخصوص بازی دیشب تیم پارس جنوبی مقابل گل گهر گفت: بازی، بازی خوبی بود ما علاوه بر گلی که زدیم یک توپ به تیرک دروازه حریف زدیم، دو سه موقعیت صدردصد داشتیم با توجه به اینکه بازی در زمین حریف بود یک امتیاز هم برای ما بد نبود اما مستحق کسب هر سه امتیاز بودیم. 

بیشتر بخوانید:

مدافع پیشین پرسپولیس راهی پارس جنوبی شد

برنامه هفته سوم لیگ برتر +اسامی داوران

کمالوند درمورد بحث داوری مسابقه گفت: در بحث داوری فدراسیون گفتند ورود نکنید. در این خصوص کارشناسان هستند و صبر می‌کنیم تا آنها نظرشان را بدهند. اما این را باید بگویم که پنالتی صددرصد درست بود، فیلمش را من بارها دیدم بگوویچ معتقد است که ما روی کمک داور فشار آوردیم اما سوالم این است که مرد مومن مگر آفساید بوده که ما روی کمک داور فشار آورده باشیم. بعد از بازی هم دیگر او را ندیدم. 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم درمورد دلیل مراجعه‌اش به فدراسیون فوتبال گفت: به دنبال طلب‌هایم آمده‌ام ، ۸۰۰-۷۰۰ میلیون تومان طلب داریم، از کمیته وضعیت و استیناف حکم می‌گیریم اما اجرایی نمی‌شود، ۸۰۰ میلیون از ۴-۳ باشگاه و از ۵ سال پیش طلب داریم با این پول الان نمی‌توانیم یک ماشین بخریم. در صورتی که پنج سال پیش با این پول می‌توانستیم آپارتمان بخریم. پول را نگرفته مالیات آن را داده‌ایم، نزدیک ۳۰-۲۰ میلیون هم به کمیته تعیین وضعیت داده‌ایم. قرار بوده  اجازه بازی ندهند، کارت صادر نکنند که هیچ کاری نکردند، اگر بخواهد همین روند ادامه داشته باشند مجبوریم یا به AFC شکایت کنیم یا به قوه قضاییه. 

وی در ادامه در مورد بحث حرفه‌ای سازی باشگاه‌ها گفت: همه این ها حرف است کدام حرفه‌ای سازی قرار بوده اجازه بازی ندهند و کارت صادر نکنند به من بگویید کارت برای کدام تیم صادر نکردند پس همه اینها کشک است، جالب این است پولی را که نمی‌گیریم باید پول را هم بدهیم. من مالیات پول چهار سال پیشم را داده‌ام در صورتی که با این پول مالیات می‌توانستم یک ماشین بخرم اما الان یک دوچرخه هم نمی‌توانم بخرم. پولمان را از فدراسیون فوتبال نمی‌توانیم بگیریم و جالب این است که فدراسیون هم می‌گوید به بیرون شکایت نکنید. پس به کجا شکایت کنیم شکایت را به خدا ببریم؟ حالا اگر یک مربی یا یک بازیکن را جریمه کنند شبانه به خانه‌اش می‌روند و به او دستبند می‌زنند و می‌گویند بیا و سه میلیون  پول جریمه‌ات را بده. من چندین بار با آقای تاج صحبت کردم خواهش می‌کنم یک فکر اساسی کنند اینطور نمی‌شود. ما در سرما و گرما کار می‌کنیم و زحمت می‌کشیم از جانمان مایه می‌گذاریم ، باشگاه‌ها هم پولمان را نمی‌دهد و کسی هم به آن توجه نمی‌کند، انگار نه انگار. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس