کد خبر 990122
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
مجرم

نگاه چپ چپ در رستورانی حوالی دربند تهران کافی بود تا جنایتی خونین رقم بخورد.

به گزارش مشرق، در این نزاع مرگبار پنج جوان با هم درگیر شدند و پسر جوانی که برای کار از شهرستان به تهران آمده بود با ضربه چاقو به قتل رسید.

ساعت ۹ شامگاه چهارشنبه ۲۳ مرداد ماموران کلانتری ۱۲۲ دربند در جریان قتل پسر ۱۹ ساله‌ای به نام پدرام در یک رستوران در منطقه دربند قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی در محل حاضر شدند. ماموران با حضور در محل جنایت با جسد پسر جوانی که غرق در خون روی زمین افتاده بود روبه رو شدند و در همان ابتدا دو پسر که از دوستان مقتول بودند همراه یک دختر و پسر جوان دستگیر شدند.

بیشتر بخوانید:

اعدام برای شیطان، زندان برای فرشته

یکی از دوستان پدرام به ماموران گفت: برای کار از شهرستان به تهران آمده بودیم و به دنبال کار بودیم که برای غذا خوردن به منطقه دربند آمدیم و در یک رستوران منتظر غذا نشسته بودیم که دو دختر و پسر جوان وارد رستوران شدند و میز روبه روی ما نشستند. وی افزود: بعد از دقایقی ناگهان یکی از دو پسر جوان به سراغ پدرام آمد و با لحنی تند پرسید که چرا چپ چپ نگاه می‌کنی که بر سر همین حرف بین آن‌ها درگیری رخ داد. سعی داشتیم آن‌ها را از هم جدا کنیم که پسر جوان دست به چاقو شد و ناگهان چاقویی به پدرام زد و وقتی پدرام روی زمین افتاد پسر جوان همراه یکی از دخترها از رستوران خارج شد و پا به فرار گذاشت.

اعترافات همدست قاتل
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس دشتبان از شعبه ۱۰ دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات ویژه پلیسی وارد عمل شدند. کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات به سراغ پسر و دختر جوانی که در صحنه قتل بازداشت شده بودند رفتند که پسر جوان در این مرحله ادعا کرد قتل را دوستش کامران ۱۷ ساله انجام داده است. این جوان گفت: چند هفته قبل با کامران در پارک آشنا شدم و در این مدت با هم در ارتباط بودیم تا این که با من تماس گرفت و گفت که قصد دارد با دختر مورد علاقه اش به رستورانی در دربند برود و از من خواست که همراه آن‌ها باشم. وی افزود: ابتدا مخالفت کردم که در ادامه کامران ادعا کرد که دختر مورد علاقه اش یکی از دوستانش را همراه خودش می‌آورد تا جمع مان چهار نفره باشد که من پذیرفتم و همگی با هم به رستوران رفتیم. پسر جوان ادامه داد: داخل رستوران نشسته بودیم که کامران ادعا کرد یکی از پسرها که میز روبه روی مان است نگاه‌های چپ چپ می‌کند که ناگهان به سراغ آن‌ها رفت و بین آن‌ها درگیری رخ داد و حتی آن‌ها هم چاقو همراه داشتند که دست من در این درگیری زخمی شد.

وی گفت: در یک لحظه دیدیم که جوان ۱۷ ساله روی زمین افتاده است و کامران با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشت و من از کامران تنها یک اسم و شماره تلفن دارم و نمی‌دانم آدرس خانه‌شان کجاست؟

دستگیری قاتل
تجسس‌های پلیسی برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت و کارآگاهان از طریق شماره موبایل پسر جوان موفق به شناسایی خانه پسر جوان شدند و همین کافی بود تا روز دوشنبه ۱۲ شهریور کامران دستگیر شود.

کامران وقتی در مقابل ماموران قرار گرفت در همان ابتدا به درگیری مرگبار اعتراف کرد و گفت: من همراه دختر مورد علاقه‌ام و دوستش و یکی از دوستانم به یک رستوران در دربند رفتیم که آن جا سه پسر مقابل ما بودند که یکی از آن‌ها چپ چپ نگاه می‌کرد که به همین دلیل با هم درگیر شدیم و ناخواسته دست به چاقو شدم، اما قصد کشتن نداشتم. وی افزود: وقتی پسر جوان روی زمین افتاد به خانه مان رفتم و فردای آن روز با برادرم تماس گرفتم و ماجرای درگیری را برایش تعریف کردم که برادرم گفت خبر قتل در همه رسانه‌ها منتشر شده است که از ترس این که پلیس مرا در خیابان دستگیر نکند در خانه ماندم تا این که پلیس به سراغم آمد. بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 7
  • ناشناس IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
    3 0
    بازهم دست جنایت از استین ماهواره بیرون امدوگریبان پسر 17ساله راگرفت .غربی ها هم همین را میخواهند جوانهای مارا بدبخت کنند تهاجم از این بالاتر دخترانمان را به استادیم وورزشهای پسرانه سوق داده اند بی حجابی وبی عفتی به اوج رسیده خدایا خودت کمک کن .

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس