کد خبر 989628
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
دبیر

رئیس فدراسیون کشتی گفت: من اهل استعفا نیستم و اگر مرا نخواستید برکنارم کنید. خواستم بدهی‌ها را اعلام کنم و حالا یا عرضه دارم و پرداخت می‌کنم یا اینکه نمی‌توانم.

به گزارش مشرق، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی در مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی حرف‌هایش را اینگونه خاتمه داد: من اهل استعفا نیستم و اگر مرا نخواستید برکنارم کنید. خواستم بدهی‌ها را اعلام کنم و حالا یا عرضه دارم و پرداخت می‌کنم یا اینکه نمی‌توانم.

داورزنی نیز در پایان جلسه تاکید کرد: تا المیک کنار کشتی هستیم چون رشته اول ما در المپیک است و مسائل و مشکلاتش نیز برای ما مهم است. از مجموعه قبلی که زحمت کشتی را کشیدند تشکر می‌کنم. امکانات خوبی که در فدراسیون و مجموعه هیئت‌ها ایجاد شده است. هر کسی سبک مدیریتی خودش را دارد و سبک و سیاق آنها با هم فرق می‌کند. طبیعی است شفاف سازی به سود کشتی است و این به معنای این نیست که تخلفی صورت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

دبیر: خیلی چیزها می‌دانم اما نمی‌گویم

گزارشات را باید مجمع تایید کنند و ما هم فردا به دستگاه نظارتی توضیح دهیم. چه دوره خادم و چه قبل‌تر و مرحوم خطیب و قبل تر از آن نیز، کارهای خوبی در کشتی انجام شد که باید تشکر کنیم. خطیب هم چک شخصی می‌داد تا کار روی زمین نماند. خادم هم در دو مقطع ریاست فدراسیون را برعهده داشت و همه بدهی‌ها در جهت کشتی بوده است. باید مدیریت بهتری بر هزینه‌ها داشته باشیم تا دوره آشوب بر منابع مالی را پشت سر بگذاریم. انتظار داریم با کمک شما برنامه‌ها را انجام دهیم.

داورزنی تصریح کرد: نمی‌شود نگاه‌مان فقط به منابع وزارت و کمیته باشد. باید از زحمات نعمتی هم تشکر کنم او نیز به آب و آتش زد که اعزام‌ها انجام شود. شما باید اطلاعات کامل و شفافی داشته باشید، شما باید بگویید آیا لازم است فدراسیون 70 پرسنل بیمه‌ای داشته باشد؟ فدراسیون باید شفاف‌تر عمل کند. الان انتظار ما این است شرایط بهتری بر فدراسیون ایجاد شود. الان جامعه کشتی و مردم از دبیر انتظار دارند که بتوانند آینده بهتری را بسازند. حمایت وزارت ورزش و کمیته کم نخواهد شد و بیشتر هم خواهد شد ما همیشه کنار کشتی بودیم و به تعهدات‌مان عمل کرده‌ایم. انتظار داریم از دبیر که بدهی‌ها کم کم پرداخت شود. امیدوارم دبیر خبرهای خوشی در مورد گرفتن اسپانسر و اتمام بدهی‌ها در مجمع بعدی بدهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس