کد خبر 988521
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
رضا یزدانی

تیم ملی کشتی آزاد ایران در حالی مهیای حضور در رقابت‌های جهانی قزاقستان می شود که وضعیت دو ملی‌پوش سنگین وزن این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش مشرق، رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریورماه در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار می شود. این در حالیست که شاگردان غلامرضا محمدی اردوی پایانی خود را پشت سر می گذارند، اما وضعیت رضا یزدانی و پرویز هادی برای پوشیدن دوبنده اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم به دلیل مصدومیت‌های سریالی در هاله از ابهام قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

یزدانی برنده انتخابی تیم ملی برای رقابت‌های جهانی شد

رضا یزدانی هفته گذشته در حین تمرین با علی شعبانی دچار مصدومیت شدید از ناحیه سر و چانه شد که همین اتفاق در روند آماده سازی او تاثیر فراوانی گذاشت. پرویز هادی هم مدتهاست دچار مصدومیت و درد شدید در ناحیه کمر است و هر چند کمیسیون پزشکی وضعیت او را رو به بهبود و مطلوب ارزیابی کرده، اما انگار کادر فنی از وضعیت او چندان رضایت ندارد.

بدین ترتیب کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد قرار است بزودی نشست ویژه ای را برگزار کند تا وضعیت ملی پوشان اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم و جایگزین کردن احتمالی نفرات دوم در ترکیب تیم ملی مورد بررسی قرار گیرد.

این اتفاقات در حالی در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران بوجود آمده که ترکیب اعزامی به رقابتهای جهانی از سوی کادر فنی مشخص و نهایی شده بود، اما مصدومیت رضا یزدانی و پرویز هادی، معادلات و برنامه‌ریزی های کادر فنی را تا حد زیادی بر هم زده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس