کد خبر 987881
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
کتاب مناجات - کراپ‌شده

کتاب «مناجات» نوشته عباس حسین نژاد که وی در این اثر با زبانی ساده و صمیمی به مناجات با پروردگار پرداخته به همت انتشارات سوره مهر به صورت صوتی تولید و منتشر شد.

به گزارش مشرق، نسخه صوتی کتاب «مناجات» با گویندگی علی آقاباقری تولید شده و قرار است فردا در اپلیکیشن کتابخوان اختصاصی سوره مهر و سامانه بیپ تونز رونمایی شود.

عباس حسین نژاد در این کتاب، با زبانی ساده و بی‌آلایش با خدا درددل کرده و به مخاطبش نشان داده که می‌شود خیلی ساده حرف‌های زیادی را با خدا در میان گذاشت.از طرفی صراحت بیان در مناجات‌های این کتاب به خوبی یادآور داستان معروف موسی(ع) و شبان نیز هست و به همین دلیل مخاطب می‌تواند ارتباط خوبی با مناجات‌های این کتاب برقرار کند.

یکی از نکات جذاب چاپ این کتاب قطع جیبی و مناسب این کتاب است که به راحتی قابل جا به جایی است و به راحتی در جیب و کیف جای می‌گیرد تا در زمان استفاده از وسایل نقلیه عمومی بتوان آن را مطالعه کرد و از این کتاب بهره برد.

در ادامه برخی مناجات‌های این کتاب را خواهیم خواند:

1. خدایا قدرت مهار

«سگ درون»مان را عنایت کن

تا نزدیکانمان را اینقدر آزرده

نسازیم!

2.  خدایا، ما قدّمان به آرزوهایمان

نمی‌رسد، لطفا کوتاه بیا!

3. خدایا ما را ماهیگیر آب‌های

گل آلود مخواه!

4. خدایا! می‌شود گذشته‌ی

بد ما را به یک آینده خوب

تبدیل کنی؟ یا مبدل السیئات بالحسنات!

5. خدایا! از نماز و روزه‌هایمان به

تو پناه می‌بریم!

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر به نشانی (ebook.sooremehr.ir)  و یا سامانه‌ بیپ‌تونز نسبت به دریافت این اثر اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس