کد خبر 981823
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
صدور وقت رسیدگی برای بدهکارترین متهم به بانک سرمایه

قاضی مسعودی مقام در مورد آخرین وضعیت پرونده جهانبانی گفت: برای این پرونده دو هفته آینده وقت رسیدگی صادر می‌شود.

به گزارش مشرق، قاضی مسعودی مقام در حاشیه نخستین جلسه رسیدگی به 24 متهم پتروشیمی گفت: پرونده‌های مطرح در بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی مطرح است و تحقیقاتی که باید برای احراز رقم در پرونده پتروشیمی و میزان سوءاستفاده انجام‌شده احراز شود، در مرحله نهایی است.

وی تاکید کرد: با توجه به بررسی‌های انجام‌شده انتظار می‌رود در انتهای ماه، متهمین برای اخذ آخرین دفاع به دادگاه احضار شوند.

بیشتر بخوانید:

اَبَر وام‌گیرندگان بانک سرمایه +جدول

قاضی مسعودی مقام در رابطه با پرونده آقای جهانبانی گفت: برای این پرونده دو هفته آینده وقت رسیدگی صادر می‌شود و سایر پرونده‌های مربوط به پتروشیمی آخرین دفاعیات از کارکنان اداره سمت دریافت شده و رای آنها در حال صادر شدن است.

وی تاکید کرد: پرونده مربوط به موبایل نیز آخرین دفاع خود را در هفته آینده خواهند داشت و پس از آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

قاضی مسعودی مقام در مورد اجرای حکم جلب هادی رضوی گفت: پس از صدور حکم پرونده به دادسرای جرایم اقتصادی ارجاع شد و صبح روز گذشته حکم جلب آقای رضوی صادر شد و گویا شب گذشته توسط ضابطین دادگستری و اطلاعات سپاه روانه زندان شده است.

وی در رابطه با اختلاف زمان میان صدور رای و ابلاغ آن گفت: متاسفانه آرای شعب ما بسیار زیاد است، حدود 200 تا 300 صفحه می‌شود و فقط این پرونده نیست بلکه پرونده‌های متعدد دیگری هم در نوبت رسیدگی قرار دارند و در عین حال بنده علاوه بر این حوزه تصدی یکی از شعبه‌های دادگاه‌های تجدیدنظر و شعبه سوم را دارم و این تداخلات باعث می‌شود هر پرونده یک تا دو هفته طول بکشد.

وی ادامه داد: از طرفی برخی هم ادله از سوی متهمین به دادگاه ارائه می‌شود که نیاز به استعلام دارند و تمام اینها زمانبر است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس