یحیی سریع

سخنگوی نیروهای مسلح به جنایت هولناک ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود در هدف قرار بازاری شلوغ در استان صعده واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح به جنایت هولناک ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود در هدف قرار بازاری شلوغ در صعده واکنش نشان داد.

وی افزود: جنایت هولناک رژیم سعودی در هدف قرار دادن غیرنظامیان در بازار آل ثابت در قطابر در استان صعده شکست این رژیم در عرصه نظامی و انسانی را به اثبات رساند.

بیشتر بخوانید:

حمله پهپادی انصارالله به فرودگاه ابها در عربستان

سریع تاکید کرد: نیروهای مسلح دسته بسته در برابر جنایات دشمن باقی نمی مانند و این عزم آنها را برای واکنش نشان دادن به یورش ظالمانه و محاصره وحشیانه(ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود) را راسخ تر می کند.

علی محمد الکحلانی معاون وزیر دفاع یمن هم اعلام کرد: روزهای آتی برای متجاوزان و مزدوران دردناک خواهد بود.

گفتنی است که منابع پزشکی از شهید و زخمی شدن ۳۹ غیرنظامی در بمباران بازاری در قطابر در صعده در شمال یمن از سوی جنگنده های ائتلاف تحت سرکرگی آل سعود خبر دادند.

شبکه المسیره اعلام کرد که در بمباران بازاری در صعده از سوی جنگنده های ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود در شمال یمن ۱۳ یمنی که در میان آنها کودکان به چشم می خورند شهید و ۲۳ نفر دیگر زخمی شده اند که در میان زخمی شدگان نیز ۱۱ کودک وجود دارد.

بر اساس گزارش شبکه المسیره؛ متجاوزان بازار آل ثابت را در قطابر در صعده هنگام شلوغ بودن بازار هدف قرار داده اند.

از سوی دیگر طه المتوکل بیان کرد: بیش از ۱۰  نفر از زخمی شدگان حال وخیمی دارند و اجسادی وجود دارد که قابل شناسایی نیست.

وی آمریکا را مسئول جنایت امروز دانست و گفت: آمریکا، سعودی ها را تشویق به ادامه جنایت ضد غیرنظامیان یمنی می کند. بسیاری از زخمی شدگان که به بیمارستان الجمهوری منتقل شده اند، وضع وخیمی دارند.

همزمان رئیس بیمارستان الجمهوری در صعده اعلام کرد که ۳۶ شهید و زخمی به بیمارستان منتقل شده اند که هنوز در بخش اورژانس هستند و بیمارستان پر از مجروحان است.

وی خواستار حمایت سازمان های داخلی و بین المللی شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس