کد خبر 977299
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
عبدالحمید قره داغی - سوره مهر - حوزه هنری

محسن مومنی‌شریف، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، طی حکمی عبدالحمید قره‌داغی مدیرعامل انتشارات سوره مهر را به سمت معاون اداری – مالی حوزه هنری منصوب کرد.

به گزارش مشرق، محسن مومنی‌شریف رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی طی حکمی عبدالحمید قره‌داغی را به عنوان معاون اداری- مالی حوزه هنری منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس عبدالحمید قره‌داغی

با سلام؛

نظر به شایستگی‌ها و سوابق ارجمندتان، شما را که الحمدالله برآمده از ارزش‌های انقلاب اسلامی و از پرورش‌یافتگان مکتب هنری آن می‌باشید به عنوان معاون اداری – مالی حوزه هنری منصوب می‌کنم.

در آغازین ماه‌های چله دوم انقلاب اسلامی توقع دارم با نگاهی تحولی و آرمانگرایانه با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند گذشته نسبت به بازاندیشی و بازطراحی روندها و رویه‌های موجود در حوزه‌های تامین مالی و منابع انسانی و با هدف توسعه سرمایه‌های اصیل حوزه هنری، معطوف به گسترش تولید و پیشرفت در جهت اتکای بیشتر به درآمدهای حاصل از تولیدات و خدمات حوزه هنری قدم‌های بلند و موثری بردارید.

تجربه گران‌قدر و موفق جنابعالی در بخش‌های مختلف مدیریتی حوزه هنری و حسن ظن و اعتماد مجموعه مدیران و همکاران به شما سرمایه‌ای ارزشمند است که ان‌شاءالله در این جهاد مقدس و در پیمودن این مسیر یاری‌تان خواهد کرد.

برایتان از خداوند منان در پاسداری از ارزش‌های اسلامی و پشتیبانی در ترویج فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی و امانت‌داری بیت‌المال مسلمین توفیقات روزافزون مسالت دارم.

جا دارد حال که در روزهای پایانی مامویت برادر ارجمند جناب آقای معینی‌بخش قرار داریم از زحمات خالصانه ایشان طی سالیان متمادی در راهبری این معاونت تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان توفیق روزافزون مسالت نمایم.

گفتنی‌ست، عبدالحمید قره‌داغی پیش از این،  ۷ سال مدیریت حوزه هنری استان البرز و مدیریت عامل انتشارات سوره مهر( وابسته به حوزه هنری)‌ را برعهده داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس