کد خبر 974651
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
رحمانی فضلی نمایه

وزیر کشور ‌گفت: علی‌رغم همه تلاش‌های دشمنان ایران٬ صادرات نفت به روش‌های مختلف ادامه داشته و هیچ‌گاه قطع نشده است.

به گزارش مشرق، عبدالرضا رحمانی‌فضلی امروز در شورای اداری شهرستان شیروان با بیان اینکه در طول سال‌های متمادی فشارهای عظیمی روی کشور بوده است٬ اظهار داشت: به فضل خدا کشور در شرایط سخت و دشوار به ۴۰ سالگی رسیده و امروز دعوای ما با غرب بر سر پیشرفت انرژی هسته‌ای، اقتدار و نفوذ ایران در منطقه و جهان است.

    بیشتر بخوانید:

روایت وزیر کشور از پیام‌های پشت پرده دشمنان به ایران

وزیر کشور: مساله دارها وارد عرصه انتخابات نشوند

وی در ادامه افزود: سلطنت‌طلبان و منافقان با دادن آمار غلط به دشمن بر این باور بودند که ایران در بازه‌های مختلف ۶ ماهه و ۸ ماهه از بین می‌رود و نهایتا جشن چهل سالگی را نمی‌بیند، اما دشمن باز هم شکست خورد.

وزیر کشور با بیان اینکه در شرایط فعلی نیز نگذاشتیم که امور جاری کشور لنگ بماند تصریح کرد: به هر نحوی که شده صادرات نفت را داریم. بخشی از صادرات به کشورهایی است که وابسته نفت ما هستند و اجازه دریافت را گرفته‌اند٬ اما بخشی از نفت با روش‌های مختلفی در بین کشورهای تحت فشار در حال صادرات است.

رحمانی‌فضلی با تاکید بر اینکه دشمن تحت فشار است٬ خاطرنشان کرد: خودداری و پایین آمدن دشمن از مواضع خود مهر تایید این ادعاست. محتوای اینستکس مهم نیست. مهم این است که اروپا در مقابل تحریم های آمریکا یک روش و معادله‌ای را برای ارتباط تجاری با ایران را به وجود آورده است. پنج کشور دیگر نیز به غیر از اروپا در حال پیوستن به اینستکس هستند.

وزیر کشور تفکر مقاومت مقام معظم رهبری را تنها راه حل برون رفت کشور از شرایط فعلی دانست و تصریح کرد: هر مصوبه ای که در شورای عالی هماهنگی اقتصادی کشور که با حضور سران قوا انجام می گیرد به سرعت از طرف مقام معظم رهبری تایید می‌شود. تمام ارکان کشور یک همبستگی ملی برای برون رفت از شرایط فعلی کشور و مقابله با آمریکا رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه تراز بازرگانی کشور در سه ماهه نخست رشد داشته است٬ تصریح کرد: در ۳ ماهه نخست ۱۰ میلیارد دلار واردات و ۱۱ و نیم میلیارد دلار صادرات داشته‌ایم. همچنین میزان اشتغال کشور نیز افزایش داشته است.

رحمانی فضلی با اشاره به مشکلات شهر شیروان گفت: مدیران بدانند تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم. مطلوب این است که همه از نظر اقتصادی تأمین باشند که این هنوز محقق نشده است. سرنوشت مردم در هر حکومتی دست مدیران است و هر دعا یا نفرینی از سمت مردم انجام گیرد به سمت مدیران باز می گردد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس