پرسپولیس

بازیکنان و سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان با دسته گل به استقبال هواداران این تیم رفتند.

به گزارش مشرق، نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از انتخاب گابریل کالدرون آرژانتینی به‌عنوان سرمربی جدید این تیم امروز (شنبه) با حضور خبرنگاران و هواداران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهیدکاظمی برگزار شد.

بیشتر بخوانید:

اشتباه پرسپولیسی‌ها درمورد نادری

بیرانوند مقصرِ مشکلات پرسپولیس نیست

* هواداران پرسپولیس که ساعتی قبل از آغاز تمرین خود را به ورزشگاه شهیدکاظمی رسانده بودند، پس از حضور کالدرون و بازیکنان در زمین به شدت آنها را تشویق کردند. تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه شهیدکاظمی در ابتدای تمرین در حدود هزار نفر بود.

* گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به همراه بازیکنان با شاخه گل به سمت هواداران رفتند و از حضور آنها در محل تمرین امروز قدردانی کردند.

* علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، مهدی ترابی، سروش رفیعی، شجاع خلیل‌زاده، علی علیپور، مهدی شیری، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی، مهدی شریفی، محمدامین اسدی، محسن ربیع‌خواه، آدام همتی، سیداحسان حسینی و سعید کریمی بازیکنان حاضر در تمرین امروز پرسپولیس بودند.

* هواداران در حاشیه تمرین اسامی تک تک بازیکنان را صدا زدند و آنها را تشویق کردند.

* پس از گذشت لحظاتی از تمرین بر تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه شهیدکاظمی افزوده شد و تعداد آنها از مرز هزار نفر هم عبور کرد.

* بازیکنان از ساعت ۱۸ زیر نظر خواکین، مربی بدنساز پرسپولیس به کارهای بدنسازی پرداختند و در ادامه بازیکنان زیر نظر کالدرون تمرینات تاکتیکی را دستور کار قرار دادند.

* طراحی تمرینات پرسپولیس امروز از سوی کالدرون کمی بازیکنان را دچار سردرگمی کرده بود، اما پس از گذشت دقایقی و با تأکید کریم باقری سرخپوشان به خوبی آیتم‌های تمرین را پشت سر گذاشتند.

* تلاش خستگی‌ناپذیر کالدرون و فعالیت امروزش در تمرین پرسپولیس برای خبرنگاران و هواداران جای سؤال داشت و آنها را متعجب کرده بود.

* هواداران در ادامه به تشویق و حمایت از تیم خود پرداختند و از بازیکنان درخواست قهرمانی برای چهارمین بار پی در پی در لیگ برتر را داشتند، این در حالی بود که هواداران با شعار و سرود عجیب از کالدرون آرژانتینی حمایت کردند.

* شایان مصلح و حمیدرضا طاهرخانی، دو بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز به صورت اختصاصی دور زمین نرم دویدند.

* با درخواست خلیلی و صحبت‌های سیدجلال حسینی با کالدرون، فرشاد احمدزاده در اواخر تمرین به میان هواداران رفت و با آنها آشتی کرد. هواداران پرسپولیس پس از پیوستن فرشاد احمدزاده به پرسپولیس علیه او موضع گرفته و خواستار جدایی این بازیکن از پرسپولیس بودند.

* در ادامه هواداران پرسپولیس با شعارهایی به حالت کنایه تأکید کردند که علت بخشیدن احمدزاده، وساطت سیدجلال حسینی بوده است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس