کد خبر 972643
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
صیادمنش

مترجم و همراه ستاره سابق استقلال در اولین روز حضور در باشگاه فنرباغچه به جنجالی بزرگ در فضای مجازی شهر استانبول تبدیل شد.

به گزارش مشرق، دو روز بعد از این که الهیار صیادمنش وراد 18 سالگی شد تا مشکلی طبق قوانین نقل و انتقالاتی برای امضای قرارداد حرفه ای نداشته باشد، گمانه زنی ها در خصوص پیوستن این پدیده آینده دار فوتبال ایران و استقلال به باشگاه فنرباغچه درست از آب درآمد. صیادمنش درست در دومین روز از ورود به 18 سالگی توانست به جرگه لژیونرهای فوتبال ایران در یکی از بهترین باشگاه های ترکیه و اروپا تبدیل شد تا آینده ای متفاوت برای خود بسازد.


اما مراسم معارفه ستاره ایرانی و اولین روز حضور او در کمپ اختصاصی باشگاه در کنار تمام خبرهای خوشی که برای طرفداران فنرباغچه در خصوص خرید پدیده ای آینده دار در پی داشت با جنجال هایی نیز همراه شد به خصوص از جانب مترجم و همراه الهیار که طرفداران فنرباغچه نسبت به آن واکنش های تندی نشان داده و از ورود یک خائن و جاسوس از رقیب دیرینه و سنتی شان در شهر استانبول خبر دادند.

بیشتر بخوانید:

اوزیل همبازی صیادمنش می‌شود؟


ماجرا اما از جایی آب خورد که برخی تصاویر منتشر شده از الهیار در اولین روز حضور در کمپ فنرباغچه نشان از همراهی یکی از مجریان سابق شبکه BJK (شبکه اختصاصی باشگاه بشیکتاش) رقیب سنتی و دیرینه فنرباغچه داشت. به نوشته skor.sozcu بهراد طالبی در حالی به عنوان همراه و مدیربرنامه های الهیار صیادمنش در مراسم معارفه و بازدید ستاره ایرانی از کمپ اختصاصی فنرباغچه حضور داشت که به عنوان یکی از طرفداران دو آتشه باشگاه بشیکتاش از دید طرفداران زرد و آبی های شهر استانبول دشمن بزرگ قلمداد می شود.

بهراد طالبی که از دید باشگاه فنرباغچه به عنوان مترجم الهیار وارد ورزشگاه اختصاصی شده سال ها به عنوان مجری شبکه بشیکتاش فعالیت و طرفدار دو آتشه عقاب های سیاه استانبول است.

شدت واکنش ها به حضور این مجری شبکه بشیکتاش آن هم با تمام اظهارنظرهای تندی که طالبی نسبت به فنرباغچه در شبکه بشیکتاش داشت به قدری زیاد بود که سران فنرباغچه را وادار کرد برای فرونشاندن خشم طرفداران این تیم در فضای مجازی اقدام به صدور اطلاعیه رسمی و تشریح دلایل ورود این فرد به کمپ فنرباغچه و همراهی الهیار صیادمنش خرید جدید باشگاه بپردازند.


در بیانیه فنرباغچه آمده است:«فردی که در کنار الهیار صیادمنش به کمپ اختصاصی باشگاه آمد و تصاویرش در رسانه ها منتشر شد نه تنها هیچ دخل و تصرفی در عقد قرارداد با این بازیکن ندارد بلکه تنها به خاطر تسلط به زبان فارسی و همراهی چند روزه با الهیار اجازه ورود به کمپ را پیدا کرده است و از این پس هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. مطمئنا این فرد هیچ سمتی در ساختار اجرایی باشگاه ندارد و ما با تحقیق کامل بر روی تمامی جزئیات و برای حفظ اصول ارزشی باشگاه قدم برداشتیم. این فرد تنها به صورت موقت برای چند روز با فوتبالیست تازه خریداری شده آن هم با تسلط بر زبان فارسی وارد امکانات ما شد و هدف نیز استفاده از دانش او در زبان بود و همین».

سه روز بعد از ورود صیادمنش به تمرینات، باشگاه استانبولی مجبور شد برای کنترل حواشی مراسم معارفه او این بیانیه را صادر کند.

منبع: ورزش سه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس