کد خبر 970770
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
فیفا

سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره پاسخ فیفا به فدراسیون فوتبال ایران درباره پرداخت مطالبات باشگاه‌ها ارائه کرد.

به گزارش مشرق، امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره نامه اخیر دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال گفت: رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تلاش‌ها برای دریافت مطالبات فدراسیون و باشگاه‌ها (پرسپولیس، استقلال و…) از فدراسیون بین المللی فوتبال در کنگره اخیر فیفا هم مذکرات مفصلی با دبیرکل فیفا، مسئولین مالی و سایر مراجع مرتبط این نهاد بین المللی داشتند. این فرآیند در ماه‌های گذشته هم در قالب جلسات و هم در بعد مکاتبات متعدد ادامه داشته است.

بیشتر بخوانید:

اعتراف صالحی امیری به فشار اینفانتینو برای ماندن تاج

وی ادامه داد: ماحصل این فرآیند به نامه جدیدی از دبیرکل فیفا انجامید. در نامه اخیر خانم فاطما سامورا، دبیرکل فیفا به این نکته اشاره شده که فیفا به دنبال بررسی همه ظرفیت‌ها و راهکارها جهت پرداخت مطالبات فوتبال ایران است. وی عنوان کرده که به زودی فدراسیون فوتبال کشورمان را از نتیجه تلاش‌های فیفا مطلع خواهد کرد. در همین حال، دبیرکل فیفا در نامه خود عنوان کرده که موضوع پرداخت مطالبات فوتبال ایران از اولویت‌های اصلی فدراسیون جهانی است که این موضوع نشان می‌دهد فیفا قصد تعامل و همکاری با فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های ایرانی را دارد.

علوی تصریح کرد: استراتژی فدراسیون فوتبال در تلاش برای دریافت مطالبات این فدراسیون و همچنین باشگاه‌ها از فیفا با قدرت ادامه خواهد داشت. البته مطالبات فدراسیون چندین برابر باشگاه هاست و پرداخت مطالبات سرمربی تیم ملی و کادر تیم‌های ملی از همین محل پیش بینی شده است اما مسیر فدراسیون در جهت دریافت مطالبات باشگاه‌ها استوار خواهد بود. بر این اساس، امید داریم در نهایت فیفا با اتخاذ راهکاری مناسب، مطالبات باشگاههای ایرانی و همچنین فدراسیون فوتبال ایران را بپردازد.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس