کد خبر 968567
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
یحیی گل محمدی

مالک باشگاه پدیده با بیان اینکه خبر توافق یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس صحت ندارد و مذاکره با این مربی حرفه‌ای نیست، گفت: هیچ توافقی در کار نبوده است و توافقی هم نخواهد بود.

به گزارش مشرق، فرهاد حمیداوی در واکنش به خبر توافق یحیی گل محمدی با باشگاه پرسپولیس، گفت: این خبر را کاملاً تکذیب می‌کنم. بنده تازه به ایران رسیده ام. کلیپ صحبت‌های آقای پیمان یوسفی در برنامه ورزش و مردم را برایم فرستادند. هیچ توافقی نبوده و توافقی هم نخواهد بود.

وی درباره اینکه آیا امکان دارد گل محمدی در غیاب او با پرسپولیس مذاکره کرده باشد؟ تاکید کرد: بعید می دانم چون این کار حرفه ای نیست. به گل محمدی ایمان کامل دارم. می دانم او چنین جلسه‌ای نمی‌گذارد چون دو سال با ما قرارداد دارد. فردا هم روز اول تمرین پدیده است. در چند روز گذشته مدام با گل محمدی صحبت می‌کردیم تا تیم را ببندیم و فکر نمی‌کنم مشکلی باشد.

بیشتر بخوانید:
 

گزینه نهایی جانشینی برانکو انتخاب شد

مالک باشگاه پدیده یادآور شد: نمی دانم این خبرها از کجا در می‌آید. حتی درباره مربی بعدی ما صحبت شده است و می‌گویند جانشین گل محمدی انتخاب شده است! نمی دانم این اخبار از کجا در می‌آید!

حمیداوی درباره اینکه چرا یحیی گل محمدی با او به برزیل سفر نکرد؟ تصریح کرد: گل محمدی ۶ بازیکن به ما معرفی کرد که دو بازیکن را انتخاب کردیم. برای همین دیگر نیاز نبود گل محمدی بیاید. از این دو برزیلی امضا هم گرفته ایم و این هفته همه چیز را جمعبندی می‌کنیم. ما کل تیم خودمان را با نظر یحیی برای دو سال بسته ایم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس