کد خبر 965152
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
هواداران پرسپولیس

وقتی تماشاگران پرسپولیس ورزشگاه را به بهانه برگزار نشدن بازی خالی کردند تا جا برای داماشی‌ها باز شود، این بار بازی نه در ورزشگاه پر از تماشاگر که با سکوهایی خالی که جای تماشاگران پرسپولیس بود آغاز شد

به گزارش مشرق، خصوصی‌سازی در فوتبال ایران چندان موفق نبوده و نمونه‌های دولتی باشگاه‌داری در ایران نمونه‌های موفقی بوده‌اند و به همین دلیل برای خصوصی‌سازی سرخابی‌ها هم تعلل می‌شود. در یک بعد، اما داماش گیلان، استقلال و خصوصی بودن خود را به رخ کشید و آن هم حمایت از تماشاگرانش در بازی فینال جام حذفی بود. جایی که مالک آن تأکید کرد تا زمانی که تماشاگرانش به ورزشگاه نیایند بازی نمی‌کند.

بیشتر بخوانید:

ارائه گزارش فینال جام حذفی به رئیس جمهور

وقتی تماشاگران پرسپولیس ورزشگاه را به بهانه برگزار نشدن بازی خالی کردند تا جا برای داماشی‌ها باز شود، این بار بازی نه در ورزشگاه پر از تماشاگر که با سکو‌هایی خالی که جای تماشاگران پرسپولیس بود برگزار شد. سرخ‌ها، اما چون وابستگی به دولت دارند و نمی‌خواستند وقفه‌ای در برگزاری بازی ایجاد شود پای تماشاگران خود که ورزشگاه را ترک کرده بودند نایستادند. حالا که داماشی‌ها جای خود را در اختیار گرفته بودند خوب بود که پرسپولیسی‌ها هم منتظر بازگشت تماشاگران خود می‌شدند بعد بازی را شروع می‌کردند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس