روز قدس

راهپیمایان تهرانی در روز جهانی قدس همگام با سایر آزادی‌خواهان جهان،‌ فریاد حمایت از ملت فلسطین و محکومیت معامله قرن را سر دادند.

به گزارش مشرق، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز مقارن با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان در تهران و سراسر کشور از ساعت ۱۰ صبح از مسیرهای اعلام شده آغاز شد.

این مراسم با حضور وسیع طیف‌های مختلف مردم تهران که با شعارهای خود حمایت از حقوق ملت فلسطین، محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس و رد معامله قرن را سر می‌دهند، در حال برگزاری است.

در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در تهران شخصیت‌ها و چهره‌های سیاسی، فرهنگی، دانشگاهی و نظامی کشورمان نیز حضور یافته‌اند.

ببینید:

عکس / حضور مسئولان نظام در راهپیمایی روز قدس

عکس / حضور فرزند رهبر انقلاب در راهپیمایی روز قدس

عکس / حضور آملی لاریجانی در راهپیمایی روز قدس

عکس / آیت‌الله جنتی در راهپیمایی روز قدس

عکس / حضور رئیسی در راهپیمایی روز قدس

دانشجویان به خیل راهپیمایان پیوستند

جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران به مناسبت روز جهانی قدس در میدان فلسطین تجمع کردند.

دانشجویان دانشگاه‌های تهران در این تجمع با محکومیت اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی در قبال فلسطین آمادگی خود را برای مقابله با طرح «معامله قرن» اعلام کردند.

دانشجویان در این تجمع با ندای «لن نسمح بصفقه القرن» کفن پوش شدند و قرار است دقایقی دیگر به سمت دانشگاه تهران حرکت کنند تا به خیل عظیم راهپیمایان بپیوندند.

یکی از دانشجویان کفن پوش درباره برگزاری این تجمع گفت: این اقدام را کردیم تا ترامپ و نتانیاهو و حکام خیانتکار عرب بدانند دانشجویان امت اسلامی هرگز در برابر این اقدام ننگین سکوت نخواهند کرد.

جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای جبهه مقاومت و سیل زدگان

در حاشیه این راهپیمایی با استقرار پایگاه‌هایی برای جمع‌آوری کمک به مردم مناطق سیل زده و همچنین کمک به جبهه مقاومت کمک‌های نقدی دریافت می‌شد.

راهپیمایی باشکوه روز قدس در پلدختر

حضور هموطنان کلیمی در راهپیمایی روز قدس

هموطنان کلیمی‌مان دقایقی قبل دوشادوش سایر مردم در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کردند.

همطونان کلیمی در تهران از خیابان فلسطین و از مقابل کنیسه ابریشمی به جمع راهپیمایان پیوستند.

همزمان با تهران هموطنان کلیمی ما در اصفهان، شیراز و کرمانشاه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

هموطنان کلیمی ما در اصفهان از مقابل کنیسه کترداوید، در شیراز از مقابل انجمن کلیمیان شیراز و در کرمانشاه از مقابل کنیسه کرمانشاه در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند.

حضور حجت الاسلام رئیسی در راهپیمایی روز قدس

بیشتر بخوانید:

حجت الاسلام رئیسی: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می‌شود

شرایط ویژه روز قدس امسال / خدمت آل‌سعود به محور مقاومت و جهان اسلام / چرا ترامپ شیب حمایت از اسرائیل را تُند کرد؟

گردشگران خارجی هم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به میدان آمدند

جمعی از گردشگران خارجی با حضور در میدان فردوسی تهران به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس پیوستند.

بر اساس این گزارش این گردشگران با خانواده‌های خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به میدان آمدند.

کدام مسئولان در راهپیمایی حضور یافتند؟

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از جمله مسئولانی هستند که در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران شرکت کردند.

همچنین اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به خیل عظیم راهپیمایان امروز پیوسته‌اند.

مردم تهران «آمریکا» را بزرگترین تروریست جهانی خواندند

مردم با در دست داشتن شعارهای مرگ بر آل سعود و مرگ بر آمریکا، عنوان می‌کردند که آمریکا بزرگترین تروریست جهانی است.

«حجت الاسلام طائب» رئیس سازمان اطلاعات سپاه در راهپیمایی روز قدس

طائب: فروپاشی رژیم صهیونیستی با تداوم حمایت از فلسطین شتاب می‌گیرد

حجت الاسلام حسین طائب، معاون اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: روند فروپاشی رژیم صهیونیستی در داخل سرزمین‌های اشغالی آغاز شده است.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمائی روز قدس امسال گفت: حضور پرشور ملت های آزادیخواه جهان در سراسر ممالک اسلامی و دیگر کشورها می‌تواند شتاب دهنده فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی باشد.

کنایه‌های برجامی راهپیمایان تهرانی

یکی از نکاتی که در راهپیمایی روز قدس امسال نگاه‌ها را به خود جلب کرد، دست‌نوشته‌ها و تصاویری است که راهپیمایی‌کنندگان با خود حمل می‌کردند. یکی از این تصاویر، کنایه آشکاری به برجام و توافق برد برد دارد.

اهمیت خاص حضور پرشور امسال مردم

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: در فضای امروز که بحث معامله قرن مطرح است حضور جدی مردم در این راهپیمایی اهمیت زیادی دارد، ورزشکاران و آحاد ملت ایران به دنبال آن هستند که با حضور باشکوه خود در این روز فریاد مردم مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند و این موضوع را وظیفه دینی و اخلاقی خود می دانند.

حضور روحانی در راهپیمایی روز قدس

رئیس‌جمهور: پیروزی نهایی از آن فلسطین است

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور که در مسیر راهپیمایی گسترده و پرشور مردم تهران قرار گرفت با اشاره به اینکه روز قدس در تاریخ انقلاب اسلامی ایران از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: روز قدس روز تقابل همه مسلمانان در برابر متجاوزین عالم است و پیام قدس این است که فلسطین برای همیشه زنده بوده و قدس از آن مسلمانان است.

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمنان اسلام در دو سال گذشته توطئه های جدیدی علیه قدس طراحی کرده اند که البته به نتیجه نرسیده است، خاطرنشان کرد: دشمنان قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کردند که جز یکی دو کشور کوچک هیچ کشوری در جهان از آن حمایت نکرد. آنان همچنین جولان را از آن رژیم صهیونیستی معرفی کردند که هیچ کشور و نهاد بین المللی از آن حمایت نکرد.

روحانی تاکید کرد: بی تردید موضوع معامله قرن نیز به ورشکستگی قرن تبدیل خواهد شد و قطعاً به نتیجه نخواهد رسید.

رئیس جمهور اظهار داشت: ملت ایران ۴۰ سال است که به خیابانها آمده و علیه استکبار و صهیونیست ها شعار می دهند و ملت فلسطین نیز ۷۱ سال است که در برابر استکبار و صهیونیست ها مقاومت می کنند.

وزیر ارشاد: راهپیمایی روز قدس پاسخ مقتدارنه به تهدیدات آمریکا است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: راهپیمایی امروز می‌تواند پاسخ مقتدرانه ملت ایران به تهدیدات آمریکایی به ویژه ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا باشد. ملت ایران علیرغم همه تحریم‌ها محکم بر سر پای و مواضع خود ایستاده است.

حضور ظریف در راهپیمایی روز قدس

ظریف: سازمان همکاری‌های اسلامی به جای شاد کردن اسرائیل از قدس حمایت کند

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: پیام قدس این است که قدس فروشی نیست، قدس نه متعلق به آمریکا است که به اسرائیل ببخشد و نه رژیم صهیونیستی می‌تواند ادعای قدس را داشته باشد. قدس متعلق به مسلمانان و مردم فلسطین است. هیچ کسی حق ندارد قبله اولین مسلمین را به آمریکا و صهیونیست‌ها واگذار کند و یا هر اقدام دیگری کند. چرا که باعث خدشه در آرمان فلسطین می‌شود.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: باعث تاسف بسیار است که چند انگشت‌شمار از حکام عربی برای حفظ خودشان و پیشبرد اهداف این توهم را دارند که اگر در کنار نتانیاهو قرار بگیرند می‌توانند به آمال خود برسند.

وی تاکید کرد: بهتر است امروز اجلاس سازمان همکاری اسلامی که در مکه مکرمه تشکیل می‌شود به جای تکرار یاوه‌هایی که دیشب بر ضد ایران گفتند و اسرائیل را خوشحال کردند؛ در واقع آن کاری را انجام دهد که سازمان همکاری اسلامی برای آن ایجاد شده و آن حمایت از قدس است.

لاریجانی: حضور آمریکا در منطقه برای سرکوب مسلمانان باعث تقویت جریان مقاومت شد

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی در روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر، همیشه حضور مردم در روز راهپیمایی روز جهانی قدس یک پشتیبان جدی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین بوده است و از این جهت این امری است که یاد فلسطین خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که چه شده است که در این ۴۰ سال ما شاهدیم که اسرائیل سال به سال ضعیف‌تر و جبهه مقاومت تقویت شده است، افزود: روشن است؛ چرا که جریان‌هایی که با طرح‌های صلح و امثال این‌ها دنبال می‌شوند به نتیجه نرسید و هر چه آنها روی این مسائل اصرار بیشتری می‌کردند نتیجه کمتری می‌گرفتند یا جریان مقاومت به این دلیل و هم حضور آمریکایی‌ها در منطقه برای سرکوب مسلمانان باعث می‌شد که جریان مقاومت قوی‌تر شود.

رئیس انجمن کلیمیان تهران: صهیونیسم در حال سوءاستفاده از دنیا است

همایون سامه‌یع رئیس انجمن کلیمیان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور انبوه مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، گفت: امروز جامعه کلیمیان تهران دوشادوش برادران مسلمان خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده‌اند که این کارشان حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: هدف ما از حضور در راهپیمایی روز قدس نشان دادن این پیام به دنیا است که حرف یهودیت از صهیونیست‌ها جداست.

رئیس انجمن کلیمیان تهران تصریح کرد: صهیونیسم حزبی سیاسی است که در حال سوءاستفاده از یهودیت است، ضمن اینکه صهیونیست‌ها بدون آنکه به دستورات دین یهود عمل کنند قضایای مختلفی را انجام داده‌اند.

سامه‌یع با اشاره به طرح معامله قرن از سوی آمریکا، صهیونیست‌ها و برخی کشورهای عربی مرتجع عربی دنیا می‌شود افزود: این طرح به نفع رژیم صهیونیستی است، ضمن اینکه این رژیم در حال سوءاستفاده از برخی کشورهای عربی است.

اعدام بن سلمان و پمپئو در راهپیمایی روز قدس

یکی از حاشیه‌های جالب راهپیمایی روز قدس اعدام نمادین پادشاه و ولیعهد عربستان و نیز ترامپ و پمپئو بود.

راهپیمایان تهرانی با آویزان کردن تصاویر قاتلان کودکان فلسطینی، انزجار خود را از سران کودک‌کش سعودی و آمریکایی و صهیونیستی نشان دادند.

آیت‌الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، در مسیر راهپیمایی روز قدس در قم

معامله قرن از الان شکست خورده است

سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه راهپیمایی روز قدس در مورد اقدام رذیلانه آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانان آنان در منطقه به عنوان معامله قرن، گفت: این بحثی که پیش آمده یک بحث از پیش شکست‌خورده است.

وی با اشاره به این‌که دو دلیل برای از پیش شکست خوردن طرح معامله قرن وجود دارد، خاطرنشان کرد: دلیل اول این است که مردم منطقه فرهنگ مقاومت را باور کردند و مردم قدس و فلسطین دریافتند که راه پیروزی آنها سازش و گفت‌وگو نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: دلیل دوم این است که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نشان داده شده تصمیمات سران مرتجع منطقه تاثیرگذاز نیست، فلذا به همین دلیل معامله قرن از الآن شکست خورده است.

بیشتر بخوانید:

موضوع جولان عمق کینه آمریکایی‌ها نسبت به مسلمانان را نشان می‌دهد / معامله قرن ناشی از روحیه دلالی آمریکاست

فدوی: عامل حضور پرشور مردم ستم رژیم صهیونیستی است

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور پرشور و شعور مردم خود گویای همه چیز است.

وی افزود: این حضور و حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین تا زمانی که عامل اصلی اشغالگری یعنی رژیم صهیونیستی وجود دارد، ادامه دارد.

سردار فدوی گفت: عامل حضور پرشور مردم ظلم و ستم رژیم صهیونیستی و ما معتقدیم که ظلم پایدار نیست و تا زمانی که باطل هست مردم در صحنه حضور دارند.

حدادعادل: معامله قرن محکوم به شکست است چون ملت‌ها در برابر آن می‌ایستند

غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان روز قدس تهران و در جمع خبرنگاران گفت: با ابتکار بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در راهپیمایی روز قدس در چهل سال اخیر ملت ایران ملتهای مسلمان جهان را برای حمایت از مردم فلسطین به حرکت درآورده است.

حدادعادل در ادامه افزود: آمریکا و اسراییل که بدنبال اجرای طرح معامله قرن هستند بدست دولتهای مزدور حکومتهای دست نشانده بدنبال اجرای این طرح هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مخاطب روز قدس ملت ها هستند و به همین جهت این معامله محکوم‌ به شکست است زیرا ملت ها در برابر آن ایستادگی می کنند، همانطوری که در طول ۴۰ سال اخیر اجازه ندادن و موضوع فلسطین به فراموشی سپرده شود.

بطحایی: تا زمانی که ظلم به فلسطینی‌ها ادامه دارد حمایت از آن‌ها برقرار است

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران، گفت: حضور باشکوه مردم ایران و دانش‌آموزان در راهپیمایی روز قدس نشأت گرفته از روحیه استکبارستیزی آنها است.

وی افزود: روحیه استکبارستیزی مردم ایران ریشه در آموزه‌های دینی دارد.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تا هر زمانی که فلسطین مسأله اول جهان اسلام است تکلیف شرعی همه مسلمانان حمایت از آنان و حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس است.

بطحایی گفت: حداقل کاری که مردم ایران اسلامی برای مردم فلسطین انجام می‌دهند حضور جدی در راهپیمایی روز قدس و اعتراض به کودک‌کشی و ظلم صهیونیست‌ها به جهان اسلام و کل جهان است و تا زمانی که این ظلم آنها ادامه دارد حمایت از مردم فلسطین هم برقرار است.

پیام راهپیمایی روز قدس مقابله با معامله قرن است

امیردریادار حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش در حاشیه راهپمیایی یوم الله قدس در جمع خبرنگاران با اشاره به معامله قرن اظهار داشت: پیام این راهپیمایی در مقابل معامله قرن این است که فلسطین متعلق به فلسطینیان است و هیچ توطئه‌ای شکل نمی‌گیرد و هیچ ترفندی نیز نمی‌توانند اجرا کنند و همه این طرح‌ها نیز با شکست روبه‌رو خواهد شد.

دشمنان از گذشته درس نمی‌گیرند

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده قرارگاه فرهنگی سپاه پاسداران در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله قدس در جمع خبرنگاران درباره معامله قرن، اظهار داشت: این اولین شکست آمریکایی‌ها و توطئه غربی‌ها در منطقه نیست که ما شاهد آن هستیم.

وی افزود: همه اقدامات قبلی آنها در طول این ۴۰ سال انقلاب با شکست مواجه شده است؛ اما آنها درس نمی‌گیرند دشمنان ما از احمق‌ها هستند.

سردار سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: این معامله قرن هم به یاری خدا به برکت روز قدس به سرعت با شکست روبه‌رو می‌شود و برای همه این شکست معلوم خواهد شد.

وی در پایان گفت: ‌این روز (روز قدس) همه مسلمانان جهان با همت بلندی که دارند پشتوانه مردم مظلوم فلسطین هستند و ما به زودی شاهد شکست و نابودی رژیم صهیونیستی هستیم.

تنها راه‌حل مسأله فلسطین تداوم انتفاضه است

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس سال ۱۳۹۸، با قرائت قطعنامه ای مواضع خود را در ۵ بند اعلام کردند.

راهپیمایان تصریح کردند: تنها راه حل مسأله فلسطین را تداوم انتفاضه و مقاومت در برابر جبهه کفر جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا، نفی مطلق هر نوع سازش و تسلیم تا محو غده سرطانی اسرائیل، بازگشت آوارگانِ فلسطینی از اقصی نقاط دنیا و برگزاری همه پرسی فراگیر و آزاد برای تضمین آینده این کشور با تحقق راهبرد «همه فلسطین برای همه مردم فلسطین» و «فلسطین از بحر تا نهر» اعلام و بر آن تأکید می نماییم.

طرح‌هایی که به منافع کشورهای اسلامی بی‌توجه باشد، درباره قدس به نتیجه نمی‌رسد

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: همانطور که می‌بینید حضور مردم بسیار باشکوه و با عظمت است.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه راهپیمایی روز قدس بیش از هرچیز پیام مقاومت و ایستادگی را به سران کشورهای غربی داشت.

رحمانی فضلی با اشاره به طرح معامله قرن خاطر نشان کرد: طرح معامله قرن نیز مانند تمامی طرح های دیگری است که اگر در آن منفعت ایران و کشورهای اسلامی در آن در نظر گرفته نشود قطعاً سرنوشتی نخواهد داشت.

رضایی: طرح معامله قرن برای نجات رژیم صهیونیستی است

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جبهه رویارویی استعمار و دشمنی غرب با اسلام فعلاً در فلسطین شکل گرفته است.

وی افزود: یک جبهه بزرگ استکباری در فلسطین علیه اسلام است و همین دلیل ملت ایران و جهان اسلام خود را در قبال فلسطین و آرمان بی‌دفاع مردم مظلوم فلسطین مسئول می‌داند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره معامله قرن نیز گفت: معامله قرن اولین طرحی نیست که در رابطه بانجات رژیم صهیونیستی مطرح شده است بلکه تاکنون دهها طرح داده شده و معامله قرن نیز به سرنوشت بقیه طرح‌ها دچار خواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: طرح معامله قرن نه مبنای دموکراتیک دارد و نه عادلانه است بنابراین این طرح نیز همانند دیگر طرح‌ها با شکست مواجه خواهد شد.

اسرائیل آنچه را با تجاوز و ترور به دست نیاورده، می‌خواهد با طرح معامله قرن به دست آورد

حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در حاشیه راهپیمایی روز قدس گفت: به فضل الهی راهپیمایی روز قدس امسال محکم‌تر و با بصیرت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شد.

رستمی اضافه کرد: با این طرح ملت فلسطین یک ملت تمام‌شده‌ای خواهد شد و اسرائیلی‌ها چیزی را که در طول سال‌ها کشتار و غارت و ترور به دست نیاورده بودند، یا با پول قارون‌های منطقه و کشورهای بی‌خاصیت و ارتجاع منطقه به دست خواهند آورد.

ابتکار: طرح معامله قرن به نتیجه نخواهد رسید

معصومه ابتکار معاون امور زنان رئیس جمهور اظهار داشت: مردم مثل همیشه حضوری پرشور در روز قدس دارند و با وحدت و یکپارچگی علیه جنایات رژیم صهیونیستی، استقامت بر آرمان‌های خود را نشان دادند.

وی افزود: ما در شرایطی قرار داریم که روز به روز مردم نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی آگاه‌تر می شوند.

وی بیان کرد: یقیناً طرح معامله قرن به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید چون معامله یک طرفه بوده که به ضرر مردم فلسطین و متاسفانه به نفع رژیم صهیونیستی است.

حجت‌الاسلام صدیقی: روز قدس تبدیل به یک جریان شده است

آیت‌الله کاظم صدیقی، در خطبه‌های امروز (۱۰ خرداد) نمازجمعه تهران با بیان اینکه روز قدس برای ما روز اسلام است و این عنوان را امام راحل معین فرمودند، اظهار داشت: روز قدس طی چهل سال گذشته به آوردگاه اعلام برائت از رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام موضع امت اسلامی ضد اشغالگری تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه روز قدس یک روز نیست؛ بلکه یک جریان و یک جبهه است، تصریح کرد: روز قدس را عامل فراموش ناپذیری مسئله فلسطین و بازخوانی پرونده سیاه اسرائیل و حامیان کودک‌کش آن قرار داده‌اند.

صدیقی با بیان اینکه مقاومت و انتفاضه فلسطین، امروز در جای جای سرزمین‌های اشغالی ریشه دوانیده گفت: این مقاومت، موجب هراس صهیونیست‌ها و مثلث شوم آمریکا- امارات - عربستان به عنوان حامیان آن‌ها شده است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران طرح معامله قرن را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: این طرح یا هر اقدام دیگری که تأمین کننده خواسته مشروع فلسطینی‌ها بویژه بازگشت آوارگان و انتخابات آزاد برای تعیین سرنوشت خود نباشد، هرگز قادر نخواهد بود این مسئله جهانی را حل کند.

اژه‌ای: می‌خواهند با صلح و سازش دروغین سر مردم کلاه بگذارند

غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مردم قتل‌عام «دیر یاسین»، فجایع صبرا و شتیلا را فراموش نکرده‌اند. مردم یادشان نرفته که چگونه مسلمانان را از خانه‌هایشان آواره کرده‌اند و مزارع کشاورزی آنان را آتش زده‌اند و جوخه‌های ترور راه انداختند.

وی افزود: امروز می‌خواهند با صلح و سازش دروغین سر مردم کلاه بگذارند اما ما نه آن جنایت‌ها را یادمان رفته و نه دست از حمایت مردم فلسطین برمی‌داریم.

معاون اوه قوه قضائیه با بیان اینکه مردم ایران در برابر مردم مظلوم مسلمان فلسطین احساس مسئولیت می‌کنند به طرح معامله قرن توسط آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع عربی اشاره کرد و گفت: تحت معامله قرن می‌خواهند همان کارهای زمان کمپ دیوید و شرم‌الشیخ را انجام دهند.

اژه‌ای تأکید کرد: از کمپ دیوید و شرم‌الشیخ چه چیزی گیر مردم فلسطین آمد که اکنون طرح معامله قرن را مطرح می‌کنند بنابراین راه آزادی فلسطین مقاومت است.

وی خاطرنشان کرد: امروز تیر و کمان‌ها و سنگ‌های مردم فلسطین تبدیل به موشک شده و اسرائیل از همه زمان‌ها لرزان‌تر است و خود را در برابر جبهه مقاومت در خطر می‌بیند.

امیر نصیرزاده: معامله قرن وعده صادق خداوند را به تاخیر نخواهد انداخت

امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه راهپیمایی یوم الله روز قدس، گفت: حضور گسترده امت حزب اللهی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، تجدید بیعت با آرمان امام رضوان الله تعالی علیه است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به اینکه قطعاً طراحی‌هایی از قبیل معامله بزرگ قرن، وعده صادق خداوند را به تاخیر نخواهد انداخت تصریح کرد: امیدواریم تحقق وعده الهی با ظهور منجی موعود حضرت ولی عصر (عج) همراه باشد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  1 8
  سایت آفتاب هیچ مطلبی دررابطه با قدس و راهپیمایی ندارد!!!!
 • IR ۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  8 43
  تمام کسانی که راهپیمایی روز قدس میروند با زبان روزه اجر بزرگی دارند
 • LB ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  1 27
  ظریف نترسید فردا تحریمش کنن نذارن بره پیش ارباب؟
 • IR ۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  5 1
  رهبر شیعیان بحرین چیکار میکنه؟!
 • IR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  3 4
  چرا اینقدر دمای هوا پایینه؟ چرا مردم لباس گرم نپوشیدن؟
  • علی IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
   3 1
   ای ناقلا میخوای بگی این جماعت مال چند سال پیشه..پس خوب دوباره به پوسترها نگا کن
 • NL ۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
  2 4
  شیخ عیسی قاسم خوشحالم که زنده ای انشاء الله بحرین هم آزاد میشه و البته شیخ سلمان علی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس