اعتصاب استقلال

پیرو اتفاقاتی که در تاریخ بیست و پنجم اردیبهشت در اردوی استقلال رخ داد هیأت مدیره باشگاه در نظر دارد تا همه بازیکنان تیم را جریمه کند.

سرویس ورزش مشرق – در روزهای پیش از هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هجدهم در حالی که اعضای تیم استقلال باید خود را آماده رویارویی با تیم سپیدرود رشت می‌کردند با سرپیچی از برگزاری تمرین و شرکت نکردن در اردوی شبانه روزی، اعتراض خود نسبت به وضعیت مالی باشگاه را به اطلاع کادر مدیریتی باشگاه رساندند.

به گزارش مشرق، بازیکنان تیم استقلال در تاریخ ۲۴ اردیبهشت پس از حضور در زمین تهرانسر محل برگزاری تمرینات تیم، بدون انجام تمرین به خانه‌های خود برگشته و فردای همان روز در حالی که باید اردوی خود برای مصاف با نماینده رشت را آغاز می‌کردند هیچیک از بازیکنان به هتل نرفته و روز بازی از خانه به استادیوم آزادی رفتند.

در این ارتباط مطلع شدیم کادر سرپرستی تیم با ارسال گزارش اتفاقات روز بازی برای مدیریت باشگاه، این موارد به اطلاع کمیته انضباطی باشگاه رسیده و قرار است همه بازیکنانی که در این اعتصاب سهم داشتند جریمه شوند. ظاهراً این جریمه شامل کسر بخشی از مبلغ باقیمانده قراردادهای بازیکنان خواهد بود.

ناگفته نماند بازیکنان استقلال در آخرین هفته مسابقات لیگ برتر، تیم سپیدرود رشت را با نتیجه ۱-۲ شکست داده و در جایگاه سوم جدول ایستادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس