کد خبر 961540
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
علیرضا کریمی

دارنده دو مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: شاید همان لحظه که مدال را می‌گیرم برایم شیرین است، اما بعد دیگر خیلی برایم اهمیت ندارد.

به گزارش مشرق، علیرضا کریمی در خصوص اینکه مدال جهانی‌اش چند بار برای امور خیریه به مزایده گذاشته شده و بار دیگر به خودش بازگشته است، اظهار داشت: خیلی از این موضوع خبر ندارم. بار اول که این مدال را برای مزایده گذاشتم، گفتند یک مراسم دیگر هم هست و من مدال را بردم و بعد به اردوی تیم ملی برگشتم. دیگر خبر ندارم چه اتفاقاتی رخ داده است.

بیشتر بخوانید:

اقدام انسان دوستانه قهرمان طلایی کشتی ایران

وی در پاسخ به این سوال که ظاهراً می‌خواهد این مدال را ببخشد، گفت: مدال‌هایم را خیلی دوست ندارم. شاید همان لحظه که مدال را می‌گیرم برایم شیرین است، اما بعد دیگر خیلی برایم اهمیت ندارد. شاید به این دلیل باشد که دیگر این مدال به نامم نوشته شده است.

کریمی که نامش در بین نفرات اعزامی به جام ساساری ایتالیا قرار دارد، در مورد وضعیت جسمانی‌اش تصریح کرد: روز چهارشنبه آخرین روز اردو بود، من و بچه‌ها تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم و وضعیت خوبی داریم.

نفر سوم وزن ۹۲ کیلوگرم جهان در سال ۲۰۱۸ درخصوص وضعیت مدیریتی حاکم بر فدراسیون کشتی گفت: خیلی پیگیر این موضوعات نیستیم که چه می‌خواهد بشود. بیشتر تمرکزمان روی تمرینات خودمان است و برنامه‌ای که مشخص شده را انجام می‌دهیم تا در مسابقات شرکت کنیم.

کریمی با تاکید بر اینکه به دنبال مدال طلای جهانی است، افزود: می‌خواهم برنز سال گذشته را به طلا تبدیل کنم، ان‌شاءالله که خدا هم کمک کند. همه تلاشم را خواهم کرد که امسال این اتفاق بیفتد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس